2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
SPARTUS IR EFEKTYVUS ORAGINZMO VALYMAS MOLIU
SPARTUS IR EFEKTYVUS ORAGINZMO VALYMAS MOLIU
Manoma, kad pilnai išvalyti žmogaus organizmą moliu užtrunka 2 – 2,5 mėn. Tuomet molį gerti reikia tik profilaktiškai. Molis ne tik išvalo žmogaus organizmą, kraują, bet praturtiną jį vitaminais ir mikroelementais.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Bičių nuodai gydo daugybę ligų(0)

Nuotrauka
Jei bitė įgelia į apatinį žandikaulį, sutinsta ausis; jei į nosies galą – ausis, į smakrą – kakta. Reikia žinoti nervų sistemą, kraujagysles, limfotaką. Gydymas bičių nuodais – didelis menas.

 

Bičių nuodai – vienas seniausių liaudies vartojamų vaistų. Jais gydė jau Hipokratas (460–377 m. iki Kristaus). Naujaisiais laikais medikai bičių produktais pradėjo domėtis XIX a. antroje pusėje.

 

Bičių nuodai – ypatingos bičių liaukos sekretas, išleidžiamas per geluonį bitei saugant savo palikuonis, lizdą arba tiesiog ginantis nuo tikrų ar menamų priešų. Iš išorės bičių nuodai skaidrūs, aštraus kvapo, kartūs ir deginantys. Šiuose nuoduose esama organinių rūgščių, mineralų, baltymų, įvairių fermentų. Dauguma jų – labai svarbūs žmogaus organizme vykstantiems biologiniams procesams.

 

Bičių nuodai  - tai bespalvis, skaidrus, aštraus kvapo, kartaus skonio, greit garuojantis bičių geluonies nuodų liaukos sekretas. Jame daug sausųjų medžiagų: organinių rūgščių ir retesnių junginių: histamino (lemia skausmą, tinimą ir odos peršėjimą įgėlus bitei), melitino (lemia antibakterinį veikimą, slopina uždegimą, skatina imuninius organizmo procesus), apamino (gydo uždegimus), fosfolipazės (būdingos toksinės ir alerginės savybės), hialuronidazė (padeda geriau prasiskverbti bičių nuodų veikliosioms medžiagoms per odą, turi reikšmės gydant pažeistą jungiamąjį audinį), netoksiškų baltymų (turi uždegimo slopinamąjį poveikį) ir kt.

Nepakenkiant bičių vystymuisi ir produktyvumui, per sezoną iš bičių šeimos galima surinkti 1–2 g nuodų.

                      Įdomu tai, kad tik gimusios bitės negelia, nes jų organizmas dar negamina nuodų. Negelia ir tranai, nes neturi geluonies, o tarkim bičių motinėlė gelia tik konkurentes. Daugiausia nuodų bitė darbininkė  17-18 dienų amžiaus.

 

 

Nuo ko gydo bičių nuodai

 

Mažos bičių nuodų dozės veikia stimuliuojančiai, didesnės – kaip raminamieji, nuskausminamieji, traukulius slopinantys vaistai. Šie nuodai stimuliuoja širdies veiklą, plečia kraujagysles, mažina arterinį kraujospūdį, gerina kraujo apytaką smegenyse, mažina galvos smegenų patinimą, gerina nuotaiką, atmintį, miego kokybę, mažina priklausomybę nuo alkoholio ir nikotino, gerina kraujo mikrocirkuliaciją, virškinamojo trakto motorines ir sekrecines funkcijas, stimuliuoja kepenų veiklą, plečia bronchus, gerina atsikosėjimą, mažina cukraus kiekį kraujyje, stimuliuoja organizmo apsaugines savybes ir imunitetą, normalizuoja medžiagų apykaitą.

Teisingai naudojami jie mobilizuoja apsauginius organizmo rezervus, saugo nuo infekcijų, stiprina imunitetą. Tai stiprus natūralus antibiotikas ir antiseptikas.

Bičių nuodai mažina cholesterino kiekį kraujyje, silpnina kraujo krešumą, stabdo spazmus, pagerina organų aprūpinimą krauju.

 

Pražūtingas įgėlimas?

 

Alergiškiems žmonėms net ir vienos bitės įgėlimas gali būti pražūtingas. Kaip suprasti, kad įgėlimas kelią pavojų sveikatai ar gyvybei?

Tai išduoda tokie organizmo reiškiniai: smarkiai kritęs kraujospūdis, pakilusi kūno temperatūra, padažnėjęs pulsas, apsunkęs kvėpavimas, galvos skausmas ar svaigimas, pykinimas, viduriavimas, vėmimas, šaltas prakaitas, stiprus troškulio jausmas, traukuliai, sąmonės praradimas.

 

Ką daryti?

 

Būtina kuo greičiau ištraukti geluonį ir pridėti prie įgėlimo vietos ledo arba šaltą kompresą ( jį nuolat keisti). Dėl šalčio susitraukia odos kraujagyslės, taip dalis nuodų išstumiama į odos paviršių. Įgeltą vietą galite patepti nuosavu šlapimu, medumi, česnaku, svogūnu, petražolių sultimis, spiritu – gali būti pavyks išvengti tinimo.

Geluonį reikia traukti aštriu daiktų, bet jokiu būdu negalima spausti jo suėmus dviem pirštais. Taip daugiau nuodų patenka į žaizdą.

 

Kaip gydytis bičių nuodais

 

Veiksmingiausia, jei jums įgelia-gydo pati bitė. Bet jei bijote skausmo, galite gerti bičių nuodų  pagrindu pagamintas tabletes arba įtrinti skaudamą vietą tepalu su bičių nuodais.

 

Bitės įgėlimas.  Efektyviausias gydymosi būdas. Trūkumas – procedūra skausminga ir kartais sunku kontroliuoti dozę, o be to sunku turėti po ranka gyvų bičių bet kuriuo metų laiku.

Injekcijos. Naudojantis šiuo metodu lengva kontroliuoti tikslią dozę, tačiau procedūra taip pat gana skausminga.

Tepalų įtrynimas. Tepalai įtrinami į raumenis, sąnarius nuolat didinant dozę. Metodo privalumas – jį patogu taikyti bet kokiomis sąlygomis, net ir namuose.

Akupunktūra.  Injekcijos, įtrynimai ir kiti nuodų įvedimo metodai derinami atsižvelgiant į akupunktūrinius taškus.

Tabletės ir kapsulės su bičių nuodais. Tai nelabai efektyvi priemonė. Bičių nuodus gana greitai sunaikina skrandžio sultys.

 

Kaip taikomas gėlimo metodas?

 

Bitė paimama pincetu ir uždedama ant vietos, kur reikalingas įgėlimas. Vos bitė įgelia, ji nuimama, o geluonis paliekamas dar kuriam laikui, kad ir toliau į organizmą išskirtų nuodus.

 

Kas gydoma bičių nuodais?

 

1.      Nervų sistemos ligos (osteochondrozė, radikuliarinis sindromas, nugaros smegenų išemija, neuritai, neuropatijos, liekamieji encefalito ir meningito reiškiniai, išsėtinė sklerozė, tikai, vaikų cerebrinis paralyžius ir kt.)

 

2.      Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos: liekamieji miokardo infarkto reiškiniai, perikarditai, apatinių galūnių tromboflevitas, venų varikozė ir kt.)

 

3.      Plaučių ir kvėpavimo takų ligos: bronchinė astma, chroniška pneumonija, pneumosklerozė, chroniškas bronchitas, pleurito liekamieji reiškiniai

 

4.      Skrandžio ir virškinamojo trakto ligos: skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė, kolitai, gastritai, tulžies pūslės akmenligė, chiolecistitas, hemorojus

 

5.      Endokrininės sistemos ligos: II tipo cukrinis diabetas, podagr, nutukimas, nervinė anoreksija

 

6.      Kraujo ligos: spindulinė liga, anemija.

Sveikata gerėja todėl, kad bičių nuodai stiprina organizmo imunitetą, normalizuoja nervų ir kraujagyslių sistemos veiklą. Taip pat skatina priešuždegiminių hormonų išsiskyrimą, o tai padeda organizmui pačiam įveikti ligas sukeliančius procesus. 

Nuotrauka
Žmogaus organizmas yra gudrus(0)
Apie holistinę mediciną – kaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.Plačiau...
Nuotrauka
Česnakas – panacėja nuo visų ligų(0)
Gyvūnai, kuriems buvo suleista česnaku apdorotų ląstelių suspensijos, nesusirgo ir tuomet, kai jiems įskiepydavo daug gyvybingų naviko ląstelių.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo ožkų pienas(5)
Vartojant karvių pieną organizme gaminasi daug gleivių, o geriant ožkų pieną jų nebūna. Tai išties puikus, gydantis produktas.Plačiau...
Nuotrauka
Soda – universalus vaistas nuo visų ligų(7)
Soda be žalos sveikatai gydo pūlingą slogą, bronchitą, stomatitą, alkoholizmą, narkomaniją, vėžį, valo sąnarius, varo akmenis iš kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės; iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną ir kt. sunkiuosius metalus.Plačiau...
Nuotrauka
Lotoso medicina ir savaitės gimimo diena(7244)
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės.Plačiau...
Nuotrauka
Tibeto grybas tikrai gydo(0)
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Šlapimu per kelias valandas išsigydė miežį(9)
Nors gydymas šlapimu, žinomas kaip vienas seniausių gydymo būdų, šiandien vertinamas prieštaringai, jis vis dar populiarus. Šio gydymo šalininkai teigia, kad jis daro stebuklus, tuo tarpu medikai tikina, kad šlapimas labiau žalingas nei naudingas.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas su vandeniu(274)
Svarbiausi dalykai: kodėl ir kaip užsiteršia mūsų organizmas, kaip teisingai jį išvalyti ir išvengti sunkiausių XXI a. ligų. Pagal knygą: Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]Plačiau...
Nuotrauka
Dar keletas bendravimo su Angelais būdų(0)
Angelai padeda tik tada, kai balsu jų prašome. Vien savo valia jie negali daryti mums jokios įtakos. Prašykite ir įsitikinkite, kad Angelai visada padeda, pataria, pagelbėja.Plačiau...
Nuotrauka
MUDROS – KELIAS Į STIPRIĄ SVEIKATĄ IR EMOCINĘ PUSIAUSVYRĄ!(0)
Mudros – itin veiksmingi, bet kartu labai paprasti pirštų jogos pratimai.Plačiau...
Nuotrauka
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai(1)
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.Plačiau...
Nuotrauka
Kada aromaterapija iš tiesų gydo(0)
„Aromaterapija vyksta tik tada, kai naudojami gryni, geriausia – ekologiški eteriniai aliejai“ – tvirtina aromaterapijos specialistė Indrė Morozienė.Plačiau...
Nuotrauka
Gydymas eukalipto aliejumi(0)
Eterinis eukalipto aliejus gaunamas iš eukalipto lapų ir jaunų ūglių. Šis aliejus yra žydros spalvos ir rišlaus, aitraus ir šalto sakų aromato.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydytis piramidėmis(0)
Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.Plačiau...
Nuotrauka
DĖLĖS - sveikatos garantas(0)
Apie šį seną, nederamai pamirštą ir visiškai natūralų gydymo būdą šnekamės su Holistitinės medicinos centro įkūrėju, med.mokslo daktaru Olegu BulanovuPlačiau...
Garso terapija gerina sveikatą(1)
Mitai ir tiesa apie gydymą dėlėmis(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(0)
Kaip geriamas šlapimas veikia žmogaus organizmą?(0)
Chromoterapija, arba gydymas spalvomis(0)
AROMATERAPIJA - KAS TAI?(0)
KARVĖS MUDRA(0)
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu(20)
Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA(579)
Tarbagano taukai – vaistai nuo visų ligų(1)
Vaistas Nr.1 - cinamonas ir medus(6)
OM: kas tai ir kodėl šis garsas naudojamas jogoje?(2400)
Kaip mus gydo katės?(0)
Ką ir kaip gydyti obuolių actu(1)
Kaip gydytis dėlėmis?(11)
KRIAUKLĖS MUDRA(2)
Ką reikia žinoti apie gydymą mudromis(13)
Molis – į pagalbą viduriuojantiems(5)
Kvapai darbingai dienai: kaip tinkamai pasirinkti(0)
VEDŲ LITERATŪRA APIE ŠLAPIMO GĖRIMĄ(0)
Kaip gydo šlapimas?(5)
Citrina prieš vėžį. Ji stipresnė už chemoterapiją 10 tūkst. kartų(0)
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU(0)
TITNAGO VANDUO(0)
ŽIBALO IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ TRAUKTINĖS RECEPTAS(3)
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“(0)
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Česnakas – baisiausias vėžio priešas(0)
Ilgaamžių vanduo – pročio vanduo(0)
LIGOS, kurias galima gydyti žibalu(7135)
Gydomoji juodojo beržo grybo galia(0)
Vanduo - pigus vaistas nuo ligų(0)
Gydymas valytu žibalu - 7 būdai(0)
Vyras geria savo paties šlapimą ir tikina, kad jis suteikia jaunatviškumo(0)
Kenti skausmą? Įsijunk muziką. Mokslininkai pataria, kokius kūrinius rinktis(0)
Gydytoja: bičių nuodais galima gydyti labai daug ligų(0)
Bičių terapija mėgaujasi ir prezidentai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA