2020 balandžio 05 d., sekmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
9 Mėnulio para - ŠIKŠNOSPARNIS
9 Mėnulio para - ŠIKŠNOSPARNIS
Pavojinga, šėtoniška diena. Dienos energija labai neigiamai veikia žmogų. Iliuzijų, paklydimų, apgaulės, pagundų metas. Šią dieną blogis tampa agresyvus. Reikalinga aktyvi gynyba, apsauga nuo jo. Nesitraukite.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Gydomasis badavimas su vandeniu(274)

Nuotrauka
Svarbiausi dalykai: kodėl ir kaip užsiteršia mūsų organizmas, kaip teisingai jį išvalyti ir išvengti sunkiausių XXI a. ligų. Pagal knygą: Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]

Kaip badauti?

 

Atrodytų paprasta, jūs perstojate valgyti ir pradedate naudoti tik distiliuotą, ar šulinio vandenį, kaip tvirtina Polis Bregas ir čia jis absoliučiai teisus, jokiu būdu negalima gerti iš čiaupo, virinto, ar filtruoto vandens vandens, kuris iš tiesų ne toks jau ir filtruotas, kaip jūs galvojate. Žinoma geriausia gerti gyvą vandenį. Gyvas vanduo – jis iš žemės, tai: šulinio, šaltinio, versmės. Mineraliniame vandenyje per daug druskų, todėl vienas iš geresnių variantų, kuriuos radau bandymų keliu gyvendamas mieste – tai truputis mineralinio vandens į puodelyje ir papildomai iki viršaus pripilu distiliuoto vandens. Mineralinis vanduo pastebimai atgaivina mirusį distiliuotą vandenį.

 

Ko galima laukti badavimo proceso metu?

 

Autorių dauguma, tame tarpe ir Polis Bregas, rašo, kad atseit sunku nustoti valgius ir pirmas kelias dienas sunku nevalgyti. Vėliau, po 4-5 dienų organizmas įpranta ir toliau viskas vyksta daugmaž gerai. Viso badavimo metu žmogus geria distiliuotą vandenį ir viskas vyksta gerai tol, kol po trečios savaitės atsiranda lengvumo, žvalumo ir geros nuotaikos pojūtis, ir tai rodo jog organizmas apsivalė, ir galima baigti badavimą.

Neabejotina, kad aukščiau aprašyti subjektyvūs lengvumo, žvalumo ir geros nuotaikos pojūčiai yra organizmo apsivalymo požymiai, kaip ir objektyvūs – liežuvio apsivalymas nuo apnašų, bei aiškus skaistus žvilgsnis.

 

Ar teisingas šis badavimo aprašymas?

 

Deja – tai pagražintas reklaminis badavimo pristatymas ir paties Brego badavimo pojūčių aprašymas, kuris turėjo pavydėtiną sveikatą iki 95 metų, kol nuskendo užsiimdamas serfingu (plaukiojimas ant lentos, per bangas) Kalifornijoje. Bet jums neverta laukti tokios lengvos išeities, jei jums dar nėra trisdešimties, jūs jauni ir visumoje sveiki.

Šiuolaikinėje padidinto toksiškumo aplinkoje, vidutinis žmogus artėdamas prie savo keturiasdešimtmečio – viduje jau yra ligonis, kurio vieną trečiąją dalį svorio sudaro toksinai, tai yra druskų nuodai, išmintingo organizmo paslėpti inertiškuose kūno audiniuose, pagrindinai riebaliniame sluoksnyje.

Žmogaus organizmas – nuostabus mechanizmas, kuris saugo nuo nuodų savo svarbiausius organus – širdį ir smegenis.

 

Kokiu būdu?

 

Pagrindinis kelias, kuriuo organizmas pašalina nuodingus jam produktus – toksinus yra jų neutralizacija kepenyse, bei po to sekantis pašalinimas per inkstus. Tirpstantys vandenyje toksinai šalinami inkstų pagalba, o riebaliniai – tulžimi(medžiaga bilirubinas) , per žarnyną ir toliau jau per tiesiąją žarną. Kitų medžiagų pašalinimo iš organizmo mechanizmas yra plaučiai (CO2) ir svarbų vaidmenį atlieka žmogaus oda. Vienok dabartinėje civilizacijoje, toksinų kiekis supančioje mus aplinkoje, viršija visas įmanomas normas pagal šimtus, o kartais ir tūkstančius rodiklių. Ko pasekoje organizmas nesusitvarko su dabartinių toksinų lavina, užgriūnančia mūsų organizmą; vos nepasakiau žmogų, bet dabartiniame gyvenime tai liečia ir gyvūnus; Kiekvienas auginantis šunis jums pasakys, kad dabar, šunys serga tomis pačiomis civilizacijos ligomis, kaip ir žmonės.

 

Kur dedamas toksinų perteklius?

 

Toksinų perteklių išmintingas organizmas „veža į sąvartyną už miesto“; Tai yra atideda inertiniuose, periferiniuose audiniuose, kurių pažeidimas negresia tiesiogiai mirtimi. Šie audiniai, tai riebalinis audinys, esantis po oda ir pilvo srityje išilgai stuburo. Išoriškai tai didelis pilvas pas vyrus ir riebalų sluoksnis mažajame dubenyje, ir ant klubu pas moteris; Taip pat toksinų druskų sankaupos kaulų jungiamajame, bei judėjimo aparatuose.

Toksinų, kaip kalcio druskų sankaupų, judėjimo mechanizme rezultatas, yra taip vadinama „osteochondrozė“, kuri buvusios SSSR teritorijoje diagnozuojama pas visus, o JAV tokios diagnozės nėra visiškai.

 

Kodėl JAV nėra osteochondrozės?

 

Todėl, kad ten tiesiog nėra tokios diagnozės. Ten ligonių nusiskundimai, kurie SSSR buvo priskiriami osteochondrozei, priskiriami kitoms ligoms. Pavyzdžiui, skausmai stuburo srityje, kurie Rusijoje priskiriami osteochondrozei ir ko pasekoje ligoniai nukreipiami pas manualinį(masažas, šildymai) terapeutą, JAV vadinama reumatiniu artritu ir gydoma įprastais vaistais panašiais į aspiriną. Kodėl toks skirtumas gydant ligas ir tarp pačių ligų? – Šis klausimas labiau liečia socialinę politiką, todėl jo čia nenagrinėsime.

 

Su amžiumi – artėjant prie keturiasdešimties, toksinų druskų kapavietė ląstelėse ir junginiuose pripildoma visiškai, ir tada toksinų „laidojimo“ procesas perkeliamas į gyvybiškai svarbius organus, kuriuose tada pradeda kauptis patologiniai (liguisti, skausmingi, negrįžtami) pakitimai.

 

Pirmas visiems žinomas pavyzdys: kraujagyslių aterosklerozė, kuri turi iš principo tą patį degeneratyvų šaltinį, kaip ir junginių, bei sąnarių osteochondrozė, bet vyksta jau gyvybiškai svarbiose transporto kraujagyslėse, sumažindama jų spindį ir sutrikdydama gyvybiškai svarbių organų aprūpinimą krauju. O tai ir yra širdies, ir smegenų ligų priežastis – stenokardija, bei insultas, kurie užima pirmąją ir antrąją vietas pagal mirtingumą, deja ir ne tik tarp pagyvenusių žmonių.

 

Pagrindiniai šių laikų žudikai yra širdies-kraujagyslių ligos, taip pat vėžys, kurio

pagrindinė priežastis organizmo apnuodijimas. Būta skirtingų vėžio teorijų: infekcinė, genetinė. Tačiau užmirštama atkreipti dėmesį į tai, kad dar prieš šimtą metų, kai aplinkos užterštumas toli gražu nesiekė dabartinių ribų, vėžys, kaip ir širdies kraujagyslių ligos buvo retenybė, o dabar pagal mirtingumą užima trečią vietą.

 

Kuri aplinkos dalis labiausiai užteršta?  

 

Oras. Ir plaučių vėžys, visame pasaulyje, užima pirmąją vietą tarp vėžinių susirgimų.

Įdomu, kad iš vėžinių virškinimo sistemos susirgimų pirmąją vietą JAV užima storosios žarnos vėžys; o Rusijoje? – Rusijoje pirmąją vietą užima skrandžio ir dvylikapirštės žarnos vėžys. Kaip galima būtų interpretuoti šiuos duomenis? – Akivaizdu, kad Rusijoje labiau paplitęs įėjimo į virškinimo sistemą vėžys, o JAV išėjimo iš jos. Kokia genetine, ar infekcine teorija galima būtų tai paaiškinti?

 

Akivaizdu, kad tai susiję su abiejų šalių maitinimosi ypatybėmis. Galima daryti prielaidą, kad amerikiečių maistas labiau nuodingas chronišku požiūriu, tai yra labiau kenkia virškinamojo trakto pabaigai, o Rusijoje tiesioginiu, nes kenkia jau pačioje maisto patekimo į skrandį pradžioje ir iškarto. Gal būt tai susiję su maitinimosi ypatybėmis: visuomenės alkoholizacija ir ryšium su šiaurės klimatu maiste nesant augalinės ląstelienos, šviežių vaisių ir daržovių, padidintu virto krakmolinio maisto vartojimu, duonos, bulvių ir dešros gaminių, kurių sudedamieji komponentai pakankamai kenksmingi. JAV, kurių šiaurinė riba praeina Krymo platumoje, žemos kokybės vaisiai ir daržovės yra ištisus metus, bet gyventojai vartoja daug hormoninių mėsos-pieno produktų ir pesticidų, taipogi maistą pagamintą iš pusiau fabrikatų; Tiksliau būtų pasakyti, kad amerikiečiai viską vartoja iš dėžučių ir buteliukų.

 

JAV, prostatos ir pieno liaukų vėžys, pagal statistiką diagnozuojamas gyventojams po penkiasdešimties metų – kas antram vyrui ir atitinkamai moteriai. Tai susiję su hormoninių mėsos-pieno produktų vartojimu. Kaip jie su visu tuo gyvena? – Pastoviai vartoja citotoksinius vaistus ir gyvena. Koks gyvenimas prie viso to? – Patys suprantate, koks tai „gyvenimas“.

 

Išvada? – Jei jūs nenorite patekti į tipišką mirtingumo statistiką, tai turite pridėti papildomų ir sąmoningų pastangų

tam, kad išvalyti organizmą nuo pastoviai besikaupiančių toksinų, kurie Rusijoje dar vadinami „šlakais“. Vienok šis pavadinimas turi technologinį atspalvį ir todėl neatspindi tragiškų pasekmių, susijusių su šlakų pažeistais gyvybiškai svarbiais organais. Organizmas – tai ne paprastas puodas, į kurį kraunami kažkokie neutralūs šlakai – organizmas šių šlakų yra mirtinai pažeidžiamas. Todėl čia teisingiau būtų sakyti apie chronišką maisto, buities ir pramonės intoksikaciją, tai yra užterštumą toksinais. Svarbi medicinos, aptariamu klausimu, knyga yra klasikinė, amerikiečių daktaro Tildeno knyga „Paaiškinta toksemija“ (John H. Tilden “Toxemia explained”. 1926).

 

Šis veikalas – klasikinis darbas, paaiškinantis aptariamo proceso patofiziologiją, bet ši knyga dar neišversta į rusų kalbą, kaip deja ir daugelis kitų, liečiančių šią tematiką knygų. Daktaras Džonas Tildenas „paskutinis iš mohikanų“ – 20 šimtmečio medicinos daktaras JAV, kuris įtemptai dirbo ties organizmo apsivalymo problema ir tarp Pirmo, ir Antrojo Pasaulinio karų, išleido keletą rimtų veikalų, skirtų organizmo valymui (apsivalymui). Jau po jo, visi amerikiečių daktarai bevelijo skaičiuoti kupiūras, gautas už tablečių pardavimą ir operacijas pagal principą „pinigai nekvepia“.

 

Kalbant tiksliai, pagrindinis klausimas ne tiek apie padidintą toksinų koncentraciją kraujyje, o apie padidintą koncentraciją audiniuose ir organuose, ko pasekmė jų didėjantis pažeidžiamumas.

Radikaliausias ir atitinkamai efektyviausias valymo nuo chroniškų toksinų būdas – gydomasis badavimas, kuo mes su jumis ir nutarėme užsiimti, ir nustojome vartoti maistą.

 

Tokiu būdu jūs, išgąsdintas kiekvienos badavimo dienos, stebite ko galima laukti dar, o taip, kaip aš jau sakiau, kad jei jums apie keturiasdešimt, tai pirma – vieno badavimo metu, kiek jis besitęstų, jūs neapsivalysite. Antra: badavimas bus sunkus, o jūsų būsena proceso metu palaipsniui blogės, nes vis daugiau toksinų bus išmetama iš saugyklų į kraują. O irstančių, badavimo apykaitos metu, medžiagų ir toksinų kraujyje kiekio didėjimas ir iššauks, kaip išsireiškia daktaras Tildenas „aštrią toksemiją“, pasireiškiančią bloga savijauta gydomojo badavimo metu. Nuodėmės neatleidžiamos – jos pilna ta žodžio prasme turi būti išperkamos; ir dar oi, kaip išperkamos.

 

Knyga rusų kalba: http://zarubezhom.com/Stoleshnikov.htm

 

http://www.sarmatas.lt/02/kaip-sugrizti-gyvenima-a-p-stolesnikov-2/

Nuotrauka
Žmogaus organizmas yra gudrus(0)
Apie holistinę mediciną – kaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.Plačiau...
Nuotrauka
Česnakas – panacėja nuo visų ligų(0)
Gyvūnai, kuriems buvo suleista česnaku apdorotų ląstelių suspensijos, nesusirgo ir tuomet, kai jiems įskiepydavo daug gyvybingų naviko ląstelių.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo ožkų pienas(5)
Vartojant karvių pieną organizme gaminasi daug gleivių, o geriant ožkų pieną jų nebūna. Tai išties puikus, gydantis produktas.Plačiau...
Nuotrauka
Soda – universalus vaistas nuo visų ligų(0)
Soda be žalos sveikatai gydo pūlingą slogą, bronchitą, stomatitą, alkoholizmą, narkomaniją, vėžį, valo sąnarius, varo akmenis iš kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės; iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną ir kt. sunkiuosius metalus.Plačiau...
Nuotrauka
Lotoso medicina ir savaitės gimimo diena(7244)
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės.Plačiau...
Nuotrauka
Tibeto grybas tikrai gydo(0)
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Šlapimu per kelias valandas išsigydė miežį(0)
Nors gydymas šlapimu, žinomas kaip vienas seniausių gydymo būdų, šiandien vertinamas prieštaringai, jis vis dar populiarus. Šio gydymo šalininkai teigia, kad jis daro stebuklus, tuo tarpu medikai tikina, kad šlapimas labiau žalingas nei naudingas.Plačiau...
Nuotrauka
Dar keletas bendravimo su Angelais būdų(0)
Angelai padeda tik tada, kai balsu jų prašome. Vien savo valia jie negali daryti mums jokios įtakos. Prašykite ir įsitikinkite, kad Angelai visada padeda, pataria, pagelbėja.Plačiau...
Nuotrauka
MUDROS – KELIAS Į STIPRIĄ SVEIKATĄ IR EMOCINĘ PUSIAUSVYRĄ!(0)
Mudros – itin veiksmingi, bet kartu labai paprasti pirštų jogos pratimai.Plačiau...
Nuotrauka
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai(0)
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.Plačiau...
Nuotrauka
Kada aromaterapija iš tiesų gydo(0)
„Aromaterapija vyksta tik tada, kai naudojami gryni, geriausia – ekologiški eteriniai aliejai“ – tvirtina aromaterapijos specialistė Indrė Morozienė.Plačiau...
Nuotrauka
Gydymas eukalipto aliejumi(0)
Eterinis eukalipto aliejus gaunamas iš eukalipto lapų ir jaunų ūglių. Šis aliejus yra žydros spalvos ir rišlaus, aitraus ir šalto sakų aromato.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydytis piramidėmis(0)
Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.Plačiau...
Nuotrauka
DĖLĖS - sveikatos garantas(0)
Apie šį seną, nederamai pamirštą ir visiškai natūralų gydymo būdą šnekamės su Holistitinės medicinos centro įkūrėju, med.mokslo daktaru Olegu BulanovuPlačiau...
Nuotrauka
Bičių nuodai gydo daugybę ligų(0)
Jei bitė įgelia į apatinį žandikaulį, sutinsta ausis; jei į nosies galą – ausis, į smakrą – kakta. Reikia žinoti nervų sistemą, kraujagysles, limfotaką. Gydymas bičių nuodais – didelis menas.Plačiau...
Garso terapija gerina sveikatą(0)
Mitai ir tiesa apie gydymą dėlėmis(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(0)
Kaip geriamas šlapimas veikia žmogaus organizmą?(0)
Chromoterapija, arba gydymas spalvomis(0)
AROMATERAPIJA - KAS TAI?(0)
KARVĖS MUDRA(0)
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu(18)
Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA(568)
Tarbagano taukai – vaistai nuo visų ligų(0)
Vaistas Nr.1 - cinamonas ir medus(6)
OM: kas tai ir kodėl šis garsas naudojamas jogoje?(2400)
Kaip mus gydo katės?(0)
Ką ir kaip gydyti obuolių actu(0)
Kaip gydytis dėlėmis?(11)
KRIAUKLĖS MUDRA(2)
Ką reikia žinoti apie gydymą mudromis(13)
Molis – į pagalbą viduriuojantiems(5)
Kvapai darbingai dienai: kaip tinkamai pasirinkti(0)
VEDŲ LITERATŪRA APIE ŠLAPIMO GĖRIMĄ(0)
Kaip gydo šlapimas?(0)
Citrina prieš vėžį. Ji stipresnė už chemoterapiją 10 tūkst. kartų(0)
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU(0)
TITNAGO VANDUO(0)
ŽIBALO IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ TRAUKTINĖS RECEPTAS(0)
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“(0)
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Česnakas – baisiausias vėžio priešas(0)
Ilgaamžių vanduo – pročio vanduo(0)
LIGOS, kurias galima gydyti žibalu(7135)
Gydomoji juodojo beržo grybo galia(0)
Vanduo - pigus vaistas nuo ligų(0)
Gydymas valytu žibalu - 7 būdai(0)
Vyras geria savo paties šlapimą ir tikina, kad jis suteikia jaunatviškumo(0)
Kenti skausmą? Įsijunk muziką. Mokslininkai pataria, kokius kūrinius rinktis(0)
Gydytoja: bičių nuodais galima gydyti labai daug ligų(0)
Bičių terapija mėgaujasi ir prezidentai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA