2022 sausio 25 d., antradienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Organizmo valymas pagal ajurvedą
Organizmo valymas pagal ajurvedą
Dabar labai madinga valyti organizmą. Bet ar yra ką valyti? Ko nereikia, organizmas ir pats pašalina. O padėti jam tai padaryti - galima. Tik kaip? Yra daug būdų ir reikia žinoti, kokie iš jų tinkami, o kokie - tik mitai.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Badauju kartą per savaitę(0)

Nuotrauka
Kiekviena savaitę badauju po 36 val. Tai duoklė mano organizmui ir prevencija nuo visų ligų. Galiu tvirtinti, kad tai panacėja.

 

Netikėjau, kol neišbandžiau

                

Aš skeptiškai reagavau į visus, kurie valgo mažai, badauja ar atsisako įprastų produktų. Tačiau ilgainiui mano sveikata vis prastėjo ir sulaukus vos 45 m. jaučiausi visiškai paliegus, silpna, kamuojama nuolatinių nugaros skausmų, odos problemų, mane kamavo išsiplėtusios venos, augantis svoris, silpnumas, nuolatinis nuovargis, galvos svaigimas ir periodiškai pasikartojantys migrenos priepuoliai. O herpis ir sloga tai buvo kone natūrali organizmo būsena.

 

Taigi, supratau, kad kažką reikia keisti. Pirmiausia atsisakiau mėsos ir pieno produktų. Po to kvietinių patiekalų ir saldumynų. Iškart pasijutau geriau – nuovargis atsitraukė, bet kitos ligos taip greitai nepasidavė.

Perskaičiu G.Malakovo knygas nusprendžiau imtis badavimo.

 

 

Pirmas badavimas – tikras išbadymas

 

Pirmasis – eksperimentinis mano badavimas buvo nesėkmingas. Aš taip norėjau valgyti, man taip buvo silpna, kad ištvėriau tik iki pietų. O tada jau kirtau už du.

Visgi labai nusivyliau savimi – kodėl aš tokia bevalė?  Juk daugybė žmonių badauja ir išveria visas organizmo krizes. Manau, kad labai svarbu psichologiškai pasiruošti badavimui ir  paruošti organizmą.

 

Nusprendusi badavimą išbandyti kitą savaitę, ėmiau šiai dienai ruoštis iš anksto. Kelias dienas iki tol profilaktiškai pagėriau anglies tablečių – jos švelniai valo organizmą, ,,surakino“ toksinus ir pašalina iš organizmo. Taip pat vartojau mažesnį maisto kiekį, kad badavimo metu skrandis nejaustų didelio diskomforto. Pasirūpinau ledo vandeniu ir išsirinkau ramią dieną, kai galiu ilgiau pagulėti (jei bus silpna), kai nereikės namiškio gaminti maisto (nes kvapai labai išmuša iš vėžiu).

 

 

Antras badavimas

 

 

Badavimo rytą neskubėjau kilti iš lovos. Dar gulėdama joje susitariau savo kūnu, kad šiandien jam skelbiu išeigine ir visi organai galės pailsėti nuo maisto bei išsivalyti.

Po to be pastos tik su vandeniu išsivaliau nuo toksinų dantis ir liežuvį. O po to mažais gurkšneliais pradėjau gerti kambario temperatūros vandenį.

Maždaug po 30 min. išėjau pasivaikščioti – tai labai padeda, nes organizmui suteikia energijos.

 

Iki pietų tik kartą, labai trumpai suurzgė skrandis. O po to jis visiškai nurimo. Tiesa, labai svarbu kuo anksčiau ryte pasituštinti. Jei tai nepavyksta padaryti natūraliai, reikėtų pasidaryti klizmą su vandeniu ir obuolių actu (1 l vandens 1 šaukštas natūralaus obuolių acto).

 

 

Taigi, nė nepajutau, kaip atėjo vakaras. O kitą rytą valgyti pradėjau 10 val. Suvalgiau vaisiau, o dar po valandos ant vandens išsiviriau kukurūzų košės.

 

 

Kas pasikeitė, badaujant nuolat?

 

 

Dabar kiekvieną savaitę aš badauju taip: 18 val. paskutinį kartą lengvai užvalgau augalinio maisto. Tada 6 val. iki vidurnakčio geriu tik vandenį. Kitą dieną irgi geriu tik vandenį, o dar kitą dieną pradedu valgyti tik 12 val. Tokiu būdu aš per savaitę badauju 36 val.

 

Visus metus nė karto nesirgau peršalimo ligomis, sloga, nė karto nebuvo iššokęs herpis, mano sutinusios kojos (dėl varikozės) vėl atgavo savo formas ir aš galiu užsisegti batus, kuriuos jau norėjau kam nors atiduoti.

Manęs nė karto nekankino galvos skausmai ir migrena, Nebejaučiu silpnumo ir nuovargio, net ir negerdama kavos. Anksčiau be kavos aš neišgyvendavau nė dienos.

Mano kūnas tapo lankstesnis ir stipresnis. Aš jaučiuosi kur kas geriau, žvaliau ir optimistiškiau nei prieš 10 m.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuotrauka
Mane išgydė žaliavalgystė(0)
Po metų žaliavalgystės medikai apstulbo pamatę sunkiai sirgusios merginos tyrimų rezultatusPlačiau...
Nuotrauka
Lurdas - stebuklingų išgijimų vieta(1)
Apie apsireiškimus šv. Bernadetai nemažai pasakota, rašyta, rodyta. Šiame straipsnyje paliesime Lurdą kaip garsią stebuklų, stebuklingų išgijimų vietą, į kurią ir šiandien iš pačios Bernadetos rankomis pirmiausia atkasto šaltinio pasisemti vandens, susiviPlačiau...
Nuotrauka
Lurdo paslaptys ir išgijimai(7207)
Į Lurdą nusileidome vakarop, panirome į mažame klonyje įsikūrusį miestuką, apsuptą didingų Pirėnų karūnų. Kaipmat užsupo ramybės ir nuolankumo nuotaika.Plačiau...
Nuotrauka
Stebuklingi išgijimai – jokia mistika(0)
Norite tikėkite, norite ne, bet stebuklų šiame pasaulyje būna, jie vyksta. Stebuklingus išgijimus nenoriai, bet kai kuriais atvejais yra priversti pripažinti ir gydytojai. Na, o magijos žinovams tai seniai – jokia mistika.Plačiau...
Nuotrauka
Pasveikti nuo IV stadijos vėžio padėjo dvasios stiprinimas(1)
Žinoma žolininkė Janina Danielienė, pasveikusi nuo IV stadijos žarnyno vėžio, teigia, kad sveikatos pagrindas – dvasios stiprinimas.Plačiau...
Nuotrauka
Skausmingos ligos nukamuotas šiaulietis: nusprendžiau nebevartoti vaistų ir sportuoti(0)
„Kai dėl skausmų nebegalėjau užmigti, teko eiti pas gydytojus. Jų žodžiai buvo paprasti: „Pats nuvažiuosi į ligoninę, ar kviesti greitąją?“ – tokį klausimą dar prieš metus buvo išgirdęs šiaulietis Richardas Šopa, išgarsėjęs socialine akcija „Išgerk pieno,Plačiau...
Nuotrauka
Aš pati įveikiau vėžį(0)
Kai išgirdau, kad ant mano skydliaukės yra piktybinis auglys, galvojau išprotėsiu nuo apėmusios panikos ir beviltiškumo priepuolio, bet tris dienas paverkusi nusprendžiau nepasiduoti.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip išsigydė be antibiotikų neišsiverčianti moteris(0)
Reikia pripažinti, kad keičiantis gyvenimo būdui mus vis dažniau puola įvairiausios ligos, kurių simptomai jau iki skausmo pažįstami, tačiau ištrūkti iš šio užburto rato nepavyksta.Plačiau...
Nuotrauka
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Paula Kerner iš Australijos sirgo žarnyno vėžiu, buvo prasidėjusios metastazės. Operacijos metu jai išpjovė 75 cm žarnų. Dar kartą operuoti ligonę buvo per vėlu. Prasidėjo paralyžius. Gydytojai prognozavo, kad jai gyventi liko 2 paros.Plačiau...
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA