2020 birželio 05 d., penktadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
25 Mėnulio para - VĖŽLYS (kriauklė, urna, du indai – su gyvuoju ir negyvuoju vandeniu)
25 Mėnulio para - VĖŽLYS (kriauklė, urna, du indai – su gyvuoju ir negyvuoju vandeniu)
Meditacijos, išminties laikas. Vienatvės, susikaupimo, pasyvumo diena.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)

Nuotrauka
Mumijo – žmonės laikė ir dabar tebelaiko vaistu kone nuo visų ligų. Tas pats mumijo tapo Egipto piramidžių išplėšimo priežastimi, jį mėgino išgauti verdant negyvėlius, tačiau tikroji jo paslaptis ir dabar neatskleista.

 

Tad kas gi vis dėlto yra mumijo preparatas – išties nuostabus vaistas ar didžiulė, iki šių dienų tebesitęsianti apgaulė? 

 

Į skrynią nukišta dovana

 

Viduramžių Europos keliais Paryžiaus link dumte dūmė karieta, lydima ginkluotos apsaugos. Būrys nesustojo nei dieną, nei naktį. Tačiau gandai apie šią procesiją sklido dar greičiau. Karietą bandė užpulti nuožmių plėšikų gaujos, bet drąsūs karietos palydovai kovojo narsiai. Kurgi ne – juk jie gabeno persų šacho Fatcho-ali dovaną Prancūzijos karaliui Liudvikui XIV. Nors galvas paguldė pusė lydinčiųjų, brangenybė pasiekė Versalį.

Mažutėje dėžutėje, pagamintoje iš raudonmedžio, buvo nedidelis sidabro flakonėlis, kupinas tamsaus skysčio. Mumijo… 

 

“Ir dėl jo šitiek vyrų atsisveikino su gyvenimu?” – nustebsite jūs. Taip, viduramžiais tai buvo neįkainojama dovana. Kaip būtų įsiutęs šachas, jeigu būtų sužinojęs, kaip buvo pasielgta su jo dovana! Karaliaus daktaras Savaris labai įsižeidė, kai jam uždraudė atkimšti flakonėlį ir liepė jį paslėpti tamsioje skrynioje. Juk tai buvo stebuklingasis eleksyras, kuris, ano meto farmacininkų nuomone, leido žmonėms išsigydyti nuo visų negalių. Bet Liudvikas XIV bijojo būti nunuodytas, ir todėl liepė nukišti flakonėlį kuo toliau.

Kad geriau suprastume jo poelgį, atsigręžkime į dar ankstesnius laikus.

 

Vaistai iš...lavonų

 

,,Mumas” – persiškas pavadinimas. Egiptiečiai šią paslaptingą cheminę medžiagą vadino ,,Ilirijos derva” ir naudodavo ne tik vaistams, bet ir mirusiųjų kūnams balzamuoti. Arabai vadino medžiagą “mumijumi”. Būtent mumijus ir buvo svarbiausia priežastis, dėl kurios buvo išgrobstytos piramidės ir kitos laidojimo vietos.

 

Gandai apie slėpiningąją dervą, išgaunamą Ilirijos kalnuose Arabijoje, pamažu užvaldė protus. Visi žmonės stengėsi įsigyti nors truputėlį šių vaistų. Taigi avantiūristai sumanė išgauti mumą, nugramdydami jį nuo užbalzamuotų lavonų. Negyvėliai slapta buvo grobiami iš jų laidojimo vietų. Pradėta smarkiai plėšti Egipto kapavietes. Pirkliai samdydavosi ištisus Egipto valstiečių pulkus nekropoliams kasinėti ir po to siuntinėdavo žmonių kaulus į visas pasaulio valstybes.

Kadangi ,,balzamuotos žaliavos” vis tiek trūko, sukčiai apskritai nustojo stengtis. XIV a. stebuklingai žaliavai išgauti jau buvo naudojami ką tik numirusių gyventojų lavonai. Plėšikų būriai rausdavo kapus ir išvogdavo ką tik palaidotus kūnus. Juos sukapodavo ir virdavo katiluose tol, kol raumenys atsiskirdavo nuo kaulų. Aliejingas skystis iš katilo varvėdavo pro specialias žarneles ir būdavo išpilstomas į stiklainius, kuriuos vėliau sergantieji nusipirkdavo už didžiausius pinigus.

 

Yra išlikę dokumentų, kuriuose užfiksuota, kaip vienas Kairo miesto teisėjas įsakė tol plakti kelis tokius plėšikus, kol šie nepasipasakos, kaip gaminosi “vaistus”. O 1564 m. Prancūzijos gydytojas Gi de la Fontenas prisipažino vieno mumijumi prekiaujančio pirklio sandėlyje matęs krūvas vergų kūnų, iš kurių buvo ketinta virti ,,vaistus”. 1585 m. turkų prekybinės kompanijos agentas Dž. Andersonas pranešė bičiuliui, jog gavo įsakymą parplukdyti jūra iš Kairo į Angliją 600 svarų džiovintos ,,lavonienos”.

Egipto valdžia mėgino griežtai uždrausti prekybą numirėliais. Bet jokie draudimai neįstengė sustabdyti mumijo eksporto – pelnas buvo toks didelis, jog laivai tebekirto Viduržemio jūrą ir tebegabeno į Europą madingą žaliavą.

Taigi galima suprasti karalių Liudviką XIV, atsisakiusį panaudoti šacho dovaną. Juk gražiame sidabriniame inde galėjo būti ir ,,viralas iš mirusių vergų ir nusikaltėlių”.

 

Tad kas gi yra mumijas?

 

Tai reali vaistinė priemonė ar didžioji senovės sukčių afera, besitęsianti ir iki šių dienų? Ar kada nors egzistavo stebuklingoji ,,Ilirijos derva”, ar tai ne kas kita, kaip masinės reklaminės kampanijos produktas, prasidėjęs prieš keletą tūkstantmečių? Aiškaus atsakymo nėra…

 

Šiandieninė medicina bei tyrinėtojai taip ir nenusprendė, kaip ir iš ko atsiranda keistoji medžiaga, kurią ir dabar parduoda žiniuoniai. Vienu metu netgi buvo ginčijamasi – vieni įrodinėjo mumijo neorganinę kilmę, kiti tikino, jog tai sausos kalnų pelyčių fekalijos. Pamažu kalbos nutilo, tačiau paprasti žmonės ir dabar naudoja mumiją sunkiais gyvenimo momentais. Ir, jeigu tikėsime jų žodžiais, sėkmingai.

Didžioji dauguma tvirtina, kad mumijas turi gydomosios galios. Būtų sunku patikėti, kad žmonės yra tokie kvaili, jog tiek metų švaistytų pinigus už “viralą iš lavonų”, pelyčių mėšlą ir panašius dalykus, nesulaukdami jokio gydomojo efekto.

 

Paskutinieji tyrimai vis dėlto teikia vilties, kad mumijo paslaptis greit bus įminta. Grupė maskviečių mokslininkų padarė išvadą, kad mumas – tai ne kas kita, kaip mikroelementų, sudarančių bet kokios gyvos būtybės pagrindą, rinkinys. Šį rinkinį galima aptikti gamtoje. Kaip senovinių gyvų organizmų destrukcijos produktą, taip pat galima ir išskirti iš bet kurio biologinio objekto. Taigi medžiaga, gauta po ilgo mirusiųjų kūnų virimo, galėjo būti ir gydomoji.

Žinoma, tai kol kas tik hipotezė, tačiau eksperimentai rodo, kad dirbtiniu būdu gautas mumijas (tyrinėtojai vadina šią medžiagą MOS) padeda padidinti darbingumą, sutrumpina reabilitacijos periodą po radiacinio pakenkimo, didina vyriškąją potenciją.  

 

Prancūzų mokslų akademijos ekspertai, neseniai ištyrę juodąją masę aname, sidabriniame flakonėlyje, padarė išvadą, kad ten yra paprasčiausia asfalto smala.

Bet čia, žinoma, negalima atmesti versijos, kad flakonėlio turinys buvo pakeistas. Kas garantuos, kad to nepadarė garbingasis gydytojas Savaris slapta nuo karaliaus? Juk, remiantis to meto kronika, galima sužinoti, kad dvaro gydytojas įgijo nemažą turtą prekiaudamas savos gamybos atjauninančiu kremu, už kurį turtingos damos buvo pasiryžusios pakloti didžiausius pinigus. O paties Savario žmona (vėlgi remiantis gandais), nors ir nebuvo gražuolė, bet išgarsėjo tuo, kad iki 60-ies metų veide neturėjo nė vienos raukšlelės.

 

Kaip ir kada gydytis mumijumi?

 

Medicininėje literatūroje sakoma, jog mumijaus preparatas naudojamas, gydant uždegiminius procesus, pūlines uždegimines ir infekcines žaizdas, tuberkuliozę, kaulų lūžius, virškinamojo trakto ligas, hemorojų, otitą ir daugybę kitų susirgimų.

 

Štai bronchinė astma gydoma, du kartus per dieną suvartojant po 0,2 – 0,5 g Mumij, preparato ( ryte nevalgius ir vakare prieš miegą ). Gydymosi kursas – 25 – 28 dienos. Priklausomai nuo ligos sunkumo, prireikia 1 – 3 gydymo kursų su 5 dienų pertrauka tarp jų.

 

Esant tromboflebitui, gerti po 0,25 – 0,3 g mumijo 20 – 25 dienas su 5 dienų pertrauka tarp gydymo kursų. Sumažėja skausmas, išnyksta galūnės patinimas, kraujyje padidėja eritrocitų ir hemoglobino.

 

Sergant viršutinių kvėpavimo takų ligomis, angina, sloga, turint uždegiminių ir alerginių procesų, kosint,pravartu ryte ir vakare išgerti po 0,2 – 0,5 gr. mumijaus, sumaišyto su pienu ir medumi, be to , skalauti gerklę 10 procentų mumijaus skiediniu. Priklausomai nuo ligos sunkumo, reikia 1 – 3 gydymo kursų. Vieno kurso trukmė 25 – 28 dienos su 5 dienų pertrauka.

 

Susilaužius kaulus, išsinarinus sąnarius, susimušus, pasitempus raumenis ar raiščius, patyrus traumų, įsipjovusvartoti po 0,2 – 0,5 g. mumijo. Gydymosi kursas – 25 – 28 dienos, tačiau esant sunkesniems atvejams, prireikia 3 – 4 gydymosi kursų. Pertrauka tarp kursų – 5 dienos, tačiau mumijaus tepalais galima trinti odą visąlaik, be pertraukų. Pasak specialistų, mumijaus preparatas 13 – 17 dienų paankstina kaulų suaugimą.

 

Turint kaulų tuberkuliozę,gerti po 0, 2 – 0,5 gramų mumijo dukart per dieną, iš viso 25 dienas. Pakartotino kurso galima griebtis po 5 dienų.

 

Įsitaisius skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opą, kamuojantis nuo virškinamojo trakto, šlapimo pūslės ligų, kolito ar gastrito – dukart per dieną vartoti po 0,2 – 0,5 gr. mumijaus preparato ( nevalgius ryte ir prieš miegą vakare ). Gydymosi kursas – 25 – 28 dienos. Jeigu liga įsisenėjusi, po 5 dienų galima imtis pakartotinio kurso. Gydymosi laikotarpiu būtina saikingai maitintis ir vengti alkoholio. Skausmas paprastai praeina po 7 – 11 dienų nuo gydymosi pradžios.

 

Esant pūliniam otitui, viduriniosios ausies uždegimui, klausos sumažėjimui– į ausis lašinami 3 – 4 lašai 10 procentų mumijaus skiedinio. Procedūra atliekama ryte ir vakare. Be to, pravartu pagerti mumijaus preparato – po 0,2 – 0,3 gramo, sumaišyto su pienu ir medumi. Mumijus padeda išsiskirti pūliams, pašalina skausmą ir sustiprina priešuždegiminę organizmo funkciją.

 

Kamuojantis nuo pūlinių uždegiminių ir infekcinių žaizdų, nudegimų, opų, fistulių,odą tepti 10 procentų mumijo skiediniu, arba mumijaus tepalu, kartu geriant po 0,2 – 0,5 proc. mumijaus preparato dusyk per dieną. Sumažėja skausmas, išnyksta uždegimas, greičiau atsikuria audiniai.

 

Sergant hemorojumi, porą kartų per dieną ( ryte nevalgius ir vakare – prieš miegą ) – suvartoti  po 0,2 – 0,5 gr. mumijaus preparato. Gerti 25 dienas. Pakartotinis kursas – po 25 dienų. Be to, nuo hemorojaus padeda specialūs mumijaus tepalai, teptis reikia 3 – 4 mėnesius, su pertraukomis. 

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Dieviška plauko kilmė(1)
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)
Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(1)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA