2020 liepos 13 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
9 netikėti skydliaukės sutrikimo požymiai
9 netikėti skydliaukės sutrikimo požymiai
Kadangi gydytojai ne visada suskumba tikrinti skydliaukės veiklą, svarbu išsiaiškinti, kokie yra galimi hipotireozės požymiai. Štai devyni simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Žolininkų patarimai: norite greitai atsigauti po žiemos – valgykite medžių pumpurus ir piktžoles(0)

Nuotrauka
Žolininkai primena, kad bręstantys medžių pumpurai ir iš žemės prasikalusios pirmosios žolės – vertingiausi pavasario augalai, kadangi jie būna sukaupę pačias vertingiausias medžiagas.

 

 

Jokie sintetiniai vitaminai neprilygs šviežiems pumpurams

 

Pasak fitoterapeuto dr. Juozo Vasiliausko  jokie sintetiniai preparatai, net ir tiesiogiai skirti imunitetui stiprinti, neprilygs pavasarį atsirandantiems žaliems augalams.

 

„Kol dar niekas neauga, pats geriausias variantas – pumpurai. Mat pavasarį augalas visą savo energiją sudeda į pumpurus. Ypač gerai pavalgyti liepų, juodųjų serbentų krūmų pumpurų. Jų galima drąsiai suvalgyti po saują per dieną.

 

Patys geriausi žalieji augalai pavasarį – dilgėlė ir kiaulpienė.

 

Dilgėles reikėtų užplikyti verdančiu vandeniu, kad jos prarastų aštrumą, o kiaulpienių kasdien reikėtų suvalgyti po 6-7 lapelius. Jie yra kartūs, bet kartumo reikia nebijoti. Kartumas – tai sveikata. Beje, kiaulpienė įeina į geriausių pasaulio vaistažolių ketvirtuką. Kai ji pradeda žydėti, jau reikia valgyti ne jų lapus, bet žiedus – po 5-10 per dieną.

Iš žiedų galima pasidaryti ir labai gerą sirupą – žiedus sluoksniais užpilti cukrumi, o jei ne gaila – medumi, ir uždengti. Po kurio laiko žiedai iškyla į paviršių, o po jais susidaro pasakiško skonio sirupas. Be to, pavasarį miškuose ir daržuose anksti pradeda augti garšva – taip pat labai naudinga žolė“, - patarė žolelių žinovas.

 

Taigi pavasarį sužaliavusios piktžolės, J. Vasiliausko teigimu, daug vertingesnės už visas salotas, kurias auginame savo daržuose.

 

Tik dilgėles iš pradžių reikėtų apie valandą pamirkyti šaltame vandenyje, o paskui užplikyti verdančiu vandeniu ir dar palaikyti 10-15 minučių.

Beje, dilgėlių nuoviru labai sveika skalauti plaukus. Jos stabdo plaukų slinkimą. Šiam tikslui dilgėles reikėtų užpilti verdančiu vandeniu ir 20-30 minučių palaikyti. Tiesa, dilgėlės plaukams suteikia pilkumo atspalvį.

 

J. Vasiliauskas pataria nemaišyti žolių, jeigu jos užpilamos arbatai, kadangi nežinia, kaip jos tarpusavyje sąveikauja, o valgyti jas galima ir sumaišytas.

 

Dar vienas būdas pavasarį sustiprinti organizmą –  pušų vonios. Pušų spyglius reikia susmulkinti, padaužyti, užpilti verdančiu vandeniu, šiek tiek pavirti ir palaikyti uždengus. Tuomet nuovirą supilti į šiltą vonią ir kartą per savaitę pagulėti joje apie 15 minučių.

 

Nors žiedadulkės vyriški hormonai, jų poveikis neįkainojamas

 

Žolininkė Jadvyga Bavočiūtė patarė nepraleisti progos prisirinkti lazdynų žirginių, kurių jau yra, taip pat greitai sužydės alksniai, beržai, tik juos pasiekti sunkiau. Galima jų pasirinkti, padžiovinti namuose ant popieriaus, kad išbyrėtų žiedadukės, ir valgyti jas kasdien užsiberiant žiupsnelį ant maisto. Tai natūralūs mikroelementai. Tik reikia prisiminti, kad žiedadulkės – tai vyriški hormonai, todėl vyrams jos labai gerai, o moterims nereikėtų jų vartoti labai ilgai. Kita vertus, tai puiki priemonė, kai organizmas nusilpęs. Mėnuo kitas tikrai nepakenks hormoninei sistemai, o nauda bus neįkainojama.

Žinoma, žiedadulkes renka ir bitės, tačiau šiuo būdu galima jų prisirinkti šviežių ir visiškai grynų, neperdirbtų. Jas reikia laikyti šaldytuve, kad nesugestų.

 

„Netrukus pradės brinkti pumpurai. Liaudies medicinoje jie užpilami degtine. Taip išsaugomos visos gyvybingos medžiagos, tačiau jų galima susidžiovinti ir daryti arbatą.

Imunitetą stipriną beržų ir pušų pumpurai, tačiau iš tiesų tinka bet kokie.

Pavyzdžiui, drebulės pumpurai turi ir aspirino grupės medžiagų, todėl slopina uždegimą, malšina skausmą, mažina karščiavimą. Juos galima vartoti ir profilaktiškai nuo peršalimo ligų. Tik rinkti reikėtų lapinius pumpurus. Pastarieji viršūnėlėje tarp žiedinių augalų – perlaužus matyti lapeliai. Arbatai vieną arbatinį šaukštelį pumpurų reikia užpilti stikline verdančio vandens, šiek tiek palaikyti, nukošti ir gerti po 1-2 valgomuosius šaukštus 5-6 kartus per dieną“, - pasakojo žolininkė.

 

Pavasarį vertingos įvairiausių pumpurų arbatos  – beržų, lazdynų, pušų, tuopų, juodųjų serbentų, kurie laikomi ypač vertingais, liepų, aviečių.

Stiklinei vandens reikia 5-10 pumpurų. Juos galima vartoti tiek džiovintus, tiek žalius, tik vartojant žalius vanduo pabąla nuo išsiskiriančių dervingų medžiagų. Itin vertinti – serbentų pumpurai, kuriuose gausu vitamino C.

 

„Tuoj lįs dilgėlės, garšvos, jau beveik išlindusios kiaulpienės, toliau pirmąsias gamtos dovanas vardijo J. Balvočiūtė. - Kol dilgėlės jaunos, labai tinka skinti jų viršūnėles, kadangi jos dar minkštos, nesumedėjusios. Vėliau valgomi tik jauni lapai. Juos galima nuplikyti ir valgyti kaip salotas. Pavasarį augalai ypatingai stiprūs, nes iš šaknų gavę visas veikiąsias medžiagas. Valgyti tinkami ir raktažolių, varnalėšų lapai. Geriausiai su žolėmis daryti kokteilius – sumalti jas kartu su bananu ar obuoliu, mat atskirai jas gerai sukramtyti sunkiau“.

 

Tuo tarpu šalpusnio lapelių ar žiedelių žolininkė patarė nepadauginti, kadangi tai stiprus gydantis augalas. Jis veiksmingai gydo kosulį.

 

„Stebuklingas“ kremas iš šalpusnių ir kraują valanti arbata

Žolininkė Aušra Žvirblienė iš šalpusnių žiedų siūlo pasigaminti „stebuklingą“ kremą. Indą jais reikia užpildyti trečdaliu, o tuomet iki galo užpilti kokybišku alyvuogių aliejumi ir palaikyti 45 dienas, prieš saulę.

„Juo galima profilaktiškai tepti nosies landas saugantis nuo slogos. Mano ponios jį naudoja kaip brangiausią kremą“, - pasakojo pašnekovė.

 

Žolininkė taip pat paragino prisikarpyti 5-6 cm pušų viršūnėlių su pumpurais ir prisilaužyti sudžiuvusių aviečių šakelių (po dvi geras saujas), parą jas palaikyti šaltame vandenyje, tuomet pavirti 20-30 min., užpylus pora litrų vandens, nukošti, įpjaustyti į nuovirą 2-3 citrinas, įpilti kilogramą cukraus ir virti dar apie porą valandų.

 

„Gausite nuostabų sirupą, kuris veikia kaip antibiotikas ir labai gerai gydo peršalimą. Profilaktiškai ligų sezonu jį vartoti reikia du kartus per dieną po valgio po arbatinį šaukštelį vaikui ir valgomąjį šaukštą suaugusiam“, - patarė pašnekovė.

 

Pasak jos, nuo peršalimų labai gerai apsaugo ir išoriškai vartojamas čiobrelių nuoviras. Saują čiobrelių reikia užpilti litru verdančio vandens ir įpilti į vonią, taip pat šiuo nuoviru labai gerai patrinti sinusitines landas, širdies sritį, kadangi veikliosios medžiagos puikiai pasisavinamos per odą.

 

Tuo tarpu vienos dilgėlės, pasak A. Žvirblienės, labai tirština kraują, todėl vyresni žmonės jas vartoti turėtų atsargiau. Geriausias derinys – vienodu kiekiu sumaišytos dilgėlės, medetkos ir kraujažolės ir kartą per dieną gerti kaip arbatą. Ji labai gerai valo kraują. „Dilgėlių pavasarį galima pasirinkti šviežių, o kitų vaistažolių dėti džiovintų“, - teigė pašnekovė.

Nuotrauka
Nustatykite tikrą savo biologinį amžių(1)
Biologinis amžius ne visada sutampa su nugyventų metų skaičiumi.Tad išspręskite šį testą ir sužinokite tikrą savo biologinį amžių.Plačiau...
Nuotrauka
Vandens telkiniuose į mus prasiskverbia parazitai(0)
Maudydamiesi atviruose vandens telkiniuose galime užsikrėsti bjauriais parazitais. Jie patenka į mūsų kūno vidų net per odą (pvz., lervutės).Plačiau...
Nuotrauka
HERPES – klastingas ir pavojingas(7)
Ant lūpos ar nosies iškilęs ,,šašas“ yra klastingoji pūslelinė – herpes. Net 90 proc. Žemės gyventojų yra užkrėsti šiuo Herpes virusu. Jeigu virusas pasisėja ant viso kūno, sukelia didelius skausmus, o patekęs į galvos smegenis – virusinės kilmės encefaliPlačiau...
Nuotrauka
Kokias ligas pranašauja apgamas?(0)
Apgamų mes matome tik ant odos, tačiau nepastebime tų, kurie atsiranda ant plaučių, kepenų, širdies, kitų vidaus organų. Apgamas yra lyg signalas, kad reikalinga skubi pagalba, jis parodo, kokias ligas esame paveldėję iš savo protėvių.Plačiau...
Nuotrauka
14 priežasčių, kodėl nuolat jaučiatės pavargę(6898)
Energijos stinga ne tik dėl miego trūkumo. Kartais vieni ar kiti įpročiai išsekina tiek fiziškai, tiek psichiškai.Plačiau...
Nuotrauka
Ne virusai kalti dėl mūsų ligų(0)
Ėmę čiaudėti, kosėti, sukarščiavę, dažniausiai pakeiksnojam prikibusį virusą ir skubame į vaistinę. Stebimės, kiek vis atsiranda naujų, iki šiol negirdėtų ligų ir kaip mutuoja tie nelemti virusai. Gydytoja homeopatė Aiva Vaivarienė linkusi virusus išteisPlačiau...
Nuotrauka
Ilgaamžiškumo paslaptis – japonų virtuvėje(0)
Japonų ilgaamžiškumo priežastis slypi jų maisto lėkštėje, kurioje dažniausiai karaliauja švieži, vos apdoroti maisto produktai.Plačiau...
Nuotrauka
Kas griauna mūsų sveikatą? Lentelė: ženklai E(5)
Kodėl verta vengti produktų su įvairiais maisto priedais ir kokią sveikatos kainą mokame už gražų ir pigų produktą?Plačiau...
Nuotrauka
Ajurvedos patarimai kiekvienam(0)
Rytų sveikatos mokymai paremti gilia patirtimi, todėl yra naudingi visiems. Sveikam Ajurveda padeda palaikyti gerą sveikatą, o sergančiam – ją atstatyti. Svarbiausia Ajurvedos nuostata – žmogus gali ir turi būti sveikas.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatai naudingos pavasarinės žolelės(0)
Pavasarį besiskundžiančiuosius silpnumu, nuovargiu žolininkai ragina pasinaudoti gamtos teikiamomis dovanomis: augalai yra įvairių vitaminų, mikroelementų šaltinis, padeda organizmui apsivalyti.Plačiau...
Nuotrauka
Dieviška plauko kilmė(1)
Ši tema susijusi su viso žmogaus organizmo gyvybingumu, organų veikla, kraujotaka, liaukų veikla ir t.t Plaukai yra tam tikras visatos informacijos imtuvas, per save praleidžiantis didelius kiekius informacijos.Plačiau...
Nuotrauka
Meilė gyvūnams pavojinga: kokiomis ligomis galima apsikrėsti nuo šuns arba katės(0)
Neretai savo augintinius mes sužmoginame – ne tik juos bučiuojame, bet ir leidžiame jiems valgyti iš savo lėkštės. Tuo tarpu vaikai nepraleidžia progos pamyluoti šalia daugiabučių augančių kačiukų. Pasirodo, tai baigtis gali gana liūdnai.Plačiau...
Nuotrauka
Aktyvuotos anglies nauda organizmui(165)
Esant įvairaus sunkumo apsinuodijimui, pirmiausia vartojame aktyvuotos anglies, mat esminė jos ypatybė – gebėjimas kovoti su nuodais, kurie ir sukelia apsinuodijimą.Plačiau...
Nuotrauka
Nematomi priešai, tykantys šokolade, kečupe, šaldytuve ir net druskoje(0)
Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) vardas daugeliui vartotojų pažįstamas. Apie tokius organizmus maisto produktuose vartotojus perspėja etiketės. Galime rinktis: pigiau ir su GMO ar brangiau ir be jų.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytojos homeopatės patarimai, kaip pasveikti be vaistų(0)
Kaip apsisaugoti nuo ligų, o susirgus - išsigydyti be cheminių vaistų, pataria natūraliosios medicinos ir farmakognozijos (augalinės kilmės vaistines medžiagas tiriantys) specialistai.Plačiau...
Pieno produktai didina osteoporozės ir vėžio riziką(0)
NUO KO PRIKLAUSO VISO ORGANIZMO GYNYBINĖ SISTEMA?(0)
3 vaikų mama ir sveikuolė R. Venslovienė: ligos - mūsų elgesio rezultatas(0)
Ekspertai: multivitaminai - pinigų išmetimas į balą(0)
SKAUDA GALVĄ? PRIEŽASTIS ŽARNYNE.(0)
MUMIJO - iliuzija ar panacėja nuo visų ligų?(10)
Chemikas: gąsdinimas raide E sužymėtais junginiais - reklaminis triukas(0)
Penkios gyvenimo būdo taisyklės, kurios gali įveikti silpnaprotystę(0)
Kodėl TOKS gydymas draudžiamas?(0)
Žiemos sezonas: kokių vaisių ir daržovių reikia dairytis prekybos centre(0)
Kokie kambariniai augalai gali pakenkti jūsų sveikatai?(3)
Kodėl lėta reakcija gali reikšti ankstyvą mirtį(0)
V.Stonkus: žmonių sveikata prastėja dėl pašalinio vaistų poveikio(0)
Atskleisti nauji faktai, kaip mobilieji telefonai žaloja sveikatą(0)
Ajurvedos konsultantė: ir Lietuvoje galima gyventi harmoningai(0)
Kodėl nemigos žala beveik prilygsta galvos traumai(0)
Antibiotikų aukso amžius eina į pabaigą(0)
Sumaniai besislapstančios kirmėlės ir lervos mūsų organizmą alina metų metus(0)
Reikia gydyti priežastį, o ne pasekmę(0)
Kaip mūsų sveikata susijusi su kraujo grupėmis: su kuria iš jų gyventi sunkiausia(0)
Ką rodo žili plaukai?(0)
NETIKĖTINI GYDYMOSI BŪDAI(0)
Bioritmų paslaptys: kada geriausia keltis, dirbti ar ilsėtis?(0)
Gyvačių nuodai – grožiui ir sveikatai(0)
Kada mesti rūkyti dar nevėlu?(9)
Kodėl blogai, kad anksti temsta(1)
Ar kenkia čiaudulio slopinimas?(0)
Aštuoni mitai apie ligas(0)
Paros laikas ir sveikata(3)
5 įrodymai, jog jūs nesilaikote dietos(1)
Liūdna žinia lietuviams: vėžio riziką paveldėjome(0)
Ar pirtis gydo?(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA