2020 liepos 13 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Avokado nauda organizmui
Avokado nauda organizmui
Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Jo minkštime susikaupia 15-35% riebalų (labai kokybiškų aliejų).
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Dieviška plauko kilmė(1)

Nuotrauka
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.

 

Jų struktūra leidžia jiems būti aukštų vibracijų rezonatoriais, priimančiais ultratrumpąsias bangas. Plauko vibracija pereina į svogūnėlį, kuris apraizgytas kapiliarų. Priimdamas naują vibraciją, suaktyvėja kraujas, eritrocitai grupuojasi pagal naują struktūrą. Viskas susiję tarpusavyje.

Muzika – garso harmonija. Pusiausvyros kupina vibracija. Žmogus nuolat mokosi priimti naujas vibracijas per savo antenas. Plaukai stovi pirmieji prie įėjimo į organizmą. Jie atrenka ir grupuoja garsus pagal jų toną. Jeigu gerai įsiklausytume, galėtume išgirsti, pamatyti žmogaus muziką.

 

Plaukai kaip magnetas. Kiekvienas svogūnėlis priima tik savo garsą, savo toną, savo režimą – kreščendo ar moderato; lėtai ar labai greitai. Plaukų išsidėstymas kūne, ir žinoma ant galvos, neatsitiktinis. Daugelis esate matę, kaip žmonių pakaušyje plaukai susisuka pagal arba prieš laikrodžio rodyklę. Šis lėtas plaukų augimo sukimasis ne atsitiktinis – tai atsiliepimas į kosminį skambesį. Dažniausiai sūkurys sukasi pagal laikrodžio rodyklę, rečiau – prieš. Pirmuoju atveju tai rodo, kad žmogus sugeba priimti tik žemės tipo vibracijas, antruoju – žmogus gaudo dar aukštesnius sluoksnius. Tai prisiderinimas prie kosmoso. Žinoma ir ten, ir ten vyksta beveik mechaniškas procesas. Be žmogaus valios, be jo noro niekas neveiks. Tik dermės su kosmoso Arfa suvokimas padės išeiti į savarankišką lygį. Pakaušio sūkurys pats savaime nieko nereiškia, svarbiausia - jo savininko nusistatymas.

 

Jei žmogus nusiteikęs gaudyti aukštas vibracijas, pradeda keistis jo plauko struktūra, o ypač plauko šaknis. Šaknys tampa standžios ir daug talpinančios. Jos prisipildo kosminės substancijos, kuri verčia plauką vibruoti pagal aukštas vibracijas netgi esant labai žemiškoms situacijoms. Paskui plauko šaknis ima kilti visas organizmas.

 

Plaukų balansas sudėtingas. Čia kalbama ne apie plaukų ryšius tarpusavyje, o apie garsines vibracijas. Kiekvienas plaukas, priimdamas savo asmeninį garsą turi nepažeisti šalia esančio, bet kartu turi ir išlaikyti savo ypatingą skambesį. Į plauką patenkanti akustinė (vibracinė) banga pasiekia minkštuosius išorinius plauko sluoksnius, kur prasideda daugkartinis atspindėjimas (čia jau optika), kol jis nepasiekia plauko viršūnės. Ten vibracija susikaupia kaip elektrostatinis laukas ant adatos smaigalio. Tada užtenka kibirkšties, kad įvyktų išlydis. Kažkas panašaus į šv. Elmo ugnį.

 

Bet vietoj išlydžio plaukuose veikia akustinis bangų perdavimas, panašus į sujungtų žiburėlių įsižiebimą vienas paskui kitą. Plaukų yra keli milijonai, ir visi jie turi būti suderinti vienam bendram tikslui. Tas tikslas yra pirminė plaukų spalva. Rudi, šviesūs, šateniški, juodi, ir taip iki begalės atspalvių. Kiekviena spalva turi savo garsą, savo asmeninę natą ir erdvinį piešinį. Plaukų spalva – tai energetinis žmogaus ir jo pagrindinių parametrų antspaudas.

Plauko struktūra taip pat susijusi su plauko paviršiaus tipu ir spalva. Pats paviršius neturi griežtos, fiksuotos reikšmės visam organizmui. Kažkur šviesesni, kažkur tamsesni. Tai yra tam tikra energetinė žmogaus esmės nuotrauka, spalvinis antspaudas. Šiuo metu pagal plaukus niekas nebesprendžia apie žmogų. Nors plaukas pasako tiek pat, kiek rankos gestas.

 

Plaukų tipai taip pat skirtingi – smulkūs ir lūžinėjantys, vešlūs ir reti, stiprūs ir gražūs. Visa tai priklauso nuo subtilių energijos vibracijų bei nuo organizmo priimamų vibracijų. Procesas turi būti sklandus ir be pertrūkių. Jei organizme yra stebimi energijos tekėjimo nesklandumai, pradės keistis ir plauko struktūra. Svogūnėliai nesusitvarko, jei energija teka su pertrūkiais, priepuoliais, moksliškai sakant – eina nemoduliuotas signalas. Tada plaukai pradeda kristi. Maitinamosios priemonės, patekusios ant odos, žinoma, maitina kraują vitaminais, netgi stimuliuoja plauko augimą. Bet vitaminus turi gaminti pats organizmas.

 

Plaukų purenimas palaiko energetinę pusiausvyrą tuo, kad per save numeta iš organizmo energetinius šlakus. Kai žmogus jaudinasi ar yra labai įsitempęs, jis pradeda taršyti savo plaukus pakaušio arba kaktos zonose. Plaukų aktyvinimas pakaušyje sukuria spinduliavimo priėmimo efektą, o kaktoje – aktyvuojama tai, ką reikia atiduoti. Taip veikia ryšys “atiduoti – paimti”.

 

Plaukų svogūnėlių struktūra skirtinga. Pakaušis ir kakta – dvi vienos visumos dalys. Priimantys svogūnėliai puresni ir padidinti – jie turi daug priimti, suprasti, paskirstyti ir sudėlioti į stalčiukus. Atiduodantys svogūnėliai kompaktiški ir judresni. Jie turi per trumpą laiką perduoti ypatingą, galingą energetinį spindulį. Jis nebūtinai skirtas konkrečiam abonentui. Tai yra tam tikras siuntinys į erdvę, kaip ataskaita apie praeitą kelią. Štai kodėl erdvė skamba ir turi ausis. Tai todėl, kad mes patys valdome garsų pasaulį ir patys siunčiame į jį garsą.

 

Konkrečiai žmogaus veiklai reikalingas tam tikras kirpimas. Turintys ilgus plaukus yra statiški, didingi, gracingi. Ir ne todėl, kad kasa sunki. Žinoma tai ne dogma, būna ir kitaip. Tai – vidinė organizmo esmė, labai natūrali jam. Trumpas kirpimas – judrumas, veržlumas. Jei visiškai nuskustume pakaušį, žmogus taptų nepakaltinamu. Jis nesukvailėja, bet laikinai gali priimti tik labai siaurą informaciją. Jei nuskustume kaktą – tai būtų panašu į skonio, regėjimo, uoslės praradimą. Žmogus prarastų energetinę orientaciją erdvėje. Apskritai trumpas kirpimas nedėkingas enregetiniam žmogaus vystymuisi.

 

Žinoma, plaukų ilgis turi būti harmoningas vidiniam žmogaus nusistatymui. Plius spalva – nuosavas garsas ir tembras, garso jėga. Plius plauko struktūra – akyta ar lygi – tai sudaro sąlygas plaukui per save praleisti svogūnėlio priimtą informaciją ir surinkti ją plauko galiuke.

Žili plaukai – tušti, jų fizinis kūnas analogiškas dažytiems, bet pagal garsinę vibraciją jie skiriasi. Garsas eina ne į plauko vidų, bet į išorę. Išsisklaido išorėje, negrįžtamai dingsta, todėl, kad prie svogūnėlio susitinka ne tik kosminė vibracija, bet ir asmeninė organizmo vibracija. Žmogus pradeda dirbti eikvodamas save.

 

Kai prasideda liga, pradeda keistis plauko struktūra. Jie lūžinėja, netenka purumo, laikinai nutrūksta kosminės energijos priėmimas. Kai pats plaukas nustoja siųsti signalus, plaukas netenka tvirtumo, dingsta gyvybinės jėgos. Svogūnėlis sudžiūva. Žmogus nuplinka. Bet jei jis ligą priima kaip pamoką, net nuplikęs jis nepraranda ryšio su kosmosu – plaukai juk auga ir kitose kūno vietose.

Plaukai energetiškai yra spirališki, tik tos spiralės taip stipriai susisukusios drauge aplink fizinį plauką, kad jie atrodo kaip vientisas darinys. Plaukas nuolat turi rezonuoti su ateinančiomis bangomis, todėl jis negali būti vientisas, išilgas.

 

Kai plaukai kerpami, vyksta energetinio lauko aplink galvą performavimas. Kuo trumpiau plaukas nukerpamas, tuo jo energetiniam kūnui – spiralei - sunkiau vėl apsivyti aplink fizinį plauką. Plaukus galima kirpti ne trumpiau, kaip per pusę buvusio plauko.

Nerekomenduojama kirpti vaikų iki 7 metų. Galima šiek tiek nukirpti ties kakta ir smilkiniais, bet jokiu būdu negalima liesti pakaušio. Iki 7 metų vaikas oficialiai dar nėra gimęs. Nukirpus jam plaukus, gali prasidėti ligos, charakterio pokyčiai.

 

http://www.lev.lt/lt/pkaleidoskopas/mokslo-pasaulyje/910-fizika/610-dievika-plauko-kilm.html

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Nuotrauka
Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)
Žolininkai primena, kad bręstantys medžių pumpurai ir iš žemės prasikalusios pirmosios žolės – vertingiausi pavasario augalai, kadangi jie būna sukaupę pačias vertingiausias medžiagas.Plačiau...
Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)
MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(3)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA