2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Tamsioji ekologiškos kosmetikos pusė – ką slepia gamintojai
Tamsioji ekologiškos kosmetikos pusė – ką slepia gamintojai
Ekologiška kosmetika pastaruoju metu susižavi ne vienas šalies gyventojas – visi mes norime saugoti gamtą, ir žodis „ekologija“ lengvai paliečia daugelio mūsų sąmonę. Bet posakis „gerais norais ir pragaras grįstas“ egzistuoja ne veltui.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

DĖLĖS - sveikatos garantas(0)

Nuotrauka
Apie šį seną, nederamai pamirštą ir visiškai natūralų gydymo būdą šnekamės su Holistitinės medicinos centro įkūrėju, med.mokslo daktaru Olegu Bulanovu

Gydymas dėlėmi… Kas tai šiurpus eksperimentas su patikliais pacientais, ar vis dėl to mes kažko nežinome?

 

Dėlių terapijai beveik trys tūkstančiai metų... Šios terapijos pradininkas buvo gydytojas Nikandras, gyvenęs dar prieš Hipokratą. Po jo dėlėmis gydė daug kas: ir tas pats Hipokratas, ir Halenas... Vėliau dėlių terapija atgimė ir XVII a. buvo labai populiari. Bet tada žmonės gydydavosi dėlėmis nejausdami saiko (pavyzdžiui uždėdavo vieno seanso metu po 50 ar net 100 dėlių). Žinoma, kad kildavo rimtas pavojus nukraujuoti ir net numirti. Be to tuo metu niekam nerūpėjo ir higiena. Dabar medicininės dėlės auginamos specialiomis sąlygomis ir jos visiškai ,,sterilios“, o tada jas paprasčiausiai sugaudavo vandens telkiniuose... Dėmesio dėlės susilaukė praeito amžiaus pradžioje ir štai dabar, kai žmonės ėmė mąstyti apie cheminių vaistų šalutinį poveikį...

 

Ar dėlėmis išgydomos visos ligos?

 

Kas yra liga? Dažniausiai mes gydome ne ligą (priežastį), o jos simptomus (skausmą, svaigimą, kt. negalavimus). Taigi, iš pradžių reikią nustatyti ligos priežastį, o tada jau taikyti gydymą dėlėmis. Tuomet jis be jokios abejonės bus veiksmingas. Tačiau dėlės niekada ,,nepadarys operacijos“ ir tarkim nepašalins iš organizmo auglio. Bet kai jau ta operacija bus atlikta, dėlių terapija tikrai neleis augliui (ar tarkim vėžiui atsinaujinti). Kompiuterio pagalba aš surandu auglio (ar vėžio) atsiradimo priežastį ir ją dėlių pagalba (ir kitais holistinės medicinos būdais) padedu ją panaikinti...

 

Bet juk ligą gali sukelti daugybė priežasčių...

 

Iš tiesų tų priežasčių nėra tiek jau ir daug. Kaip taisyklė beveik visos jos glūdi neteisingame mūsų gyvenimo būde, mityboje, įpročiuose. Tarkim nuolatinis sėdimas gyvenimo būdas (darbe, namie prie televizoriaus, automobilyje) sukelia be galo daug ligų, nes blogina kraujotaką mažojo dubens organuose. Todėl venos rezginiuose aplink organus (lytiniuose organuose, šlapimtakiuose ir storajame žarnyne) formuojasi savotiški kamščiai iš užteršto kraujo - sutrinka to organo veikla. Štai jums ir šlapimtakio uždegimai. Jei gydysite patį uždegimą, bet nepašalinsite jo atsiradimo priežasties, liga atsinaujins vėl ir vėl... Taigi, skausmas, maudimas, bet koks negalavimas – ne liga, o tik ligos pasekmė.

 

Taigi, jei gyvenate labai sėslų gyvenimo būdą, mažai vaikštote, dažniau visur važiuojate mašina, jums belieka susitvarkyti organizmą, pačių paprasčiausiu ir natūraliausiu būdu – dėlių terapija.

 

O kaip dėlės pašalina ligos priežastį?

 

Visos žmogaus ligos susijusios su kraujotaka. Jei susitvarkom ją, ligas galėsime pamiršti. Dėlės padeda idealiai – dėl jų poveikio susitvarko vidaus organų ,,maitinimas“ ir jie pradeda funkcionuoti gerai – veikia lyg laikrodukai, be uždegimų, auglių ir pan. Dėlės – ideali profilaktika ir nuo auglių, vėžio, uždegiminių, lėtinių ligų.

 

Ar tiesa, kad dėlės padeda nuo galvos skausmų, migrenos?

 

Tiesa. Migrena formuojasi dėl to, kad smegenys neaprūpinamos krauju arba gauna labai daug užteršto kraujo su toksinais, nuo kurių ir prasideda galvos skausmai.

 

Norint pašalinti galvos skausmą, dėles reikia dėti kur nors galvos srityje?

 

Visų pirma, reikia nustatyti (atliekant kompiuterinę diagnostiką) galvos skausmo priežastį ir tada dėles dėti ne ant galvos, o ant negalavimą sukeltos priežasties šaltinio.

 

Ką dar galima gydyti dėlėmis?

 

Ateroskliorozę, hemorojų, radikulitą, jos taip pat ideliai padeda nuo išsiplėtusių venų, impotencijos ir t.t.

 

Bet spaudoje atsiranda šiurpių žinučių, kaip dėlėmis gydydamiesi venų išsiplėtimą, žmonės dar labiau sunegaluoja... Jų įkandimo vietos ima pūliuoti...

 

Uždėti dėles ant kojų venų, kai jos yra išsiplėtusios - didelė nesąmonė. Dėlių negalima statyti ten, kur yra bloga kraujotaka. Jei kas nors taip gydo pacientus, vadinasi visiškai nieko neišmano. Išsiplėtus venoms kojose yra ir taip bloga kraujotaka, o ant jų uždėsime dėlę situacija tik pablogės ir tikrai 100 proc. supūliuos. Pirmiausia reikia tiksliai nustatyti kurioje vietoje susiformavo kamštis...

 

O kokiu būdu įmanoma tai nustatyti?

 

Įvairiai. Bet mūsų centre tai padaryti galima labai tiksliai kompiuterio pagalba  matuojant žmogaus energetinius taškus.

 

Kodėl kai kurie žmonės profilaktiškai dėles deda ant dantenų?


Jei žmogus turi virškinimo trakto problemų, jei yra dantų ligos (kariesas, parodontozė), dėlės labai padeda. Pastatytos ant dantenų jos valo burną nuo toksinų, normalizuoja kraujotaką... Juk būtent todėl, kad burnoje sutrinka kraujotaka, formuojasi uždegimai, atsiranda kariesas ir parodontozė. Dėlių pagalba parodontozė išgydoma.

 

Bet žmonės turbūt sunkiai įveikia baimės ir pasibjaurėjimo jausmą, kai reikia laikyti dėles burnoje? Dauguma turbūt ir skausmo bijo?

 

Skausmo tikrai nėra jokio, greičiau jau malonus, švelniai dilgčiojantis masažo pojūtis... Didžiausia yra psichologė problema.

 

Delikatus klausimas: o kaip dėlėmis gydomas hemorojaus?

 

Hemorojus dažniausiai atsiranda dėl užteršto žarnyno. Dėl šios taršos formuojasi akmenys, kurie vėliau iš žarnų rezorbuojasi į kraują, venos rezginius aplink storąją žarną. Venos išsiplečia... štai ir turime hemorojų. Todėl prieš dėlių terapija šiuo atveju dar reikėtų pavalyti ir žarnyną. O dėlės vėliau ištrauks iš storosios žarnos venų užterštą kraują. Šiuo atveju jos dedamos ant nugaros: pradžioje ant uodegikaulio, po to kiek aukščiau.  

 

Ar tiesa, kad dėlės padeda ir nuo impotencijos bei frigidiškumo?

Nuo to paties sėslaus gyvenimo būdo, kraujotaka aplink lytinius organus sutrinka ir prasideda visokios bėdos. Dėlės ją sutvarko ir visos problemos išsisprendžia. Visos be išimties moterys turėtų patirtį orgazmą.

 

Bet ginekologai kažkodėl sako, kad visai normalu, kad tam tikras procentas moterų jo nepatiria...

 

Iš esmės, jei žmonės turi inervaciją (nervų sistemą), jei gali justi lytiniuose organuose skausmą, tai jie gali pajusti ir orgazmą. Tik labai retais atvejais, pavyzdžiui, sergama aterosklioroze, ši problema iš tiesų gali iškilti.


Sakoma, kad ant uodegikaulio dedamos dėlės garantoja amžiną jaunystę... Ar tai tiesa?

 

Toje vietoje yra pirmoji čakra (pagal Tibeto mediciną), kuri susijusi su lytiniais organais... Gal iš čia ir kilo tokios mintysJ, bet užtat tikrai mokslo įrodyta, kad dėlių terapija mažina cholesterolio kiekį kraujyje...:)

 

Gerai, tai kodėl dėlės padeda?

 

Viskas labai paprasta - dėlės nori valgyti. O jos, kaip žinia, maitinasi tik krauju ir daugiau niekuo. Dėlės labiausiai mėgsta jau mirusias ląsteles, nes žymiai geriau jas suvirškina. Be to joms patinka ir riebesnis maistas. O juk cholesterolis ir yra riebalai. Bet ne taip paprasta iš kraujo ištraukti cholesterolį, nes jis prilipęs prie kraujagyslių sienelių. Todėl dėlės įpurškia į kraują fermentų (herudino), kurie jį skystina ir tokiu būdu cholesterolis tarsi atšoka nuo kraujagyslių sienelių. Po dėlių procedūras, iš jų paliktų žaizdelių kraujuoja. Ir tai yra gerai. Žaizdelės kraujuoti turėtų maždaug iki 12 val. Ir tuo metu iš organizmo vis dar išeina blogas kraujas, tai yra gerasis procesas toliau vis vyksta, bet jau be dėlės... Žmogus mūsų holistiniame centre susimoka už procedūrą, o paskui dar avansu gauna 12 val. papildomo gydymo proceso...

 

Gyvuoja nuomonė: jei po dėlių terapijos žaizda supuliavo, reiškia buvo antrą kartą uždėta dėlė...

 

Dėlės gali būti tik vienkartinės. Jų negalima naudoti du kartus. Bet kitaip ir neįšeitų, nes gerai pavalgiusi dėlė, nesimaitina puse metų. Visos panaudotos dėlės išmetamos.

Tai reiškia, dėlės užkirs kelią vėžio atsinaujinimui, kad būna labai dažnai?

 

Ar visiems galima taikyti dėlių terapiją?

 

Dėlių terapiją iš esmės galima taikyti visiems žmonėms. Nepatarčiau jos taikyti tik kūdikiams ir vaikams. Nes jų ligos, kaip taisyklė, su krauju nesusijusios. Todėl jiems nėra prasmės statyti dėlės, greičiau ir švelniau padėti gali homeopatija.

 

...........................

 

Astrogolė Palmyra Kelertienė: ašesu tikras Vandenis – žmogus, kuriam svarbu viskas, kas natūralu. Esu natūralių dalykų, natūralios medicinos šalininkė. Visada siekiu bet kokį, nors menkiausią negalavimą susitvarkyti natūraliais metodais. O iki dėlių terapijos atėjau irgi visiškai ,,vandeniškai“: Vandeniams svarbi draugų nuomonė, patirtis, tad prieš 10 metų mane pas dėlių specialistą nusivedė draugė. Ėmiau skaityti įvairią, su tuo susijusią literatūrą. O kai pati išbandžiau dėlių terapiją, buvau apstulbus nuo gero, greito ir efektyvaus rezultato... Dėlės išvalo kraują, po procedūrų jausdavausi pakylėtai, lydėdavo švarumo, lengvumo jausmas: buvo lengva mąstyti, vaikščioti, bendrauti... Labai geri pojūčiai. Nesuprantu, kaip kažkam gali būti nemaloni tokia procedūra, tai tas pats, jei pasakytumėm: ,,nemaloni gamta“. Pati gamta taip sutvarkė, kad dėlė atliktų šią tobulą – pigią, lengvą ir greitą organizmo išsivalymo funkciją... Ji didelė prabanga tinginiams.

 

 

 

 

 

   

 

 

  

 

 

Nuotrauka
Žmogaus organizmas yra gudrus(0)
Apie holistinę mediciną – kaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.Plačiau...
Nuotrauka
Česnakas – panacėja nuo visų ligų(0)
Gyvūnai, kuriems buvo suleista česnaku apdorotų ląstelių suspensijos, nesusirgo ir tuomet, kai jiems įskiepydavo daug gyvybingų naviko ląstelių.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo ožkų pienas(5)
Vartojant karvių pieną organizme gaminasi daug gleivių, o geriant ožkų pieną jų nebūna. Tai išties puikus, gydantis produktas.Plačiau...
Nuotrauka
Soda – universalus vaistas nuo visų ligų(8)
Soda be žalos sveikatai gydo pūlingą slogą, bronchitą, stomatitą, alkoholizmą, narkomaniją, vėžį, valo sąnarius, varo akmenis iš kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės; iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną ir kt. sunkiuosius metalus.Plačiau...
Nuotrauka
Lotoso medicina ir savaitės gimimo diena(7244)
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės.Plačiau...
Nuotrauka
Tibeto grybas tikrai gydo(0)
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Šlapimu per kelias valandas išsigydė miežį(10)
Nors gydymas šlapimu, žinomas kaip vienas seniausių gydymo būdų, šiandien vertinamas prieštaringai, jis vis dar populiarus. Šio gydymo šalininkai teigia, kad jis daro stebuklus, tuo tarpu medikai tikina, kad šlapimas labiau žalingas nei naudingas.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas su vandeniu(274)
Svarbiausi dalykai: kodėl ir kaip užsiteršia mūsų organizmas, kaip teisingai jį išvalyti ir išvengti sunkiausių XXI a. ligų. Pagal knygą: Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]Plačiau...
Nuotrauka
Dar keletas bendravimo su Angelais būdų(0)
Angelai padeda tik tada, kai balsu jų prašome. Vien savo valia jie negali daryti mums jokios įtakos. Prašykite ir įsitikinkite, kad Angelai visada padeda, pataria, pagelbėja.Plačiau...
Nuotrauka
MUDROS – KELIAS Į STIPRIĄ SVEIKATĄ IR EMOCINĘ PUSIAUSVYRĄ!(0)
Mudros – itin veiksmingi, bet kartu labai paprasti pirštų jogos pratimai.Plačiau...
Nuotrauka
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai(1)
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.Plačiau...
Nuotrauka
Kada aromaterapija iš tiesų gydo(0)
„Aromaterapija vyksta tik tada, kai naudojami gryni, geriausia – ekologiški eteriniai aliejai“ – tvirtina aromaterapijos specialistė Indrė Morozienė.Plačiau...
Nuotrauka
Gydymas eukalipto aliejumi(0)
Eterinis eukalipto aliejus gaunamas iš eukalipto lapų ir jaunų ūglių. Šis aliejus yra žydros spalvos ir rišlaus, aitraus ir šalto sakų aromato.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydytis piramidėmis(0)
Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.Plačiau...
Nuotrauka
Bičių nuodai gydo daugybę ligų(0)
Jei bitė įgelia į apatinį žandikaulį, sutinsta ausis; jei į nosies galą – ausis, į smakrą – kakta. Reikia žinoti nervų sistemą, kraujagysles, limfotaką. Gydymas bičių nuodais – didelis menas.Plačiau...
Garso terapija gerina sveikatą(1)
Mitai ir tiesa apie gydymą dėlėmis(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(0)
Kaip geriamas šlapimas veikia žmogaus organizmą?(0)
Chromoterapija, arba gydymas spalvomis(0)
AROMATERAPIJA - KAS TAI?(0)
KARVĖS MUDRA(0)
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu(20)
Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA(580)
Tarbagano taukai – vaistai nuo visų ligų(1)
Vaistas Nr.1 - cinamonas ir medus(6)
OM: kas tai ir kodėl šis garsas naudojamas jogoje?(2400)
Kaip mus gydo katės?(0)
Ką ir kaip gydyti obuolių actu(1)
Kaip gydytis dėlėmis?(11)
KRIAUKLĖS MUDRA(2)
Ką reikia žinoti apie gydymą mudromis(13)
Molis – į pagalbą viduriuojantiems(5)
Kvapai darbingai dienai: kaip tinkamai pasirinkti(0)
VEDŲ LITERATŪRA APIE ŠLAPIMO GĖRIMĄ(0)
Kaip gydo šlapimas?(5)
Citrina prieš vėžį. Ji stipresnė už chemoterapiją 10 tūkst. kartų(0)
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU(0)
TITNAGO VANDUO(0)
ŽIBALO IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ TRAUKTINĖS RECEPTAS(3)
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“(0)
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Česnakas – baisiausias vėžio priešas(0)
Ilgaamžių vanduo – pročio vanduo(0)
LIGOS, kurias galima gydyti žibalu(7135)
Gydomoji juodojo beržo grybo galia(0)
Vanduo - pigus vaistas nuo ligų(0)
Gydymas valytu žibalu - 7 būdai(0)
Vyras geria savo paties šlapimą ir tikina, kad jis suteikia jaunatviškumo(0)
Kenti skausmą? Įsijunk muziką. Mokslininkai pataria, kokius kūrinius rinktis(0)
Gydytoja: bičių nuodais galima gydyti labai daug ligų(0)
Bičių terapija mėgaujasi ir prezidentai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA