2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Atraskite neišsemiamas pasąmonės saugyklas(0)

Nuotrauka
Atraskite gebėjimą mąstyti kūrybingai, susietai, ir įtraukite tai į visą mąstymą. Savo mintims įrenkite šliuzų ir kanalų sistemą. Tuomet mąstymas įstengs daugiau aprėpti, bus kokybiškesnis.

 

Fizinis kūnas ir jo neregimieji psichinis bei dvasinis kūnai atsidurs naujoje šviesoje. Drąsiai ryžkitės pirmajam bandymui.

 

Kuriant vaizdinius atsipalaiduoti ypač lengva.

 

Nusiraminkite. Kūne pasklinda maloni šiluma. Aplink viskas dingsta, iš išorės dar pasiekiantys garsai domina jus vis mažiau. Vis labiau susitelkiate į savo vidų – įsivyrauja maloni tyla.

Visiškai nusiraminate ir atsipalaiduojate.

 Sąmoningai giliai įkvepiate ir sąmoningai iškvepiate, pamiršdami įtampą, baimes, abejones ir rūpesčius.

Atsipalaidavę sėdite ant kėdės, arba lotoso poza sukryžiavę kojas, jeigu leidžia jūsų kūno lankstumas, nugara tiesi, kojos atpalaiduotos, rankos delnais į viršų laisvai padėtos ant šlaunų.

Sąmoningai „iškvepiate“ viską, kas jums rūpi. Užvaldo vidinės ramybės, taikos ir harmonijos jausmas. Atsipalaiduoja veidas.

Fantazijos pasaulyje pamažu bunda jūsų trečioji – vaizduotės jėgos – kis. Juntate odą po plaukais, atpalaiduojate kaktą, veidą, kaklą, visą galvą. Jumyse taiku ir ramu. Atsipalaiduoja pečiai, žąstai, alkūnės, dilbiai, delnai vis labiau apsunksta. Krūtinės ląsta apsunksta ir atsipalaiduoja. Visiškai nurimstate, ramuma smelkiasi vis gilyn, jums atrodo, kad užmigote. Kūne jaučiate šilumą, ramybę ir suglebimą. Visus dienos ir paskutinių savaičių rūpesčius iškvepiate giliai atsidusdami.

Tačiau dvasia lieka budri, visiškai budri, ji džiūgauja galėdama iki galo atskleisti kūrybines galias. Ji vis labiau įsiklauso į vidinės išminties balsą. Jumyse ir aplink jus ramu ir tyku – apima nuostabus harmonijos ir taikos jausmas. Mintys, siejančios su fiziniu pasauliu ir kasdienybe, sulėtėja, nublanksta, tik dvasia išlieka blaivi, pasirengusi atsiskleisti kūryboje. Kūnas atpalaiduotas ir ramus – išnyksta visos kliūtys, iškvepiate, išleidžiate iš fizinio ir psichinio kūno visa, kas trikdo.

Niekas nedomina. Nebeturite jokių lūkesčių, viduje vis ramiau. Patenkintas mėgaujatės tylos erdve. Medituojate.

Mintys ir jausmai nurimo. Vaizduotės ir fantazijų pasaulyje iš kairės į dešinę užtraukiate mėlyną užuolaidą. Visa, kas dar jaudina, likusias neramias mintis ir jausmus, problemas iškvėpdami simboliškai – kad nusimestumėte fizinį krūvį – siunčiate anapus uždangos. Kvėpuodami sąmoningai nuo visko išsilaisvinate – kasdieniam mąstymui rasite laiko vėliau.

Nubudusioje tylos erdvėje sąmoningai – kiekvienas savaip – susisiekiate su dieviškąja pirmine arba kuriančiąja jėga. Pasimelskite. Įsivaizduokite tyrą dvasinę šviesą, kuri jus lydi, veda ir saugo – jaučiatės vedami, apgobti ir saugomi šios visaapimančios meilės. Tikite amžina galia.

 

Mintyse susisiekite su angelu sargu, dvasiniu pagalbininku. Galite susisiekti ir su aukštesniąja savastimi, vidine išmintimi ar vidiniu balsu. Savo viduje pasveikinkite šią gerąją jėgą ir pajuskite, kaip šiltai esate priimami jos globon.

 

Kartu dvasiniu padėjėju patraukite kelionėn. Įsivaizduokite, kad stovite po žėrinčios šviesos kriokliu. Pajuskite, kaip kūnas, siela, dvasia, jūsų asmenybės spindesys, visi sąmonės lygmenys iš krioklio priimdami dvasinę šviesą ir meilę sušvinta vis skaisčiau. Stebėkite, kaip dvasinė šviesa srovena jūsų kūnu – vien nuo minties apie šią šviesą jūsų psichinio ir fizinio kūno virpesiai bei ląstelės atjaunės, padaugės energijos. Šviesa pasinaudokite labai intensyviai įsivaizduodami, kad formuojate aplink save švytintį rutulį ar kokoną, supantį jus nuo galvos iki kojų. Dvasinė šviesa tebūnie tokia stipri energija, kad padėtų jums sustiprinti aplink jaučiamus virpesius. Kvėpuojantį meile ir šviesa jus globoja dvasinis pagalbininkas.

Ištikimai lydimi po truputį imate apčiuopti savo vidaus centrą ir pasineriate į jį. Tai svarbiausia, ką turite: individualumas, jūsų sielos buveinė. Kaip ir mandalos, jūs taip pat turite savo centrą. Suvokdami jį mėgaukitės buvimu centre ir gebėjimu iš vidaus veikti išorėn. Kur yra jūsų centras? Ties bamba? Aukščiau ar žemiau? Ten, kur pajusite jį esant, tebūnie jūsų amžinas gyvybės šaltinis. Įsivaizduokite, kad ten susidaro aukso rutulys – taip, kaip jums pačiam atrodys priimtiniausia.

Aukso rutulys gali pamažu kisti. Tuo pat metu įsivaizduokite ploną, bet tvirtą aukso siūlą, jungiantį rutulį su dieviška meile ir šviesa, o kartu su aukštesniąja savastimi – taip ir turi būti. Dabar svarbiausia jūsų aukso vidurys, tikėkite ir pasitikėkite savo suvokimu. Kvėpuokite ramiai, lygiai ir įsivaizduokite, kad aukso rutulys – jūsų vidinės tėvynės simbolis – ima švytėti. Leiskite jam šviesti ir pripildyti šia šviesa fizinį ir psichinį jūsų kūnus. Dvasinė meilė ir šviesa padės tai atlikti – jos lydi jus.

 

Jauskite savo jėgos vietą – mėgaukitės savo tylos erdve, ryšiu ir sąskambiu su dvasine kuriančiąja jėga.

Tegul jūsų auksinis rutulys švyti ir spinduliuoja kiek tik gali. Prisikaupkite tiek energijos, jėgos ir stiprybės, kiek tik jums reikia, kiek norite jų turėti. Pirminio dvasinės meilės ir šviesos pasitikėjimo vedami leiskite energijai tekėti, tiesiog leiskite – globojami ir saugomi taip pat ir dvasinio palydovo, jūsų dvasinio padėjėjo. Pastebėkite, kaip ši auksinė šviesa dar labiau stiprina dvasinę jėgą. Auksinis švytėjimas jūsų centre ir aplink jus vis intensyvesnis.

Malonus pilnatvės jausmas plinta ir džiugina, gerina savijautą ir kuria harmoniją. Tai ugdo jumyse kūrybingumą, stiprybę ir taiką. Pajuskite, kaip šis malonus atsipalaidavimas ir ramuma stiprina imuninę sistemą. Iš savo vidinio centro semiatės gyvybinių jėgų. Kūrybingumo, gimusio iš meilės ir šviesos, ištakos yra būtent čia. Pajuskite šią jėgą, džiaukitės vis sąmoningesniu iš pačių sielos gelmių kylančiu dalyvavimu pasaulio kūrime! Džiaukitės kaskart vis naujai kurdami savo kasdienybe – pagal individualaus sąmoningumo išgales.

Stebėkite visa,kas nutiks šviečiant aukso kamuoliui. Gerai įsidėmėkite, ką dabar simboliškai suvokiate apie savo vidinę tėvynę, – visus vaizdinius, nuojautas mintis ir jausmus bei visus jumyse atgijusius simbolius. Susitelkite, kad nieko nepamirštumėte. Būkite budrūs ir dėmesingi. Dvasinio pagalbininko prašykite aiškumo, kol iki galo įsisąmoninsite jūsų pačių sau siunčiamą žinią. Tikėkite ir pasitikėkite!

 

http://www.ziniusvetaine.lt/atsipalaidavimas-tyloje/

Nuotrauka
Pilve telkiasi moteriška energetika(0)
Vaikystėje mus mokė visada įtraukti pilvą ir laikyti jį įtempus – kad laikysena būtų gražesnė. Bet moterims tai gali pakenkti!Plačiau...
Nuotrauka
Kas yra trečioji akis?(9)
Kur yra mistinė trečioji akis ir kam ji reikalinga?Plačiau...
Nuotrauka
Užkoduok smegenis ir pasveik(0)
Kaip užkoduoti savo organizmą, kad jis pasveiktų pats?Plačiau...
Nuotrauka
Ko negalima sakyti sergančiajam depresija(7032)
Jeigu jūsų artimas žmogus ar pažįstamas kenčia nuo depresijos ir jūs norite jam padėti, šiukštu niekada nesakykite netinkamų frazių!Plačiau...
Nuotrauka
Laimingi ar nelaimingi namai(4080)
Daugiabučiuose pirmųjų aukštų gyventojai serga keliskart dažniau už devintame aukšte gyvenančius kaimynus. Kodėl?Plačiau...
Nuotrauka
Apie energijos vampyrus(0)
Pastebėta, kad yra žmonių, su kuriais pabendravę, pasijuntame išsekę, sudirgę ar pan. – kitaip tariant, netekę energijos. Pirmiausia apie energijos vampyrus ėmė kalbėti bioenergetikai, astrologai, vėliau susidomejo ir psichologai.Plačiau...
Nuotrauka
Kai kurios Dalai Lamos XIV mintys(0)
Jeigu manai, jog esi per mažas, kad kažką pakeistum, pabandyk miegoti su uodu.Plačiau...
Nuotrauka
20 patarimų pakelsiančių tavo bendravimą į neregėtas aukštumas(0)
Bendravimas pagal Abrahamo Maslow poreikių piramidę užima trečią vietą pagal svarbumą žmogaus gyvenime (po fiziologinių ir saugumo poreikių). Ar tikrai bendravimą su žmonėmis pastatote į tokią svarbią vietą?Plačiau...
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA