2020 liepos 04 d., šeštadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)

Nuotrauka
Netoksinė, alternatyvioji medicina, o tiksliau veiksmingas liaudies gydymas - yra milijardai prarastų litų didelėms korporacijoms atstovaujančioms įprastinę mediciną.

Pasaulyje yra nemažai būdų kurie sėkmingai gydo be cheminių vaistų, tačiau „Organized Medicine“, „The Food & Drug Administration“ ir jų valdovai iš „Pharmaceutical Industry“ (didžioji trejukė) stengiasi, kad visuomenė nesužinotų apie juos.


Ši didžioji trijulė, jau 70 metų, su vyriausybinių ir įstatyminių institucijų pagalba, kurdama įvairius įstatymus, stengiasi pašalinti iš apyvartos necheminius (liaudies) vaistus ir gydymo būdus. Viskas prasidėjo 1910 metais paskelbus A. Fleksnerio ataskaitą.
Abraomas Fleksneris buvo J. D. Rokfelerio samdomas darbuotojas kuris, įvertindamas tuo metu naudotus vaistus ir gydymo būdus, stengėsi atstovauti Rokfeleriui priklausiusių įmonių tinklą. Rokfeleriai tuomet valdė chemijos, naftos, farmakologijos (išgaunamos iš apdorotos naftos ir kitų chemikalų) pramonę.
Pagal Rokfelerio biografą (W. Hoffman, David: Report on a Rockefeller {New York: Lyle Stuart, Inc., 1971}p. 24.) - tokiu būdu buvo "sutvarkyta" daug kompanijų nepanorusių eiti išvien su Rokfeleriais.


Abraomo Fleksnerio ataskaitoje " The Carnegie Foundation" buvo skyrius "Medical Education in the United States and Canada", kurio 22 p. parašyta: "būtina modernizuoti gydymą naujais būdais, apsaugant ligonius nuo atsitiktinių praeivių, o pastatant durininką kontroliuoti padėtį". Taip stengiantis "apsaugoti visuomenę" eilinį kartą buvo prastumtas įstatymas apiplėšiantis piliečius. Amerikos kongresas (seimas) prarijo šį kabliuką paskelbdamas, jog "American Medical Association" (toliau Amerikos Medikų Asociacija - AMA) bus šio durininku. Nuo tada ši organizacija sertifikuoja Amerikos medicinos mokyklas.


AMA savo veiklą pradėjo 1847 m., tai privati organizacija vienijanti medikus (allopathic physician - cheminio būdo šalininkus) ir dažniausiai atstovaujanti jų norus ir siekius. Taip iš 1906 m. (iki A. Fleksnerio ataskaitos) buvusių 160 mokyklų, 1944 beliko tik 69 mokyklos. Įleidus lapę vištidėn ko daugiau tikėtis?


A. Fleksneris "atrado", jog bet kuris mokymas nenaudojantis cheminių vaistų - tolygus šundaktariavimui.


Medicinos mokyklos mokinusios bioelektrinės medicinos, homeopatijos arba rytų gydymo būdų buvo priverstos rinktis - arba šios disciplinos pašalinamos iš mokymo programų arba šios mokyklos pašalinamos iš sertifikuotų įstaigų sąrašo. Keletas mokyklų mėgino priešintis šiam įstatymui, bet dauguma buvo priverstos bendradarbiauti (nesutikusios buvo uždaromos).


Panašiai įvykiai klostėsi ir Kanadoje. Anglijoje tokiu būdu buvo mėginama uždrausta homeopatiją, tačiau įsikišus karališkai šeimai (naudojusiai būtent šį gydymo būdą) - įvykiai D. Britanijoje pasuko kita linkme.


Beje, 1987 m. federalinio teisėjo AMA (JAV) buvo pripažinta kalta konspiracija chiropodų atžvilgiu ir nubausta poros milijonų dolerių bauda.
Medicinos ir gydymo būdų valdymas - kontrolė vykdoma per AMA įsteigtas arba asociaciją palaikančias organizacijas, tokias kaip "The American Medical Association", "The American Cancer Society", "The Diabetes Foundation", etc.; vietines poliklinikas; valstybines institucijas tokias kaip FDA, "The National Institute of Health" (NIH), ir "The National Cancer Institute" (NCI), "The National Academy of Science", etc. Žinoma, viskas vyksta pasitelkus masinės informacijos priemones.


Net paskutiniais dešimtmečiais šimtai alternatyvios medicinos šalininkų buvo ir yra toliau kaltinami naudojantys "nepatvirtintus" gydymo būdus ir vaistus.

Cheminių vaistų kartelis apibūdinamas J.W. Hodge, M.D., of Niagara Falls, N.Y., žodžiais: "Medicininė monopolija arba medicininis UAB'as vadinantis save "American Medical Association" yra ne tik šykštus monopolistas, bet ir arogantiška, pavojinga, despotiška organizacija.<...> Visi ir bet koks saugus, veiksmingas, paprastas gydymo būdas, naudojant liaudies mediciną bus sužlugdytas AMA daktarams paskelbiant juos "šundaktariais" ir kviečiant pasitikėti tik jais.

Pagaliau atrodo ir visuomenė atsipeikėjo, jos pasipiktinimai pasiekė kritinę ribą, jau pradedama rimtai svarstyti apie liaudies medicinos veiksmingumą Jungtinės Amerikos Valstijose. Ačiū Dievui. Tačiau kiek reikėjo laukti?
 

Ligos ir sveikatos priežastys:

Tradicinė (toliau 'įprastinė') medicina pagrįsta Luis Pasteur'o "Bakterijų Teorija", kuri turi akivaizdžių trūkumų.
Įprastinė medicina ligos priežastį įvardija kaip izoliuotą įvykį, esantį tik pažeistame plote (pvz. ausų uždegimas, akių infekcija, dantenų infekcija, plaučių vėžys, odos vėžys ir pan.). Pagal šią teoriją mikrobai arba auguliai augantys ligonio viduje turi būti pašalinami pjaustant (operacija), deginant (radiacija), arba nuodijant (vaistai). Gydoma dviem būdais - mechaniniu arba cheminiu. Priežastis kodėl ir kaip ši infekcija kilo, rimtai netyrinėjama.


L. Pastero amžininkas Antoine Beauchamp'as buvo kitos nuomonės kodėl ir kaip kyla liga. Beauchamp'as teigė, jog kraujo ir kraujotakos TERPĖ ir EKOLOGIJA vaidina lemiamą vaidmenį ar liga pasireikš ar ne.


Liaudies gydymas (alternatyvi medicina) aiškina ligos priežastis kaip pasekmę: aplinkos, biologijos, chemijos ir jausmų; joms įtakojus tam tikrą kūno dalį, žmogaus gyvybinės jėgos (energija) apleidžia/susilpnina tam tikrą kūno dalį, į kurią tuojau pat įsimeta liga. Kad išliktumei sveikas viskas turi būti pusiausvyroje. "Lazdos perlenkimas" griauna pusiausvyrą, taip sukuriamas kūno arba sielos nepatogumas kuris netukus išsivysto į ligą. Tai tūkstantmetė liaudies gydymo išmintis.


Alopatinė (tradicinė) medicina naudoja nuodingas (chemines) medžiagas nepavojingais kiekiais ligos požymių nuslopinimui (izoliuotoje vietoje).


Toks gydymo būdas dažnai ne tik kad nepašalina ligos priežastis, bet ir neužtikrina pagijimo. Atvirkščiai, vaistai laikinai nuslopinę ligą, užslepia blogybę, kuri įsišaknija kūne ilgam ... o po kurio laiko, liga gali iškilti kaip chroniška ir nebepagydoma nelaimė.
Dar vienas iš įprastinės medicinos trūkumų yra tai, jog dažniausiai ji domisi tik ligos priežastimis, nesidomėdama ligoniu ir jo gyvenimo būdu bei problemomis.

 

Žodis "wholistic" kitaip "holistic" reiškiantis "visumą", kilo iš gydytojų besidominčių visomis ligos priežastimis: kūniškomis, jausminėmis (emocinėmis) ir dvasinėmis.


Nemanykite, jog pagrindiniai skirtumai tarp liaudies ir įprastinės medicinos yra filosofiniai ir metodiniai. Vargu!
Išties prieš liaudies mediciną vyksta visuotinas ir gerai suplanuotas tarptautinių cheminių vaistų korporacijų puolimas, kurio tikslas panaikinti bet kokį kitokį VEIKSMINGĄ gydymo būdą. Kodėl?


Todėl, jog korporacijoms reikia, kad žmonės grįžtų ir grįžtų gydymams, vartotų daugiau ir daugiau vaistų. Pagydytas, sveikas žmogus - tai lėšų praradimas. Sergantis, dalinai "pasveikęs" pacientas tampa "melžiama karvė" ir yra užtikrintas pajamų šaltinis. Padauginkite tokių ligonių skaičių iš litų, o juk pasaulyje yra šimtai milijonų ligonių, suprantama kodėl korporacijų pajamos yra tokios stulbinančios. Tad suprantama kodėl jos stengiasi uždrausti kitus, konkuruojančius gydymo būdus.
Įprastinė farmakologija suteikia laikiną pagerėjimą, tačiau dažniausiai užtikrina, jog jums reikės dažnai lankytis pas gydytojų.
Tokios žaidimo taisyklės. Pripažinkite jas arba ne, įsitraukite į žaidimą arba ne ... jūsų pasirinkimas.


Ken'as Adachi
http://educate-yourself.org/fc/

 

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Dieviška plauko kilmė(1)
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)
Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)
MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(3)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA