2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Kaip gydo šlapimas?
Kaip gydo šlapimas?
Šlapimas, dar vadinamas gyvybės vandeniu, išgydo pačias sunkiausias ligas, kai tradicinė medicina nuleidžia rankas ir paskelbia žmogui nuosprendį. Juo gydė mūsų protėviai, mokslininkai, pašventę savo gyvenimus šiam ypatingam skysčiui, manoma, kad jį gėrė
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Dar keletas bendravimo su Angelais būdų(0)

Nuotrauka
Angelai padeda tik tada, kai balsu jų prašome. Vien savo valia jie negali daryti mums jokios įtakos. Prašykite ir įsitikinkite, kad Angelai visada padeda, pataria, pagelbėja.

 

Iš Angelų:

„Mus nesunku išgirsti, jei tik klausysite mūsų atvira širdimi. Didžiąją laiko dalį mes esame arčiau jūsų, negu jūs galite įsivaizduoti. Kuždėjimas, mintis – štai tas signalas, kurio laukiame iš jūsų, kad pradėtume bendrą dialogą. Mes labai vertiname visa tai, per ką jums tenka praeiti šiuo metu Žemės planetoje. Mes nesistengiame įsiveržti į jūsų gyvenimą, o tik bandome apdovanoti jus palaimintu įžvalgumu ir parodyti naujus savęs matymo kelius“.

Su Angelais galima bendrauti daugeliu įvairių būdų. Be praeitame skyrelyje išvardintų paminėsime čia automatinį rašymą, darbą sapnuose, būrimą kortomis, o taip pat intuityvią arba psichinę komunikaciją. Galima pasirinkti tą bendravimo būdą, kuriam jūs jaučiate natūralią trauką. Viskas, kas jaučiama kaip prievarta arba baugina, blokuos jūsų aiškaus Angelų pranešimų supratimo sugebėjimą. Be to, pirmi žingsniai bendravime su Angelais, galbūt, pareikalaus tam tikros praktikos ir kantrybės. Todėl jūs, be abejo, teiksite pirmenybę labiau jums tinkantiems ir malonesniems metodams.

Skaitydami žemiau esančius aprašymus, atkreipkite dėmesį į savo reakciją į juos. Paklauskite savęs: „Ar praktikuojant šį metodą aš patiriu laimės ir malonaus jaudulio jausmą? Ar, galbūt, manęs laukia neutralūs ar netgi negatyvūs pojūčiai?“ Išbandykite tuos metodus, kurie jums labiausiai tinka.

 

Automatinis rašymas

 

Pranešimus, pateiktus šioje knygoje, aš gavau būtent šiuo metodu. Tiesiogine prasme tai reiškia, kad Angelai tiesiog užrašo savo pranešimus su kontaktuotojo-mediumo pagalba. Automatinis rašymas gali būti ir kaip tam tikras diktavimas, kai jūs girdite Angelų balsus ir po to užrašote ką išgirdote. Šie balsai gali skambėti jūsų galvoje ar išorėje, ir gali būti panašūs (arba nepanašūs) į jūsų pačių balsą.

Kitos rūšies automatinis rašymas – kai Angelai betarpiškai valdo jūsų ranką, spaudžiančią pieštuką arba gulinčią ant klaviatūros. Dauguma žmonių, naudojančių šį metodą, nesuvokia ką jie užrašinėja. Būtent ši automatinio rašymo forma buvo panaudota rašant šią knygą (pirma knygos dalis sudaryta iš tekstų, perduotų Angelų – vert. past.) .

 

Jūs galite naudoti šią automatinio rašymo formą, atlikę šiuos žingsnius:

 

1. Pasirinkite dieną ir laiką informacijos gavimui automatinio rašymo būdu. Mintimis praneškite Angelams apie šį sprendimą, kad jie galėtų pasiruošti. O tada tiksliai įvykdykite savo pažadus ir laikykitės nustatyto grafiko.

 

2.  Pasirinkite ramią vietą, kur jūsų niekas netrukdys. Išjunkite telefoną ir pakabinkite ant durų raštelį, kad namiškiai nekeltų triukšmo, kuris blokuotų bendravimo kanalą. Geriausia įjungti tylią foninę muziką arba gamtos garsų įrašus, o taip pat pripildyti kambarį maloniais aromatais – pavyzdžiui, gėlių ar smilkalų kvapais.

 

3. Jeigu jūs ruošiatės užrašinėti pranešimus pieštuku, tai pasiruoškite stalą ir kėdę, kad nejaustumėte nereikalingų nepatogumų. Juk, greičiausiai, jūs panorėsite palengvinti sau šį procesą, ir vargu ar imsite rašyti ant blogo popieriaus, pasidėję sau ant kelių arba gulėdami ant grindų, arba kokioje nors kitoje pozoje, trukdančioje laisvai judėti pieštukui.

 

Kai kurie „automatistai“ naudoja plunksnos rašiklius, tačiau pieštukas – universalus instrumentas, nes nedrasko popieriaus ir nevarva. Prieš keletą metų buvo naudojamos specialios planšetės automatiniam rašymui. Tokia planšetė – tai plokščias medinis trikampis su kiauryme centre ir prie jo pritvirtintais trimis ratukais, kurie leidžia lengvai judėti bet kuria kryptimi. Pieštukas tvirtai fiksuojamas kiaurymėje, ir Dvasia valdo mediumo ranką, judindama planšetę tai čia, tai ten – metodas, daug kuo primenantis spiritistinius staliukus.

Šiuo metu vietoje įprastų pieštuko ir popieriaus galima naudoti kompiuterį bei klaviatūrą, ir pranešimus užrašyti jų pagalba.

 

4.  Įsitikinkite, kad jums patogu. Geriausia apsivilkti laisvus drabužius, be to, labai svarbu priimti pranešimus tuščiu skrandžiu, neveikiamiems kokių nors stimuliatorių (kava, kola, cukrus, žolelės ar šokoladas) ar depresantų (sunkieji metalai, alkoholis, narkotikai, žolės).

 

5. Du tris kartus giliai įkvėpkite ir iškvėpkite. Perskaitykite maldą „Tėve mūsų“ ar ištarkite maždaug tokios rūšies afirmaciją: „Aš matau, kaip mane apsupa balta šviesa ir dieviškoji meilė. Aš saugi(us) ir mylima(s)“. Taip pat galite paprašyti Archangelo Mykolo, kad jis prižiūrėtų kontakto procesą, ypatingai pirmais etapais, kol jūs dar neišmokote greitai atskirti žemės dvasios nuo Angelo. Mykolas bus jums kaip sargas, praleidžiantis į jūsų teritoriją tiktai laukiamus svečius.

 

6.  Šiame etape jūs, galbūt, iš karto pajusite kontakto pojūtį. Nebijokite. Pirmą kartą, kai aš pati bandžiau automatinio rašymo su pieštuku rankose metodą, pieštukas staiga ėmė greitai judėti vienas pats, ir tai mane išgąsdino. Ir ši baimė ilgai blokavo visą čenelingo procesą. Pradžioje pieštukas braižys įvairius ratus ir zigzagus, kurių pagalba Angelai išreiškia didžiulį džiaugsmą kontaktuoti su jumis. Po to, kai jūs ir Angelai šiek tiek priprasite prie bendro darbo, jūsų pieštukas ims rašyti raides, žodžius ir sakinius. Nors pirmosiomis dienomis (nuo vienos iki trijų) jis, greičiausiai, braižys ratus ir apskritimus.

 

Galbūt, jūs išgirsite vidinį balsą ir pajusite vidinį impulsą užrašyti tai, ką girdite. Automatinio rašymo metodas gali turėti ir „taktilinį“ pagrindą. Jeigu jūs naudojatės klaviatūra, jums gali kilti toks jausmas, kad jūs sėdite prie pianino, jūsų rankas laiko muzikos mokytojas, nukreipdamas jūsų pirštus į reikiamus klavišus. Galbūt, jūs suvoksite intuityvius impulsus, gimdančius jums emocinį pojūtį to, ką jūs turite parašyti. Angelų pranešimai gali ateiti jums kaip vaizdiniai, ir tuo atveju jausite, kad jus tarsi traukia užrašyti tai, ką matote. Jeigu jūs aiškiažinis, tai, greičiausiai, jūs pasitikėdamas priimsite iš Angelų rišlią informaciją, nežinodamas, kaip ir iš kur ji jums ateina.

 

Kontaktuotojai-mediumai, dirbantys transe arba pusiau transe, nesuvokia paties automatinio rašymo proceso. Giliame transe paprastai kontaktuotojas praranda supančios erdvės suvokimą, patiria buvimą už savo kūno, kol dvasinis pasaulis per jį transliuoja savo pranešimus. Aš darau čenelingą pusiau transo būsenoje, kai visiškai suvokiu save, nesuvokdama tuo pat metu didesnės dalies per mane perduodamų pranešimų. Be to, daugumos čenelingo seansų eigoje aš prarandu vietos ir laiko jausmą: man atrodo, kad praėjo tik dvidešimt minučių, kai iš tiesų praėjo keletas valandų.

Pagrindinė automatinio rašymo proceso prasmė ir tikslas – atsiduoti pojūčių srautui. Įspūdžiai gali ateiti kaip vaizdiniai, žodžiai, emociniai ar fiziniai pojūčiai, o taip pat visų šių rūšių informacijos kombinacija. Treniruotės leidžia tobulinti automatinio rašymo procesą, todėl nenuliūskite, jei pirmieji pranešimai atrodys jums nerišlūs. Jeigu pirmais kartais jie bus gana paviršutiniški – tai netgi gerai. Pradžioje jūs koncentruositės į tai, kad padarytumėte automatinio rašymo procesą pakankamai patogų ir prie jo priprastumėte, o jau po to imsite pamažu priimti prasmingus dvasinio pasaulio pranešimus.

Jeigu jaučiate, kad pavargote, tampate išsiblaškę arba jaučiate skausmą, nutraukite čenelingą. Pradžioje protinga apriboti seanso trukmę viena valanda arba dargi mažiau. Neskubėkite, ir su laiku automatinio rašymo periodai taps ilgesni.

 

Jeigu aptiksite, kad bendraujate su dvasia, kuri jus žemina arba verčia daryti kažką tokio, kas kelia skausmą jums ar kitiems žmonėms, sustokite. Tikėtina, tuo momentu jūs bendraujate ne su Angelais. Angelai niekada neperduoda pranešimų, keliančių emocinį, fizinį arba psichinį skausmą. Pakvieskite Archangelą Mykolą ir paprašykite jo pašalinti tą žemės dvasią, kontaktas su kuria sukelia jums diskomfortą. Nebandykite išgąsdinti dvasią arba paveikti ją pykčiu, – tiesiog skaitykite maldas ir, prieš pradėdami eilinį seansą, vizualizuokite save apsuptą balta šviesa. Pasiryžimas priimti ir perduoti tiktai meilę – jūsų didžiausias sąjungininkas čenelingo procese. Nes niekas, kas eina su meile, negali atnešti žmonėms žalos.

 

Darbas miego metu. 

 

Kaip aiškiai pasakė Angelai skyrelyje „Miegas“, mes bendraujame su dangiškų Angelų karalyste miego metu. Tiesiog pakvieskite Angelus į savo sapnus, – ir tuo pačiu padidinsite Angelų pranešimų kiekį ir pagreitinsite savęs gydymo tempą.

Jeigu jūs, pavyzdžiui, dar neapsisprendėte, kokia kryptimi vystyti savo karjerą, tai, dėdami galvą ant pagalvės, mintimis pasimelskite maždaug tokiu būdu:

„Angelai, prašau, ateikite šiandien į mano sapnus ir perduokite man aiškius pranešimus, kuriuos aš galėčiau prisiminti ir kurie padėtų man suprasti, kokia kryptimi vystyti savo karjerą“.

Jie visada atsilieps į jūsų prašymą ir, greičiausiai, valandą prieš jums prabundant, atsiųs jums skaidrų sapną, kurį bus lengva prisiminti. Jie padės jums tokiu būdu, kad jums netgi neprisieis prisiminti sapno turinio. Nubudę jūs žinosite, kad šią naktį jūsų viduje kažkas pasikeitė. Jūs pasijusite laimingesni, pozityviai nusiteikę, ir žymiai aiškiau jausite, kokia kryptimi judėti. Tai liudijimas, kad Angelai pertvarkė jūsų mintis ir įsitikinimus, ir padėjo jums išsilaisvinti iš baimių, maitinusių jūsų neryžtingumą karjeros atžvilgiu.

Jeigu jaučiate, kad kokia nors jūsų gyvenimo sfera užblokuota, parašykite popieriaus lape štai tokį laišką Angelams ir padėkite jį po pagalve, triskart mintimis pakartoję jį prieš užmigdami:

 

Brangieji Angelai!

Prašau Jūsų padirbėti su manimi šią naktį miego metu ir panaikinti visus blokus, kurie trukdo man visa jėga mėgautis gyvenimu. Prašau, pritraukite mano dėmesį į šiuos blokus arba visiškai pašalinkite juos iš mano proto, kūno ir emocijų nakties miego metu.

Dėkoju.

 

Ryte jūs nubusite žvalūs, su suvokimu, kad puikiai padirbėjote šią naktį. Galbūt, jūs neprisiminsite šio naktinio Angelų „darbo“ detalių, užtai giliai viduje jausite jo rezultatus. Galbūt, taip pat jūs pajusite lengvumą ir linksmumą. Iš tiesų, pašalinti blokai buvo gana sunki našta, trukdanti jūsų gyvenimo planų ir tikslų realizavimui. Jus pripildys dėkingumo jausmas, ir po to jums, galbūt, norėsis kviesti Angelus į savo sapnus kiekvieną naktį.

 

Prognozavimo instrumentai

 

Būrimo kortos ir švytuoklės – apčiuopiamos priemonės bendravimui su Angelais. Jeigu jūs aiškiai jaučiantis, tai yra tas, kurio intuicija pasireiškia per fizinius ir emocinius pojūčius, šiuos metodus priimsite kaip labiausiai jums tinkančius.

 

Būrimo kortos

 

Būrimo kortas „angeliška tematika“ galite įsigyti daugumoje knygynų (galima rasti ir Doreen Virtue sudarytas Angelų bei Archangelų kortas – vert. past.). Jos būna skirtingos, todėl rinkitės tas kalades, kurioms jaučiate vidinį pasitikėjimą ir susidomėjimą. Tik ši vidinė trauka, rodanti natūralų giminingumą ir vidinį rezonansą, padės jums teisingai nuspręsti, kokią iš jų pirkti. <…> Kai kurios būrimo kortos grindžiamos senovinėmis Taro kortomis ir turi atitinkamą išvaizdą. „Angelų“ kortos nuo jų skiriasi spalvotais Archangelų, Cherubinų ir Serafimų atvaizdais. Šalia šių atvaizdų yra parašyti žodžiai ar ištisi sakiniai, paaiškinantys kiekvienos kortos prasmę. 

 

Kad būrimo kortų pagalba įeitume į kontaktą su Angelais, kol jas maišote, pasinerkite į meditaciją ir mintimis paprašykite Angelų suteikti jums pagalbą. Man pačiai, kai aš imuosi būrimo kortų, patinka deginti smilkalus ir įjungti kaip foną švelnią meditacinę muziką. Kai maišote kortas, galite užduoti Angelams specifinius klausimus, paprašyti jų vedimo gyvenime arba pagalbos numatant ateitį.

 

Angelai praneš jums, kada pabaigti maišyti. Jeigu jūs aiškiai jaučiantis, tai patyspajusite to momento atėjimą, o taip pat ir tai, kokią kortą reikia išimti iš kaladės ir padėti ant stalo. Jeigu jūs aiškiai girdintis, tai išgirsite, kaip Angelai jums pasakys, ką reikia daryti. Galbūt, jų balsai praneš jums kokį nors skaičių, – pavyzdžiui, „septyni“, – tuo pačiu pranešdami, kad iš kaladės reikia ištraukti septynias kortas. Aiškiaregiai gaus vizualinius raktus, – pavyzdžiui, maišant kortos gali išslysti iš kaladės tam tikra tvarka, tuo pačiu duodamos suprasti, kad laikas jas išdėlioti. Ir toliau orientuokitės į vizualinius vaizdinius, ir jūs suprasite, kokias būtent kortas ir kaip reikia išdėlioti. Aiškiažiniai savaip sužino apie tai, kada ir kokias kortas reikia išdėlioti.

Žmonės, kombinuojantys bendravimo kanalus, kortų maišymo metu, kaip ir jų dėliojimo metu, naudosis visais savo jausmais ir suvokimo būdais. Pavyzdžiui, dėka aiškiajautystės sugebėjimo aš jaučiu, kada laikas baigti maišyti kaladę, dėka aiškiagirdystės sugebėjimo išgirstu balsą, pasakantį man kiek kortų išdėlioti, o dėka aiškiaregystės „skaitau“ išdėliotų kortų reikšmes. Nuoširdus noras, malda ir praktika kiekvieną gali padaryti tikru ekspertu būrimo kortu išaiškinime – ypač jeigu pasinaudosite Angelų pagalba.

Kortas taip pat galima išdėlioti sistemomis, duotomis instrukcijoje, pridėtoje prie kaladės. Vienas iš klasikinių būdų remiasi trijų kortų sistema. Pirma korta parodo dabartinio gyvenimo aplinkybes, antroji – „kliūtis“, kurias jums būtina įveikti, trečioji simbolizuoja geriausią iš rezultatų, kurį jūs pasieksite šiame kelyje.

Paprastai aš vienu metu naudojuosi keletu kortų kaladžių. Pirmos kaladės ištrauktas kortas aš dedu į horizontalią eilę,  po jomis dedu antros kaladės horizontalią eilę, ir t.t. Išdėliojusi vieną po kitos penkias kalades, aš imu skaityti kortas pagal vertikalę. Pirmiausia aš apžiūriu kortą viršutiniame kairiame kampe, žinodama, kad ji nusako pagrindinę mano kliento problemą. Po to tą, kuri guli po pirmąja, ir t.t., – tai yra, ieškau kiekvienoje vertikalioje kortų eilėje tam tikros „temos“. Kiekviena tokia „tema“ atskleidžia istoriją, pasakojančią apie kliento gyvenimo tikslą, jo emocinius blokus ir ateities galimybes.

 

Švytuoklės

 

Švytuokle gali tarnauti puošni grandinėlė arba atlasinė virvutė, ant kurios pakabintas kristalas arba brangakmenis, pavyzdžiui, žadeitas. Jūs tiesiog laikote rankoje grandinėlę ar virvutę, leidžiančią akmenėliui įsisiūbuoti iki to laiko, kol jis nesustos. Kai jūs užduosite Angelams pirmą klausimą, akmuo įsisiūbuos tam tikra kryptimi, kuri reikš „taip“; užduosite kitą klausimą, ir sužinosite, kokiu siūbavimu švytuoklė atsako „ne“. Suprantama, kad sužinotume, kokia iš šių kryčių reiškia „taip“, o kokia „ne“, reikia užduoti tokius klausimus, į kuriuos jūs žinote atsakymus, pavyzdžiui: „Mane vadina Sjuzen?“ arba „Aš gyvenu Ohajuje?“ Sekite, kokia kryptimi siūbuos akmenėlis – tokiu būdu sužinosite savo švytuoklės „kalbą“. Nustatę „kalbą“, galite pradėti užduoti Angelams kitus klausimus. Jūs pastebėsite, kad tvirtas, užtikrintas atsakymas „taip“ arba „ne“ priverčia akmenėlį judėti gana ženkliai ir netgi plačiais mostais. Kai kurie žmonės dėka praktikos ir intuicijos sugeba „iššifruoti“ ir detalesnius atsakymus, negu tiesiog „taip“ arba „ne“.

 

Ženklai

Meditacijų metu paprašykite Angelų atsakant į jūsų maldas duoti jums aiškius ženklus. Kaip taisyklė, geriau nenurodyti, kokios rūšies ženklą jūs norite gauti. Angelų siunčiamas signalas atpažįstamas neklystant: jūs pastebėsite arba sužinosite, kad būtent tas ženklas, kurio jūs prašėte.

Tokiais ženklais neretai tarnauja gamtos reiškiniai: pavyzdžiui, vaivorykštė, šalia plasnojantis paukštis, kažkur iš dangaus nukritusi plunksna. Tai gali būti ir eterinis reiškinys – netikėtas aromatas, muzikos garsai, šviesos blyksnis, nesusijęs su išoriniu materialiu šaltiniu. Ženklai, siunčiami Angelų, gali ateiti per nelauktus, netikėtus įvykius – telefono skambutis, laiškas su geromis naujienomis, nei iš šio, nei iš to nuo lentynos nukritusi knyga. Tai gali būti ir psichiniai reiškiniai – tokie, kaip sapnas, vaizdinys, balsas ar intuicija.

Kokį ženklą begautumėte, patikėkite juo. Žinokite, kad Angelai visada atsilieps į jūsų maldą, prašymą ir kvietimą. Viskas, ko reikia iš jūsų, – tai paprašyti.

 

Verbalinis čenelingas

 

Jeigu panorėsite, Angelai kalbės per jus. Jie perduos pranešimus jūsų lūpomis ir balsu. Kartais savo seansų metu aš, vietoj to, kad perduočiau klientams Angelų pranešimus, imu kalbėti jų vardu. Mano klientai jau žino, kad jeigu mano pranešimuose seanso eigoje atsiranda frazės tipo „Mes manome, kad jums suteiks malonumą…“ arba „Mes patariame jums…“, tai tą aš sakau ne pati, o Angelai per mane. 

Jeigu jūs gydūnas ar meno žmogus, tai, tikėtina, jūs jau ne kartą buvote laidininkas Angelams. Tegul, pavyzdžiui, jūs sakote kažką, gydote ar kuriate – ir staiga jums topteli nauja puiki idėja. Ir tada jūs stebitės: „Iš kur ji atsirado?“ Atsakymas aiškus: iš Angelų.

Kad tarnautumėte verbaliniu laidininku Angelams, naudokite relaksacijos ir apsauginės maldos technikas, aprašytas skyrelyje „Automatinis rašymas“. Mintimis išreikškite tyrą ketinimą: kad jūs norite, jog Angelai kalbėtų per jus, naudodami jūsų balso stygas ir lūpas. Atsipalaiduokite ir išlaikykite pozityvų proto nusiteikimą, nes skepticizmas blokuoja bendravimo su Angelais kanalą.

Jeigu jūs jaučiate vidinį impulsą, skatinantį jus kalbėti, neleiskite, kad jūsų protą apimtų baimės ir abejonės. Tiesiog imkite kalbėti, neprarasdami intereso ir pasitikėjimo jausmo. Tai primena pirmas važiavimo dviračiu pamokas. Angelai, kalbantys per jus, naudosis jūsų žodžių ištekliais – tarsi spaudytų rašomosios mašinėlės klavišus, kad parašytų rišlų pranešimą. Kai kurie verbaliniai mediumai suvokia per juos perduodamus pranešimus, kiti ne. Taip ar kitaip, bet jums norėsis įrašyti į juostelę šiuos pranešimus arba pasakyti juos kitam žmogui, kad turėtumėte galimybę juos „išgirsti“ ir pačiam apgalvoti.

Jūs atpažinsite, kad jūsų lūpomis kalba Angelai pagal sekančius požymius:

•    Labai subtilūs ir aukšti dažniai. Galvos srityje galite jausti tam tikrą spaudimą, tarsi dainuotumėte labai aukštas natas.

 •   Gyvenimo džiaugsmas ir meilė. Apie ką bekalbėtų Angelai, netgi perspėdami jus apie pavojų arba įkalbinėdami jus atsisakyti žalingo įpročio, jie naudoja meilės energiją ir apiformina savo patarimus labai mandagių mokymų dvasioje.

•   Nuoseklumas. Patardami jums iš esmės pakeisti savo gyvenimą, Angelai prašo šiuos pakeitimus įgyvendinti palaipsniui – žingsnis po žingsnio. Jų veiksmai bus nuoseklūs, jie kantriai kartos vieną ir tą patį pranešimą įvairiuose kontekstuose, kol jūs neįvykdysite jų prašymo. Užbaigus eilinį etapą, Angelai džiaugsmingai jus pagirs, o po to pasiūlys pereiti prie sekančio žingsnio.

 

 

Nuotrauka
Žmogaus organizmas yra gudrus(0)
Apie holistinę mediciną – kaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.Plačiau...
Nuotrauka
Česnakas – panacėja nuo visų ligų(0)
Gyvūnai, kuriems buvo suleista česnaku apdorotų ląstelių suspensijos, nesusirgo ir tuomet, kai jiems įskiepydavo daug gyvybingų naviko ląstelių.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo ožkų pienas(5)
Vartojant karvių pieną organizme gaminasi daug gleivių, o geriant ožkų pieną jų nebūna. Tai išties puikus, gydantis produktas.Plačiau...
Nuotrauka
Soda – universalus vaistas nuo visų ligų(8)
Soda be žalos sveikatai gydo pūlingą slogą, bronchitą, stomatitą, alkoholizmą, narkomaniją, vėžį, valo sąnarius, varo akmenis iš kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės; iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną ir kt. sunkiuosius metalus.Plačiau...
Nuotrauka
Lotoso medicina ir savaitės gimimo diena(7244)
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės.Plačiau...
Nuotrauka
Tibeto grybas tikrai gydo(0)
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Šlapimu per kelias valandas išsigydė miežį(10)
Nors gydymas šlapimu, žinomas kaip vienas seniausių gydymo būdų, šiandien vertinamas prieštaringai, jis vis dar populiarus. Šio gydymo šalininkai teigia, kad jis daro stebuklus, tuo tarpu medikai tikina, kad šlapimas labiau žalingas nei naudingas.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas su vandeniu(274)
Svarbiausi dalykai: kodėl ir kaip užsiteršia mūsų organizmas, kaip teisingai jį išvalyti ir išvengti sunkiausių XXI a. ligų. Pagal knygą: Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]Plačiau...
Nuotrauka
MUDROS – KELIAS Į STIPRIĄ SVEIKATĄ IR EMOCINĘ PUSIAUSVYRĄ!(0)
Mudros – itin veiksmingi, bet kartu labai paprasti pirštų jogos pratimai.Plačiau...
Nuotrauka
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai(1)
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.Plačiau...
Nuotrauka
Kada aromaterapija iš tiesų gydo(0)
„Aromaterapija vyksta tik tada, kai naudojami gryni, geriausia – ekologiški eteriniai aliejai“ – tvirtina aromaterapijos specialistė Indrė Morozienė.Plačiau...
Nuotrauka
Gydymas eukalipto aliejumi(0)
Eterinis eukalipto aliejus gaunamas iš eukalipto lapų ir jaunų ūglių. Šis aliejus yra žydros spalvos ir rišlaus, aitraus ir šalto sakų aromato.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydytis piramidėmis(0)
Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.Plačiau...
Nuotrauka
DĖLĖS - sveikatos garantas(0)
Apie šį seną, nederamai pamirštą ir visiškai natūralų gydymo būdą šnekamės su Holistitinės medicinos centro įkūrėju, med.mokslo daktaru Olegu BulanovuPlačiau...
Nuotrauka
Bičių nuodai gydo daugybę ligų(0)
Jei bitė įgelia į apatinį žandikaulį, sutinsta ausis; jei į nosies galą – ausis, į smakrą – kakta. Reikia žinoti nervų sistemą, kraujagysles, limfotaką. Gydymas bičių nuodais – didelis menas.Plačiau...
Garso terapija gerina sveikatą(1)
Mitai ir tiesa apie gydymą dėlėmis(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(0)
Kaip geriamas šlapimas veikia žmogaus organizmą?(0)
Chromoterapija, arba gydymas spalvomis(0)
AROMATERAPIJA - KAS TAI?(0)
KARVĖS MUDRA(0)
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu(20)
Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA(580)
Tarbagano taukai – vaistai nuo visų ligų(1)
Vaistas Nr.1 - cinamonas ir medus(6)
OM: kas tai ir kodėl šis garsas naudojamas jogoje?(2400)
Kaip mus gydo katės?(0)
Ką ir kaip gydyti obuolių actu(1)
Kaip gydytis dėlėmis?(11)
KRIAUKLĖS MUDRA(2)
Ką reikia žinoti apie gydymą mudromis(13)
Molis – į pagalbą viduriuojantiems(5)
Kvapai darbingai dienai: kaip tinkamai pasirinkti(0)
VEDŲ LITERATŪRA APIE ŠLAPIMO GĖRIMĄ(0)
Kaip gydo šlapimas?(5)
Citrina prieš vėžį. Ji stipresnė už chemoterapiją 10 tūkst. kartų(0)
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU(0)
TITNAGO VANDUO(0)
ŽIBALO IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ TRAUKTINĖS RECEPTAS(3)
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“(0)
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Česnakas – baisiausias vėžio priešas(0)
Ilgaamžių vanduo – pročio vanduo(0)
LIGOS, kurias galima gydyti žibalu(7135)
Gydomoji juodojo beržo grybo galia(0)
Vanduo - pigus vaistas nuo ligų(0)
Gydymas valytu žibalu - 7 būdai(0)
Vyras geria savo paties šlapimą ir tikina, kad jis suteikia jaunatviškumo(0)
Kenti skausmą? Įsijunk muziką. Mokslininkai pataria, kokius kūrinius rinktis(0)
Gydytoja: bičių nuodais galima gydyti labai daug ligų(0)
Bičių terapija mėgaujasi ir prezidentai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA