2020 spalio 21 d., trečiadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Aliejus aliejui nelygu. Kokį pasirinkti?
Aliejus aliejui nelygu. Kokį pasirinkti?
Daugelis žinome, kad šalto spaudimo aliejai yra rekomenduojami kaip naudingiausi mūsų organizmui. Jie ne tik vadinami geriausiu maistu, bet ir mūsų organizmo vaistu.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.)(0)

Nuotrauka
Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes kartais šis augalas gydo vien prisilietimu.

Tai iš Afrikos kilęs tropikų vienmetis gražus augalas. Vasarą ir Lietuvoje mes auginame jį savo kiemuose ar soduose.

 

Jo stambūs, gražūs lapai, primena kaštoną, žiedai mažiau efektyvūs. Išaugina vaisus-dėžutes, kuriose tūno po tris margaspalves blizgančias kaip marmuras gražutes stambias sėklas.

Sėklose yra daug neišdžiūstančio, ypatingomis savybėmis pasižyminčio aliejaus, kuris plačiai žinomas įvairiose pramonės šakose. Augalas nuodingas. Nuodingoji dalis - tai baltymas ricinas, kuris spaudžiant aliejų paprastai pasilieka išspaudose. Tačiau išoriškai vartojamas ricinos aliejus nėra toksiškas.

Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes kartais šis augalas gydo vien prisilietimu.

Mūsų medicina ricinos aliejų naudoja kaip efektyvų vidurius laisvinantį vaistą, kuris užtikrintai išvalo žarnyną. Išgėrus šaukštą ar du aliejaus laisvinantis efektas prasideda po penkių- šešių valandų.
Informaciniame lapelyje apie jį rašoma taip: „Preparatas išspaustas šaltojo presavimo būdu iš paprastųjų ricinmedžių (Ricinus communis) sėklų. Veiklioji medžiaga dirgina žarnyno receptorius, todėl skatinama lygiųjų raumenų veiklą, lengvėja žarnų turinio slydimas, didėja osmosinis slėgis, iš audinių skystis skverbiasi į žarnas ir minkština nesuvirškintą maistą. Dėl tokio poveikio viduriai laisvėja.
Ricinų aliejus naudojamas žarnynui ištuštinti prieš radiologinį arba instrumentinį žarnų tyrimą ar storosios žarnos operaciją. “

Aš pati dažnai perku ricinų aliejų, visada turiu jo ranka, tačiau naudoju jį visiškai kitais tikslais. Kadangi ricinų aliejus yra senas ir gana universalus vaistas, žinių apie riciną randama nuo Egipto laikų. Londono ir Berlyno archyvuose saugoma daugybė Egipto papirusų, kuriuos sukaupta daug medicinos žinių. Tačiau nedaug kas nori vargintis ir juos studijuoti, kur kas paprasčiau jiems priklijuoti etiketę „burtai ir magija“ ir palikti vertingus papirusus dūlėti. Tačiau gydytojas R. Merfis vartė juos, studijavo. Informacija naudojasi ir patirtimi dalinasi. Patikėjau aš tuo gydytoju R.Merfiu (Robin Murphy). Ir nenusivyliau. Apie jį galite pasiskaityti internete.

Egipte ricinos aliejus buvo vadinamas digim. Ir Egipte jį vartojo kiekvienas. Ir kaip vidinį, ir kaip išorinį vaistą. Beje, gydytojas mini dar ir kitu būdu gaminamą ricinų aliejų, kurio būna sveiko maisto parduotuvėse.

Ricinos aliejaus vartojimo būdai:

Masažas ir įtrynimai. Po masažo „pridėjus“ šilumos dozę efektas padidinamas. Šiluma praplečia kraujagysles ir aliejus geriau įsigeria. Jis minkština odą ir yra sąnarių tepalas. Sąnariai sukietėja ir užkalkėja. Įtrintas ir absorbuotas aliejus sąnarius sutepa. Taip sąnariai regeneruojasi, atsistato jų lankstumas. Sergantis artritu kiekvienas gali gausiai teptis ricinos aliejumi kelis kartus per dieną.

Sėdite prie televizoriaus? Prie kompiuterio? Jus kankina kaklo nejudrumas. O gal turėjote nugaros traumą? Masažuokite ricinos aliejumi įtemptas vietas. Tai netgi malonu, oda sušyla, atsipalaiduoja įtampa.

Gydytojas tikina, kad jis daugiausia ricinų aliejų naudoja artrito gydymui. Artritas yra senėjimo simptomas. Manoma, kad apie 65% pagyvenusių žmonių serga vienokia ar kitokia artrito forma.

Ricinų aliejus yra labai tirštas ir lipnus. Juo reikia gerai įtrinti sąnarius, nes gydo tik gerai įsigėręs aliejus. Reguliariai įtrinant aliejų į sąnarius pasveiksta žmonės, kurie negalėjo judinti rankų ar kojų, netgi tie, kurie sėdėjo invalido vežimėlyje.

Spondilitas, suaugę stuburo slanksteliai, reumatizmas, sąnarių nejautrumas, sustandėjimas lyg susirakinimas po dviejų mėnesių darbo su aliejumi atsileidžia, žmonės išsitiesia

Kompresai

 

Paralyžiuotas ligonis? Dėkite šilto ricinos aliejaus kompresus. Kepenų ir tulžies pūslės problemos? Gal skauda kepenis po fizinio darbo, gal sulėtėjusi kepenų veikla arba yra mažų akmenukų tulžies pūslėje? Tikrai efektyviai padės aliejaus kompresas. Dar geriau - ricinos aliejaus kompresas iš išorės ir alyvų aliejus į vidų. Alyvų aliejų reikia naudoti du tris kartus per dieną po arbatinį šaukštelį.

Akmenys. Esant akmenukų inkstuose ligoniai jaučia stiprų skausmą. Tai antras iš stipriausių skausmų po nudegimo. Ricina palengvina skausmą. Be abejo, kartais būtina chirurginė pagalba. Skausmo kentėti nereikia. Skausmas sendina. Skausmas atima energiją. O per kurią kūno dalį energija išeina, tą parodo ligos diagnozė. Kai gydymas teisingai parenkamas, skausmas išnyksta. Egiptiečiai ricinos aliejaus kompresus dėdavo net ant atvirų žaizdų. Apskritai, jie buvo išvystę rimtą gydymo kompresais meną. Kartais kompreso nenuimdavo savaitę ar dvi. Su ricina derindavo medų. Nudegimo žaizdoms gydyti naudojo medų. Yra logikos. Juk ir cukrus, ir tabakas, ir arbatos maišelis yra antiseptikai.

Peršalimai, gripas, galvos skausmai. Tais atvejais ricinų aliejumi įtrinama kakta, kaklas, sinusų sritis. Egiptiečiai aliejumi įtrindavo bambą. Gydytojas R.Merfis tai daro kasdien duše. Šis būdas itin puikus gelbstint kūdikius nuo pilvuko skausmų. Bambutę, pilvuką, padukus įtrynus ricinos (galima ir alyvų) aliejumi, vaikelis daug geriau miega.

Gaubtinės žarnos uždegimui, kolitas, vidurių užkietėjimai taip pat gydomi ricinos aliejaus kompresais.

Kaip daryti kompresą? Pašildyti aliejų keptuvėje, suvilgyti juo audeklą ir užkloti norimą kūno vietą. Ant viršaus būtų naudinga šilto vandens pūslė. Tik ne elektriniai šildikliai. Tinkamiausias kompresui audinys yra flanelė.

Tokius kompresus galima dėti ant nugaros. Tai galinga terapija. Po kelių dienų ligonis gali pradėti karščiuoti. Vadinasi vyksta imuninės sistemos atsakas. Vėliau ligonis spontaniškai pasveiksta.

Karpos, nuospaudos, kojų nutrynimai taip pat pasiduoda aliejui. Gydytojas juokauja, kad vedę vyrai turėtų rimčiau prižiūrėti savo pėdas, kad prisilietę prie moterų nesubraižytų jų švelnios odos. Ricinų aliejus kartais gali išgelbėti santuoką. (Jis įvardija tris pagrindinius santuokos priešus, kuriuos mes visi žinome, bet nelabai stengiamės juos sunaikinti - knarkimas, šiurkščios pėdos ir blogas kvapas iš burnos). Trinant pėdas ricinų aliejumi, oda suminkštėja, dingsta nuospaudos ir karpos. Seni surandėję audiniai, apgamai, strazdanos, vitiligo, odos grybelis. Reikia trinti, gausiai pilti aliejų ir įmasažuoti. Net penkias minutes.

Psoriazė. Suskeldėjusias alkūnes, kelius, žvynuotą odą įtrinkite ricinos aliejus. Žinomi atvejai, kai ricina išgydė odos vėžį. Apgamai ir karpos yra priešvėžiniai audiniai, todėl juos reikia trinti ricina. Taip pat negyjančias žaizdas, atsivėrusias opas, išsiplėtusias venas reikia gydyti ricinos aliejaus kompresais, keičiant juos kelis kartus per dieną. Net po traumos ar esant raumenų atrofijai bei išsėtinei sklerozei aliejus duoda gerą efektą, sugrąžinamos prarastos organo funkcijos.

Norintiems pagerinti veido odą patartina vakare veidą patepti ricinos aliejumi. Jis taip pat skatina plaukų augimą, sustiprina ir palaiko jų elastingumą, apsaugo nuo ankstyvo žilimo. Reikia gerai įtrinti į galvos odą. Kol dingsta lipnumas. Praskiedus šiek tiek alkoholiu susigeria lengviau.

Beje, šunims prieš medžioklę į akis lašina ricinų aliejų.

Kartą svečiuose pas ūkininką pavadavau vienišą šeimininką ir pamelžiau jo karvutę. Nuostabus gyvūlėlis, puikūs speniai, deja, nepaprastai apaugę karpomis. Nemaloniai nuteikia. Ūkininkui nusiunčiau ricinų aliejaus buteliuką, sunaudojo, trynė, karpos dingo.

Taigi kitu kampu pažvelgėme į labai paprastą vaistą. Reikia tik truputėlį kantrybės, mažiau tinginio ir daugelį negalavimų galima palengvinti paprasčiau ir pigiau.

Nuotrauka
Energija iš pavasario laukų(0)
Po žiemos mūsų organizmas tiesiog reikalauja žalumynų, mat nujaučia, kad su jais gaus porciją gyvybiškai būtinų vitaminų, mineralų, fermentų ir kitokio gėrio.Plačiau...
Nuotrauka
Šalavijas – natūralus antibiotikas(0)
Gyduoliai sako: ,,Žmogus, kurio sode auga šalavijai, gyvens 100 metų”.Plačiau...
Nuotrauka
Gydanti kukliosios morkos galia(0)
Kuklioji morka turi visai ,,nukuklių" pretenzijų gydyti ir rūpintis mūsų sveikata.Plačiau...
Nuotrauka
Didelės kukliosios rasakilos galios(6946)
Paprastoji rasakila (lot. Alchemilla) – daugiametis žolinis augalas. Jis auga pievose, mišriuose ir lapuočių miškuose, paupiuose. Rasakila dar vadinama „moterų žolele“.Plačiau...
Nuotrauka
4 augalai, apsaugantys nuo inkstų akmenligės. Savaitė - ir skausmų nebėra(2)
Inkstų akmenlige dažniau serga išsivysčiusių šalių gyventojai, beje – baltosios rasės atstovai, sako sveikos gyvensenos žinovė Nijolė Degutienė.Plačiau...
Nuotrauka
Anyžius paprastasis(0)
Anyžiaus sėklos yra vartojamos medicinoje ir aromaterapijoje. Šis malonaus kvapo augalas taip pat dažnai vartojamas kaip prieskonis maisto ir alkoholinių gėrimų pramonėje.Plačiau...
Nuotrauka
Avokado nauda organizmui(0)
Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis. Jo minkštime susikaupia 15-35% riebalų (labai kokybiškų aliejų).Plačiau...
Nuotrauka
KAIP GYDO PEKINO KOPŪSTAI(3)
Viena iš sveikiausių tautų pasaulyje – japonai. Kaipgi jie įsigudrina turėti tiek daug ilgaamžių? Juk ir jų gyvenimo tempas beprotiškai spartus, ir krizių nepavyksta išvengti, o štai sunkiai sergančiųjų, palyginus su kitomis šalimis, žymiai mažiau.Plačiau...
Nuotrauka
Vartojantys valerijoną – per žingsnį nuo didelių priklausomybių(0)
Daugelis kovojančių su nemiga žmonių yra girdėję apie stebuklingą valerijono poveikį miegui. Teigiama, kad augalas žmones jis priešingai – ramina.Plačiau...
Nuotrauka
Daržovė, padėsianti išvengti onkologinių ligų(6)
Apie brokolio maistinę naudą sklando legendos. Ši žalia spalva tiesiog trykštanti daržovė ne tik aprūpina mūsų organizmą naudingomis medžiagomis, bet ir paryškina kiekvieną nuobodesnį patiekalą.Plačiau...
Nuotrauka
Vaistai ant palangės: kam naudoti ir kada geriau nevartoti(0)
Beprotiškas šiuolaikinio gyvenimo tempas dažnai sukelia įvarius negalavimus, o jiems gydyti griebiamės tablečių. Tačiau gal vertėtų pasinaudoti augalų teikiama nauda, apsižvalgius, ką turime namuose.Plačiau...
Nuotrauka
Kiaulpienės naudingosios savybės pranoksta bet kokius lūkesčius(7272)
Apie naudingas kiaulpienių savybes buvo žinoma jau labai seniai. Dar Avicena rekomendavo šį augalą kaip gydomąją priemonę, padedančią sergant daugeliu ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Kuo naudingos alyvuogės?(0)
Jums po ranka yra tikra vitaminų bei mineralų talpykla - tai alyvuogės ir iš jų gaminamas alyvų aliejus, kurį ne šiaip sau vadina „skystu Viduržemio jūros auksu“.Plačiau...
Nuotrauka
VALERIJONAS(0)
Liaudies medicinoje valerijonas naudojamas nuo seno, jo savybes vertina ir tradicinė medicina. Augalo šakniastiebiuose daug eterinio aliejaus, taip pat kitų medžiagų, kurios malšina spazminį skausmą, gelbsti kai pučia vidurius.Plačiau...
Nuotrauka
Kokios yra moterų žolės ir kuo jos naudingos(0)
Moteriškus negalavimus padės įveikti moterų žolelės – rasakila ir kraujažolė, sako sveikos gyvensenos ir vaistažolių žinovė Nijolė Degutienė. Anot jos, abi šios vaistažolės moterims gali ypač padėti tuomet, kai kamuoja menstruacijų sutrikimai.Plačiau...
Daržovė, padedanti organizmą išvalyti nuo toksinų(0)
Kaip gydo palergonija(0)
Žalioji rūta(0)
Medetkos. Iš uždegimams gydyti ir kolorado vabalams naikinti(0)
Stebuklingos bulvių gydomosios savybės(0)
Alijošius (alavijas)(0)
Avokadai apsaugo nuo gastrito(0)
JUODŲJŲ RIDIKŲ SULTYS(0)
SAULĖGRĄŽŲ ŠAKNŲ ARBATA(0)
GARŠVA(0)
DIDŽIOJI DILGĖLĖ(0)
BRUKNIŲ LAPAI(0)
Kraujažolė paprastoji(7)
Kaip ir nuo ko gydytis drebulių žieve(1)
STEBUKLINGOS AGURKŲ SULTYS(0)
Gydantys augalai. MORKA(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA