2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU
GYDYMASIS VALERIONO  KVAPU
Jau seniai buvo pastebėtas neįprastas VALERIJONO poveikis gyvūnams. O per 2-4 mėnesius uostydamas valerijoną žmogus tiesiog atgyja. Savijauta pagerėja, palaipsniui tamsėja plaukai.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 
VIRŠSVORIS

VIRŠSVORIS

 

Stebuklinga priemonė ir jokių dietų
Kasdien ryte 30 min. prieš pusryčius „ant tuščio skrandžio" ir vakare prieš miegą išgerkite šilto, bet nekaršto vandens stiklinę, kurioje reikia ištirpinti 1 šaukštą medaus ir 1 šaukštelį cinamono.

Pavartokite maždaug 1 mėn. Jei šis būdas nebus labai efektyvus, galite jį pakoreguoti taip: 1 šaukštelį cinamono užpikite verdančiu vandeniu, leiskit pritraukti. Kai vanduo pravės įdėkite į jį 1 šaukštą medaus.  

Reguliariai vartojant šį mišinį (kuriuo nors paruošimo būdu) krenta net didžiausių storulių svoris. Be to reguliarus tokio mišinio vartojimas neleidžia kūne kauptis riebalams net jei ir suvartojame labai daug kalorijų.
.............................................................................................................................................................................

Jei padidėjo apetitas ir turite antsvorio problemų

Dažniau valgykite melionų, ananasų ir papajų. Be to, šiuose produktuose yra fermentų, gerinančių organizmo medžiagų apykaitą.

.............................................................................................................................................................................

 

 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA