2020 liepos 13 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA
Vėžio atvejų vis daugėja ir, deja, šiuolaikinė medicina naudoja barbariškus gydymo metodus, tokius kaip chemoterapija, radiacija, kurios tik nuodija žmones ir krauna pelnus farmacijos kompanijoms.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)

Nuotrauka
Kuo daugiau kalcio gaunama iš pieno produktų, tuo didesnė osteoporozės, vėžio ir kitų ligų rizika, sako JAV mokslininkas Colinas Camlbellas.

„Daugėja ir prostatos vėžio atvejų, didėja cholesterolio kiekis. Tai susiję ir su paauglių odos problema akne bei ausų uždegimais ankstyvame amžiuje“, – vardija jis.

C. Campbello teigimu, daugybę sveikatos problemų išspręstume valgydami natūralų, termiškai neapdorotą maistą, kurio pagrindas – augalai. Tačiau ši pozicija nepriimtina tradicinei medicinai, paremtai farmacija, technologijomis ir chirurgija, maisto pramonei bei jų remiamai valstybių ekonomikai ir už ją atsakingoms vyriausybėms.

 

Mitybos pagrindas – augalai

 

Mitybos ekspertas C. Campbellas sako, kad dėl blogos mitybos JAV ir kitose šalyse miršta daugiau žmonių nei nuo rūkymo ar kokių kitų aplinkos ar gyvenimo būdo veiksnių, taip pat daugiau, nei žūva per nelaimingus atsitikimus.

 

Apibendrindamas penkis dešimtmečius trukusių tyrinėjimų rezultatus, C. Campbellas pateikia ilgą sąrašą ligų, kurių, sveikai maitinantis, būtų galima išvengti, sustabdyti ar nuo jų pasveikti. Tai vėžys, širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, nutukimas, autoimuninės ligos, kaip išsėtinė sklerozė, kaulų ligos, kaip osteoporozė, inkstų akmenys, Alzheimeris, migrena ar net aklumą sukeliantys susirgimai.

C. Campbellas sako, kad rinktųsi mitybą natūraliu, neapdorotu maistu, kurios pagrindas augalai, nes ji pagrįsta mokslu. Jo teigimu, reikėtų naudoti rupius, o ne sijotus miltus, nevartoti rafinuoto cukraus. Antra, reikėtų valgyti ankštinius žirnius ir pupas, nes tai geras augalinių baltymų šaltinis. Taip pat reikėtų valgyti daržoves, ypač žalialapes ir tokias, kaip žiediniai kopūstai ar brokoliai.

 

„Geras krakmolo šaltinis – šakniagumbinės daržovės, pvz., bulvės. Taip pat reikėtų valgyti vaisius. Mityboje turėtų būti kiek įmanoma daugiau šviežio, termiškai neapdoroto maisto. [...] Didžiausias poveikis pasiekiamas paprastai. Valgykite augalus“, – tvirtina C. Campbellas.

 

Pienas didiną osteoporozės riziką

 

Mitybos specialistas ir jo tyrėjų komanda daugiausia tyrinėjo mėsos ir pieno produktų sąsajas su negalavimais. Anot C. Campbello, svarbiausia tai, kad gyvūniniai baltymai skatina ląstelių dalijimąsi ir augimą. „Gyvūniniai baltymai ir papildomai vartojami baltymai skatina žmogaus augimą. Taip, dėl to greičiau gali augti ir ankštinės daržovės, ir gyvuliai, bet kartu jie skatina ir greitesnį vėžio vystymąsi. Tokio augimo mes nenorime“, – pabrėžia mokslininkas.

 

Jis tikina, kad tik maždaug penktadalis visų pasaulio žmonių vartoja pieną. Žmonės, vartojantys pieno produktus, patiria daug problemų. „Kuo daugiau kalcio gaunama iš pieno produktų, tuo didesnė osteoporozės rizika. Visiškai priešingai, nei tvirtina pieno produktų pramonė. Yra tai įrodančių tyrimų, aš kalbu remdamasis mokslu. Jei didėja pieno produktų suvartojimas, daugėja ir prostatos vėžio atvejų, didėja cholesterolio kiekis. Tai susiję ir su paauglių odos problema akne bei ausų uždegimais ankstyvajame amžiuje“, – pabrėžia C. Campbellas.

 

Mitybos ekspertas sako, kad svarbus gyvūninio ir neapdoroto augalinio maisto santykis. Anot jo, augaliniame maiste daug antioksidantų (vitaminų C ir E). „Per dideli oksidacijos procesai skatina senėjimą, vėžio vystymąsi. Tokia oksidacija daugiausia vyksta dėl gyvūninio maisto, o augalinė mityba šiuos procesus slopina“, – aiškina C. Campbellas.

 

Rauginto pieno produktai – išimtis?

 

Tokie tyrimų rezultatai pateikia rimtą kontrargumentą Vakarų šalių mitybos teorijai, kurioje vadovaujamasi idėja, kad saikingai valgoma mėsa ir pieno produktai naudingi ir būtini. Prieštaringai mokslo pasaulyje vertinamus C. Campbello rezultatus patvirtina ir kitų mokslininkų tyrimai. Tai jam padeda atsakyti į ne vieno keliamą klausimą, kiek gyvūninio maisto žmogus galėtų suvalgyti, kad būtų sveikas.

C. Campbello tyrinėjimai rodo, kad gyvūninio maisto suvartoti žmogui geriausia ne daugiau nei 5–10 proc. Jis sako, kad nėra daug mokslinių tyrimų, galinčių patvirtinti, jog 100 proc. mityba augaliniu maistu yra geresnė nei ta, kurioje tokio maisto yra 95 proc. „Tačiau verta rinktis 100 proc. augalinę mitybą, nes tada organizmas gali lengviau prisitaikyti. Panaši situacija su rūkymu. Jei kažkas daug rūko ir nori mesti, nebūtų geras sumanymas rūkyti vieną ar dvi cigaretes per dieną, nes tuomet galima lengvai grįžti prie ankstesnių įpročių. Taip pat yra su maistu“, – įsitikinęs C. Campbellas.

 

Mokslininkas sako, kad retkarčiais išimtį būtų galima padaryti nebent žuviai ir jogurtui. „Kai pienas surauginamas, ten esantys mikroorganizmai, kaip ir augalai, gamina medžiagų apykaitai reikalingus produktus. Taigi yra mokslinių įrodymų, teigiančių, kad rauginto pieno produktai nėra tokie žalingi, kaip nenugriebtas ar liesas pienas“, – mano jis.

 

Genetika įtakos turi mažai

 

C. Campbellas neneigia, kad kai kurie žmonės gali valgyti daug gyvūninio maisto, gerti, rūkyti ir būti sveiki, nes kiekvieno reakcija labai skirtinga. Tačiau kai kurie yra pažeidžiami ir, net vartodami labai nedaug gyvūninio maisto, gali susirgti. Gal tai susiję su genetika, o kai kurie gal labai atsparūs dėl konkrečios savo gyvenimo patirties, bet tokių žmonių 2–5 proc., svarsto jis.

 

„Aš galvoju apie kitus 95 proc. žmonių. Kai tyrėme žmonių grupes, duodavome jiems vien augalinį maistą ir paskui matuodavome, pvz., cholesterolio kiekį, naudos sveikatai gavo absoliučiai visi. Net ir tie, kurie dalyvavo tyrime manydami, kad yra visiškai sveiki“,– pasakoja C. Campbellas.

 

Dar vieną tradicinėje medicinoje nusistovėjusi nuostata, kurios pamatus C. Campbellas pajudina, ta, kad įvairioms ligoms, kaip vėžys, daug įtakos turi genetika. Anot amerikiečių mokslininko, tai sudaro tik labai nedidelį procentą priežasčių, kodėl žmogus suserga, o polinkį susirgti galima visiškai kontroliuoti per maistą.

 

„Jei maitiniesi daugiau ar mažiau sveikai (daržovėmis, vaisiais, ankštiniais augalais, grūdais), galima juos derinti įvairiai. Skiriasi, kiek maisto suvirškinama ir kiek įsisavinama. Taip pat skiriasi, kiek jo patenka į kraują ar į ląsteles. Kūnas be galo išmintinga, labai dinamiška sistema, kuri pati atsirenka, kiek ko paimti“, – neabejoja C. Campbellas.

 

Be to, jis pastebi, kad gerą sveikatą užtikrina ne atskiros medžiagos, pvz., konkretus vitaminas ar mineralas, bet visas augalas, kurį žmogus suvalgo. Visos augale esančios medžiagos darniai sąveikauja tarpusavyje ir su žmogaus organizmu, tvirtina mitybos ekspertas. Anot jo, viena atskira medžiaga natūralaus produkto pakeisti negali.

 

Tinkama mityba saugo nuo vėžio

 

Mitybos sąsają su sveikata  mokslininkas iš JAV tyrinėja visą savo karjerą. Žinomiausias jo tyrimas, prasidėjęs prieš tris dešimtmečius, – Kinijos studija. Būtent Kinijoje C. Campbellas savo tyrinėjimus laboratorijoje turėjo galimybę patikrinti su gyventojais. Daugiau nei 6 tūkst. kinų iš skirtingų šalies vietovių mitybos, gyvenimo būdo ir sergamumo ryšiai buvo stebimi per bendrą kelių mokslo institucijų projektą.

 

Svarstyta, kad tai sukrės viso pasaulio medikus ir mitybos specialistus. Šį tyrimą vykdė daugiau nei 0,5 mln. darbuotojų. Jo išvada, kad daugelį sudėtingų ligų galima išgydyti pigia ir paprasta priemone, kaip mityba, anot C. Campbello, daugeliui nepriimtina. T. y. tradicinei medicinai, paremtai farmacija, technologijomis ir chirurgija, maisto pramonei bei jų remiamai valstybių ekonomikai ir už ją atsakingoms vyriausybėms, sako vienas Kinijos studijos autorių.

 

C. Campbellas pasakoja, kad 8-ajame dešimtmetyje Kinijos premjeras, sirgęs vėžiu, nurodė atlikti nacionalinį tyrimą ir išsiaiškinti, kiek vėžys paplitęs skirtingose šalies vietose. Užsibrėžta per trejus metus ištirti 250 apygardų ir išsiaiškinti, nuo ko visi mirdavo. Kinai surinko neįtikėtiną kiekį informacijos apie kelias dešimtis įvairių ligų ir pastebėjo, kad vėžio atvejų kai kuriose apygardose buvo labai daug ir gerokai mažiau kitose.

 

Taigi, pasak C. Campbello, vėžys buvo susijęs su geografine vietove, o tuo metu mokslininkai jau žinojo, kad žmonės, iš vienos pasaulio vietos persikėlę į kitą, kur sergamumas vėžiu didelis, ir pakeitę mitybą, gali susirgti. Vadinasi, tam įtakos turi ne genetika, ne tautybė, nes tai, kad jie suserga, priklauso nuo to, ką jie valgo, apibendrina mitybos ekspertas.

Anot Kornelio universiteto profesoriaus C. Campbello, jo tyrimų rezultatai nėra pripažįstami oficialias mitybos rekomendacijos rengiančios Pasaulio sveikatos organizacijos ar Europos maisto saugos tarnybos. Vis dėlto biochemikas pasakoja, kad jo išvados paskatino atlikti daugiau mokslo tyrimų. Taip pat jis pabrėžia, kad remiasi reikšmingais įrodymais. „Atlikome ne vieną tyrimą, kad parodytume pasekmes. Be to, kiti mokslininkai atliko įvairių ligų tyrimus, kuriais mes rėmėmės. Kai visa tai sudedi į viena, abejonių nelieka“, – įsitikinęs C. Campbellas.

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Dieviška plauko kilmė(1)
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)
MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(3)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA