2021 balandžio 15 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
AFIRMACIJA. LIGA: Alzhaimerio liga.
AFIRMACIJA. LIGA: Alzhaimerio liga.
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
 • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Feng shui ir sveikata(4)

Nuotrauka
Feng shui – labai senas kinų gyvenimo menas, siejamas su nematomomis visatos jėgomis, aiškinamas geros ir blogos energijos pokyčiais ir jos įtaka žmogui, jo materialinei sėkmei, meilei ir, žinoma, sveikatai.

Kad ir kaip skambėtų keistai, tačiau kartais užtenka perstumdyti namuose baldus, atsisakyti senienų, perdažyti sienas, įsigyti vieną kitą laimę nešantį rytietišką simbolį ir gyvenimas ima keistis į gerą.

 

 

Žinoma, keli patarimai apie feng shui toli gražu nėra studija ar panacėja nuo visų jus užpuolusių bėdų, tačiau kita vertus, kodėl nepamėginus paprastu būdu harmonizuoti savo aplinką, pasirūpinti geresne sveikata, prisivilioti sėkmę.

 

 • Ilgaamžiškumą pagal feng shui lemia rytiečių simboliai: rupūžė, gervės, elniai, pušys, persikai ir bambukas. Todėl rytinėje buto pusėje laikykite penkis ar devynis porcelianinius persikus. Bet koks simbolis ar vaizdas su šiais daiktas gerina sveikatą ir lemią ilgą gyvenimą.

 

 • Pagal feng shui ,,sveikatos sektorius“ randasi rytinėje buto ar kambario pusėje.Vadinasi jei rūpinatės sveikata, ar jau kurį laiką jaučiate negalavimus, būtent čia reikia kruopščiai viską sutvarkyti. Taip pat šioje pusėje reikėtų pastatyti kuo daugiau natūralių žalių augalų, medinių detalių, taip pat tinka pastatyti akvariumą, fontanėlį, pakabinti paveikslą ar fotonuotrauką su judančio vandens vaizdu.

 

 • Visuose be išimties namuose yra ,,nuodingų strėlių“ – tai yra aštrių baldų kampų. ,,Nuodingosios strėlės“ ypač pavojingos sveikatai, jei yra nukreiptos į miegantį žmogų. ,,Strėlėmis“ reikia laikyti atviras knygų lentynas, bei lubų skersiniai, kabantys virš sėdinčios ar miegančio žmogaus. ,,Nuodingosios strėlės“ lemia ne tik sunkų miegą, bet ir ligas.

 

 • Ypač atsargiai reikėtų pirkti butą, kuriame prieš tai gyveno nedarni šeima. Juk namai saugo buvusių gyventojų energiją, barnius ir ligas. Todėl prieš įsikeliant į namą, per daug negudraukit ir savais būdais išvalykite namus, geriausia pasikviesti kunigą. Yra ir feng shui ritualų su žvakėmis, garsais, tačiau paprasčiau pasitelkti tuo, kas greičiau prieinama.

 

 • Apie gerą sveikatą ar ilgaamžiškumą nereikia ir svajoti, jei jūsų lova stovi toje pačioje vietoje, kur anksčiau gulėjo, o gal numirė sunkus ligonis. Šią vietą taip pat reikia energetiškai išvalyti ar pašventinti.

 

 •  Nuo blogos, nesveikos energijos, sukeliančios ligas padeda patys paprasčiausi dalykai: dažnai vėdinamos patalpos. Taip pat retkarčiais namus galima išvalyti  specialiu vandeniu. Į kibirą vandens įlašinkite keletą lašų rožių aliejaus ir šiuo skysčių nuplaukite visas duris, langų rėmus, paveikslų rėmelius. Pasirūpinkite ir gerąją namų energija: skambinant varpeliu apeikite kiekvieną namų kampą, tamsesnę kertelę.

 

 • Jei kamuoja lėtinės ligos, pradėkite nuo namų valymo ir senų daiktų atsikratymo. Jei metus nenaudojate kokio nors buities daikto ar neapsivelkate kokio drabužio, atsikratykite jo, paaukokite labdarai. Kitaip jis kaups negyvą, negatyvią energiją ir blogai veiks šeimininką.

 

 •  Pažvelkite pro buto langą. Ką matote: parkelį, pievą, medžius ar ligoninę, bažnyčią, kapines, fabriką, nykią kito namo sieną. Tokie vaizdai be abejonės gali sukelti ne tik depresiją, bet ir ligas. Jei artimiausiu metu neketinate keisti gyvenamosios vietos, imkitės priemonių. Ant panagės pastatykite raudonai žydintį augalą, pakabinkite languotas užuolaidas.

 

 • Jei jums sunku kvėpuoti, jei nuolat kamuoja sloga, gerklinis kosulys, greičiausiai nereikalingais daiktais apkrautas ar netvarkingas jūsų buto koridorius. Negerai, jei koridorius tamsus: įrenkite papildomą apšvietimą. Nedėvimus paltus ar striukes sukabinkite į spintą, nejudinami jie kaupia negatyvią energiją.

 

 • Jei dažnai skauda sąnarius, patikrinkite visų bute esančių durų ir spintelių bei stalčių vyrius. Varstomi jie neturėtų skleisti gergždinčių garsų. Sutepkite juos. Be to reikėtų sustiprinti bute esančią žemės energiją. Tą padaryti visai nesunku, pakanka įsigyti daugiau medinių interjero detalių, medvilnės, žvakių, gausiai lapuotų augalų.

 

 • Jei jūsų namas stovi ant požeminių vandens gyslų, tai jūsų sveikatai gresia didelis pavojus. Žinoma, paties namo jūs neperkelsite į kitą vietą, tačiau verta bent jau pasirūpinti, kad lova būtų saugioje kambario dalyje.

Feng shui specialistai teigia, kad jei žmogaus lova stovi virš vienos, o dar blogiau – virš dviejų, susikertančių vandens gyslų, tai joje miegantys gali susirgti neurozėmis, sunkia depresija ar net vėžiu. Užtenka lova perstumti į kitą vietą, ir visi negalavimai kaip mat baigiasi. Jei vandens gysla yra toje vietoje, kur miegančiojo krūtinė, žmogus gali susirgti širdies ligomis.

Vandens gyslas nesunku nustatyti virgulėmis. Įsigyti jas galite ezoterinėse parduotuvėse.

 

 • Jei jums dažnai peršti, skauda akis, jei pastebimai nusilpo regėjimas, atkreipkite dėmesį į namų langus. Visų pirma juos išvalykite. Pažiūrėkite, gal jie nesandarūs, pažeisti, suskilę, kliba, gal į namus nepatenka šviesos dėl dulkėtų užuolaidų.

 

 • Lova su geležiniais rėmais gali susisiekti su magnetiniu žemės lauku, jį sustiprinti ir drumsti jūsų miegą. Sveikatos garantas – natūralaus medžio ir čiužinio lova.

 

 • Jaučiatės suirzę ir nervingi? Šiaurinėje buto ar kambario pusėje pakabinkite kristalą, kuris sustiprins palankią šiaurės energiją.

 

 • Miegamasis pagal feng shui neturėtų būti šalia vonios kambario. Jei tai neišvengiama, pasistenkite, kad bent jau galvūgalis nebūtų prie  tos sienos, kur išvesti nutekamieji vamzdžiai.

 

 • Namų savininkų ar kelių aukštų butų gyventojams patartina miegamojo lovos nestatyti  virš valgomojo stalo. Tai lemia nelaimes ir ligas. Taip pat visais atvejais reikia vengti miegoti virš židinio.

 

 • Feng shui tvirtina, kad jei miegosite galva į rytus, prabudę ryte būsite aktyvesni. O jei kankina nemiga (ypač vyresnio amžiaus žmones) jų lovos galvūgalis turėtų būti atsuktas į šiaurę. Jei negalite pastoti, lovą rekomenduotina statyti šiaurinėje namo pusėje. Prie lovos padėtas akmuo su skyle košmarus, pavers gražiais ramiais sapnais.

 

 • Netoli televizoriaus arba kompiuterio pastatykite žaliuojančių  augalų ( kalijų, chlorofitų, kaktusų) jie neutralizuos kineskopo skleidžiamą elektromagnetinį lauką, kuris neigiamai veikia jūsų energetinį lauką.

 

 • Blogai jei veidrodžiai kabo priešais langus ar duris. Tokia jų padėtis lemia bute gyvenančių žmonių irzlumą ir blogą nuotaiką. Jei priešais gyvenančio kaimyno veidrodis atsispindi jūsų bute, priešais pakabinkite mažą veidrodėlį.

 

 • Skersai virš lovos einanti lubų sija gali sukelti ne tik galvos skausmus, nemigą, bet ir sukelti rimtas ligas. Jei negalite lovos perkelti į kitą vietą, apdenkite siją lengvu audiniu.

 

 • Gyvuliai noriai būna blogose energetinėse zonose. Žmonės turėtų vengti kačių pamėgtų vietų, nes šios ,,ieško spinduliavimo“. Ten, kur gulasi jūsų šuo, atvirkščiai – energetiniu požiūriu jums labai tinkama vieta. Kita vertus, jei skauda galvą, paglostykite gyvūnus.

 

 

INDIVIDUALUS SVEIKATOS SKAIČIUS

Jei rūpinatės savo sveikata, būtina sužinoti, koks jūsų individualus skaičius.

Jį sužinoti visai nesunku:

Vyrams reikia sudėti du paskutinius gimimo metų skaičius. Gautos sumos skaičius reikia sudėti, kol gausite vieną skaičių. Tuomet tą skaičių atimkite iš dešimties. Tai ir bus asmeninis jūsų skaičius.

Moterys sudėjusios du paskutiniuosius gimimo metų skaičius, ir gavę skaičių iš vieno skaitmens, prie jo dar turi pridėti penkis. Jei vėl gavosi skaičius iš dviejų skaitmenų, juos reikia sudėti tarpusavyje, kol gausis vienas skaičius.

 

Jūsų gyvenimo skaičius nurodys sveikatos kryptį:

Vienas – rytai

Du – vakarai

Trys – šiaurė

Keturi – pietūs

Penki – vakarai vyrams ir pietvakariai – moterims

Šeši – šiaurės-rytai

Septynis – pietvakariai

Aštuoni – šiaurės vakarai

Devyni – pietryčiai

 

Šia kryptimi statykite lovos galvūgalį, o dar geriau ir pačią lovą. Jei nepavyks, tai šią kryptį pasirinkite bet jau ligos metu.

 

 

 

 

Nuotrauka
Kaip gydyti žvakės liepsna(0)
Ugnis – vienintelė Žemėje, pykčio nepaveikta gamtos stichija. Ugnis ne tik pati apsivalo,apvalo kitus, bet taip pat ir gydo.Plačiau...
Nuotrauka
Garsiausioji Rusijos ekstrasensė Džuna(3)
Džuna Davitašvili gydė visus, bet sūnaus ir savęs išgydyti nepajėgė ir nenorėjo...Plačiau...
Nuotrauka
Fengšui ir sveikata(0)
Fengšui siejamas su nematomomis Visatos jėgomis, kurios daro įtaką žmogaus gyvenimui: sėkmei, meilei ir, žinoma, sveikatai.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo žvakės liepsna(0)
Ugnis – vienintelė Žemėje, pykčio nepaveikta gamtos stichija. Ji ne tik pati apsivalo, bet ir išvalo visus sutvėrimus, o taip pat ir žmogų. Todėl visose šventose vietose dega ugnis, bažnyčioje gi žavkes keičia imitacija – deganti lempa ,,ugnis“.Plačiau...
Nuotrauka
Runos - pasitikėjimas Gamtos Galia(4280)
Mes įpratę dalinti laiką į praeitį-dabartį-ateitį. Tačiau giliausiuose mūsų sąmonės (pasąmonės) lygmenyse tarp jų nėra skirtumo, jie labai suartėja ir net susilieja. Runos yra tas kelias ir tie ženklai, kurie mums padeda skaityti Gamtos Išminties Knygą.Plačiau...
Nuotrauka
Ragana – apšmeižta deivė(0)
Raganė – RA (saulė), saulės energija, GANĖ, kitaip valdė.Plačiau...
Nuotrauka
Dovanotas užkalbėjimų paslaptis laiko po devyniais užraktais(0)
65 metų panevėžietė Valė Taurinienė kratosi užkalbėtojos vardo, tačiau žino senuosius žodžius ir maldas, kuriuos šnabždant būdavo bandoma išgydyti rožę ir kitas ligas.Plačiau...
Nuotrauka
Dovanotas užkalbėjimų paslaptis laiko po devyniais užraktais(0)
65 metų panevėžietė Valė Taurinienė kratosi užkalbėtojos vardo, tačiau žino senuosius žodžius ir maldas, kuriuos šnabždant būdavo bandoma išgydyti rožę ir kitas ligas.Plačiau...
Nuotrauka
Molėtų žiniuonis - ponas Bitneris(1)
Pažįstama vilnietė pasakojo, kaip Bitneris išgydė jos skaudančias kojas kaulažolėmis. Ir visais kitais atvejais kreipiasi į jį lyg greitąją pagalbą.Plačiau...
Nuotrauka
Etnografė D.Vaitkevičienė: „Gydomieji užkalbėjimai ir magija - neatskiriama mūsų protėvių gyvenimo dalis“(0)
Besileidžiant saulei senyva moteris devyniskart šnabžda: „Ėjo Jėzus Kristus, nešėsi tris rožes, vienai sudegti, vienai nukristi, trečiai sudžiūti“. Ji nekvėpuoja – taip stiprina dvasią savo burnoje, kad išgydytų odos ligą – rožę. Užkalbėjimo formulę kadaiPlačiau...
Nuotrauka
Užkalbėjimai ir žodžių poveikis(107)
Užkalbėjimai - tai viena seniausių magijos priemonių, kurios tikslas žodžiais ( kurie dažniausiai lydimi tam tikro veiksmo) paveikti aplinką, išgydyti ligas, išvengti nelaimių ir panašiai...Plačiau...
Nuotrauka
Ligų nustatymas su švytuokle(0)
Švytuoklė atsako į visus klausimus, kokius jai užduodate. Tereikia būti susikaupusiam ir tikėti ritualo prasmingumu. Švytuoklės atsakymai ne kas kitą, o energetiniai srautai išreikšti judesiu.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatos horoskopas 2014 metams(3)
2014 metų kovo 21 dieną Mėnulis perduos valdžią Saturnui. Ši planeta gerai žinoma dėl itin sudėtingo ir kieto charakterio – tai reiškia, jog tiems, kurie Arklio metais pro pirštus žiūrės į savo sveikatą ir neskirs jai pakankamai dėmesio, gali tekti aiškinPlačiau...
Nuotrauka
Žinias užkalbėtojai perduodavo tik prieš savo mirtį(0)
Lietuvos liaudies kultūros centro specialistė, etnologė Rita Balkutė domėjosi senąja liaudies medicina Palangos bei Šventosios apylinkėse: ji rinko pasakojimus apie užkalbėjimus, magiją, gydymą gyvūnais bei žmones, įvaldžiusius šiuos gebėjimus.Plačiau...
Nuotrauka
Garsios žolininkės rekomendacija - ką kasdien įsidėti į lėkštę(0)
Žmogui geriausiai tinka gyventi ir maitintis kaip žvirbliui – 3 kilometrų spinduliu aplink savo gimtąją vietą, tvirtina žolininkė, medicinos žinovė Adelė Karaliūnaitė. Ji rekomendavo valgyti raugintus kopūstus bei pateikė patarimų, kaip saugotis nuo viruPlačiau...
Burtai, padėsiantys įveikti ligą(0)
Nostradamo ilgaamžiškumo receptai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA