2020 liepos 04 d., šeštadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.)
Paprastasis ricinmedis (Ricinus communis L.)
Ricinmedis dar yra vadinamas Kristaus delnu, nes kartais šis augalas gydo vien prisilietimu.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)

Nuotrauka
Ar susimąstėte, kodėl vienas žmogus vos išlipęs iš lovos jau jaučiasi pavargęs, o kitas ir vakare žvalus? Kodėl mums nuolat skauda galvą ar stuburą, pagaliau kodėl susergame vėžiu?

Į šiuos ir kitus klausimus ne tik atsakys, bet ir išeitį pasiūlys med. mokslų daktaras, holistinės medicinos centro įkūrėjas Olegas Bulanovas.

 

Daktare, ar tiesa, kad aukščiau išvardytos ligos ar negalavimai yra tokie dažni, kad juos galima pavadinti amžiaus rykšte ir stengtis su jais susigyventi?

 

                      Aukščiau išvardyti simptomai: galvos skausmas, nevaisingumas, nuovargis ir kt. - tai signalas, kad mūsų organizmas apsinuodijęs, užsiteršęs ir negali pats išsivalyti. Jame susidaro toksinų kamščiai, kurie pradeda provokuoti įvairias ligas. Organizmo intoksikacija lemia ne tik lėtinį nuovargį, galvos skausmą, virškinamojo trakto problemas, sąnarių ir kitas ligas, bet ir nutukimą, senėjimą, nevaisingumą. Žodžiu visą gausybę problemų. Bet svarbiausia, ne tik ligas diagnozuoti, o nustatyti pirminę visų ligų priežastį. Patikėkite, nors žmogus serga keliomis ligomis, visų negalavimų priežastis dažniausiai yra viena.

 

Kinų medicinos metodai leidžia ne tik diagnozuoti ligas, bet ir rasti jų priežastis bei panaikinti jas natūraliais būdais, o ne cheminiais vaistais? Kaip gi tai vyksta tikrovėje?    

 

                      Jei kreipsitės į europinės medicinos gydytoją dėl galvos skausmo, jis greičiausiai išrašys tabletę, patars mažiau nervintis, bet vargu ar ieškos skausmo priežasties. Juk šiais laikais kone normalu, kad įtemptas darbas (ar ne darbas)t palydimas galvos maudimo ar svaigimo. Bet iš priežastis yra tik reikia ją surasti išsamiai, detaliai analizuojant organizmą. Kitaip sakant, diagnozuoti pagal kinų energetinius organizmo taškus, t.y. elektros laidumą tuose taškuose. Tai šimtaprocentinė diagnostika be jokių šalutinių poveikių žmogaus organizmui. Kinams nereikia jokių aparatų, jie ligas nustato čiuopdami pulsą. Mes gi naudojamės analogišką funkciją atliekančia labai tikslia kompiuterine sistema, kuri, patikrinus 80 organizmo taškų, duoda visiškai aiškų mūsų organizmo sveikatos stovį, t.y. ne tik diagnozuoja ligas, bet ir nustato jų priežastis.

 

Tai yra nustatyti, kuri organizmo vieta yra labiausiai užteršta?

 

Taip, tai yra pirmiausia. Iš esmės mūsų visos ligos kaip taisyklė prasideda virškinamajame trakte, šlapimtakyje arba lytiniuose organuose. Kad ir kaip keistai skambėtų, jeigu skauda galvą, priežasties ieškok pilve. Pašalinus ligos priežastį, tarkim išvalius organizmą, galvos skausmas liaujasi ir be nuskausminamųjų vaistų.

 

 

O jeigu aukšto kraujospūdžio priežasties ieškantis žmogus procedūros metu būna išgėręs cheminių vaistų? Ką tada parodo aparatas? Ar jis pastebi problemą ir tiksliai diagnozuoja ligą?

 

Taškų diagnostika visada tiksliai nusako kaip funkcionuoja visas organizmas ir nurodo, kur yra liga. Tikslumas šimtaprocentinis. Jei žmogus vartoja vaistus nuo kraujospūdžio, tai aš aukšto kraujospūdžio tą akimirką ir nematysiu, tačiau kompiuteris parodys priežastį, dėl kurios ši liga prasidėjo ir dar parodys, kokių šalutinių poveikių

organizmui duoda šiuo metu vartojami vaistai.

 

Ar būna taip, kad žmogus kreipiasi dėl vienos ligos, o diagnozavimo metu pasirodo, kad jis serga visai kita liga?

 

Taip nutinka labai dažnai. Be to nustatoma ne tik jau esama liga, bet ir ta liga, kuri dar tik ,,artinasi“. Ta prasme, kai sutrinka tam tikros organų funkcijos, užsidaro organizmo valymo kanalai ir prasideda būsimos ligos procesas. Jei pagauni šį procesą ankstyvojoje stadijoje, tuomet nesunku užkirsti kelią būsimai ligai. Pavyzdžiui, jei šiandien pastebiu tulžies latakų funkcijos sutrikimą, tai galiu prognozuoti, kad žmogus laikui bėgant turės ir ateroskliorozę. 

 

Ar galite diagnozuoti arba prognozuoti vėžį?

 

Vėžys atsiranda tada, kai žmogaus organizmas per kažkokį kanalą nebegali valytis. Tame kanale susiformuoja savotiškas kamštis - tai ir yra auglys. Vėžys neatsiranda dėl vienos problemos, greičiau jau nuo problemų komplekso: dėl streso,  nesveikos mitybos, sėslaus gyvenimo būdo ir t.t. Kiekvienas žmogus turi savo priežastį atsirasti kuriai nors ligai, tame tarpe ir vėžiui. O aš nustatau tą priežastį ir ją pašalinu. Pavyzdžiui kompiuterio pagalba tirdamas taškus, galiu pasakyti, kad užteršti šlapimtakiai ir po dešimties  metų dėl to didelė tikimybė susirgti vėžiu, o tada pasakau, ką reikia daryti, kad taip nebūtų. Tiksliau vienas pašalinti būsimos ligos priežasties aš negaliu. Tiesiog sukuriu planą: ką paciento sveikatos labui nuveiks mūsų centras, o ką jis privalo padaryti pats.

 

Jei jau yra prasidėjęs vėžinis procesas, tai kompiuteris žinoma nediagnozuos vėžinių ląstelių (tai galima padaryti tik biopsijos keliu), tačiau kad procesas jau prasidėjęs, žinoma atsakys.

 

 

O kaip yra su genetinėm ligom?

 

Jei žmogus turi sunkią paveldėtą genetinę ligą, jis miršta vaikystėje. Tačiau mes dažniau paveldime ne ligas, o įpročius, pavyzdžiui - blogai maitintis. Jei nutukusi mama, labai dažnai jos vaikai irgi būna nutukę. Ir tai ne dėl genų, o dėl panašių mitybos principų, panašaus gyvenimo būdo. Vaikai netgi sirgs panašiomis ligomis, kuriomis serga mama: hipertonija, šlapimo pūslės akmenlige ir pan.

 

 

Minėjote, kad taškų diagnostika padeda metant svorį.

 

Kiekvienas žmogus turi savo nutukimo priežastį. Visų pirma mes kalbam apie elementarųjį - maisto nutukimą, t.y. persivalgymą. Dauguma žmonių valgo kur kas daugiau, nei reikia organizmui. Jeigu sumažinsim maisto kiekį, sulieknėsim. Antra nutikimo priežastis, ypač pas moteris - užsiteršęs kuris nors kanalas, per kurį organizmas gali valytis. Dažniausiai tai virškinamojo trakto kanalas - storasis žarnynas. Net jei žmogus tuštinasi normaliai, vis tiek prie jo žarnyno sienelių prilimpa toksinai, nešvarumai, gleivės. Po to tie toksinai keliauja į kraują. Apnuodytas kraujas patenka į organus, o kai šie ima streikuoti, mūsų gudrus organizmas tuos toksinus šalina į poodinį sluoksnį. Tokiu būdu formuojasi ne kas kitas, o celiulitas. Kad toksinai nelabai kenktų, organizmas poodiniame sluoksnyje dar kaupia ir vandenį, taip susidaro edemos (patinimai) ir mes tunkame... Taigi, pirmas kelias mesti svorį, išvalyti organizmą nuo toksinų.

 

 

Ar galima sustabdyti senėjimo procesus?

 

Senatvės požymiai - organizmo susidėvėjimas, žilimas, odos susiraukšlėjimas. O  senstam mes dėl to, kad organizme kaupiasi toksinai ir laisvieji radikalai. Kodėl kinų tokie jauni veidai? Rodės jie ir miršta jauni. Juk kinai nevalgo pieno, duonos, geria daug žalios intoksikacinės arbatos, net ryžius (virtus vandenyje, o ne piene) valgo atskirai nuo kitų produktų. Tai tūkstantmečių tradicijos.

Senėjimo procesas visada prasideda odoje. Mūsų organizmas gudrus: jei jis neturi jėgų aprūpinti viso organizmo energija, sveiku krauju, hormonais, tuometi jis aprūpina tik pačius svarbiausius organus – smegenis ir širdį. O odą palieka paskutinėje eilėje. Ką galime padaryti? Sužinoti, kur gi to nepajėgumo priežastys.

 

 

Klasikinis mūsų amžiaus negalavimas - stuburo skausmai.

 

Jei nebuvo stuburo traumos, tai skausmų ar ligų priežastys iš tikrųjų dažniausiai glūdi šlapimtakyje.

 

 

Gana keistai skamba...   

 

Taip, keistai, tačiau taip jau yra. Gali keistai skambėti ir paaiškinimas kodėl ant skydliaukės atsiranda mazgų. Pats hormonų sutrikimas jau yra organizmo atsakymas. Užsiteršia kraujas, taip organai negauna deguonies. Šią informaciją gauna smegenys. Ir siunčia ją į skydliaukę. Tada skydliaukė gamina daugiau hormonų, kurie stimuliuoja širdies veiklą. Tada organizmas stipriau pumpuoja kraują ir bando aprūpinti deguonim visus organus. Skydliaukė rūpinasi visais bet ne savimi ir tada joje pradeda augti mazgai...

 

 

Nevaisingumas irgi diagnozuojamas?

 

Jeigu moters fiozologiškai sveika, bet negali pastoti, dažniausia to priežastis – užterštas organizmas. Net jei moteris liekna, tai dar nereiškia, kad jos organizmas švarus. Ne taip seniai viena labai liekna ir jauna mano pacientė, negalėjo dvejus metus pastoti. Užteko pavalyti žarnyną, pagerti homeopatinių vaistukų, kurie normalizavimo viso organizmo funkcionavimą ir ji sėkmingai po dviejų mėnesių pastojo.

 

 

Ar įmanoma padėti moterims, negalinčios patirti orgazmo?

 

Statitiškai labai daug moterų nepatiria orgazmo. Bet kokia moteris, jei nėra kažkokių fizinių trūkumų (blogos lytinių organų inervacijos dėl patirtos fizinės traumos ar genetinės kiaušidžių problemos), tikrai gali pasiekti orgazmą. Bet kodėl taip nevyksta iki šiol, reikia per taškus kompiuterio pagalba ieškoti pirminės priežasties.

 

 

Kodėl mėnesinių metu arba per klimakterinį laikotarpį dauguma moterų labai kenčia?

 

Bet kokiam periode žmogus turi jaustis gerai. Klimakteriniam periode moteris irgi privalo jaustis gerai. O kodėl yra kitaip? Todėl, kad fiziologiškai užsiblokuoja vienas iš valymo kanalų. Juk iki meno pauzės moters organizmas valėsi per menstruacijas ir su blogu krauju iš organizmo galėjo išeiti toksinai. Dabar gi toksinų kiekis organizme didėja. Didėja todėl, nes kažkur kaupiasi ir lemia šalutinius veiksnius. Kai nustatoma, kurie kanalai ir kodėl neleidžia toksinams pasišalinti, klimakterinis periodas praeina lengvai, net nepastebimai. Jei moters organizmas švarus, klimakterinio periodo ji apskrita turėtų nepastebėti. Panašiai yra ir su mėnesinių skausmais.

 

 

Ar įmanoma pasakyti, kodėl išsiplėtusios venos. Esame linkę manyti, kad tai dėl stovimo darbo, paveldimumo...

 

Ne, dėl to. Ši problema atsiranda, kai mažojo dubens organuose susiformuoja kamštis, kuris neleidžia iš kojų venų pakilti kraujui. Todėl visų pirma turime rasti dėl kokio organų disfunkcijos jis susidarė, o tada jau imtis gydymo. Išsiplėtusių venų atveju labai padeda dėlės, bet statomos ne ant kojų, o mažojo dubens srityje. Nes jei dėlės kraują siurbs nuo kojų, bus dar blogiau – žaizdos gali supuliuoti. Juk ten ir taip bloga kraujotaka, o nuo dėlių įkandimo ją dar labiau pabloginsime.

 

 

Prieš šaltąjį sezoną aktualu stiprinti imunitetą.

 

Jei organizmas švarus, imunitetas visada bus stiprus. Tai yra dėsnis. Jei viduje tvarka, imunitetas nieko iš išorės į save neįsileis.

Jei žmogus dažnai serga sloga, sinusitu, net jei jam išoperuoja adenoidus, dar nereiškia, kad jis bus sveikas kaip ridikas. Nes užteršta yra jo limfinė sistema, kuri po adenoidų pašalinimo susiras kitą organą per kurį mėgins išsivalyti ir tokių būdu sukels naujus negalavimus. Todėl svarbiausia yra surasti priminę negalavimo priežastį. Juk  sloga yra limfinės sistemos valymas. O 60 proc. limfmazgių yra ne kur kitur, o mūsų žarnyne... Todėl pirmiausia, vėlgi – reikia jį išvalyti. 

 

 

 

 

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Dieviška plauko kilmė(1)
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)
Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(3)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA