2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Žalioji rūta
Žalioji rūta
Tai daugiametis žolinis augalas, užaugantis iki 60cm aukščio. Stiebas status, šakotas. Lapai plunksniški, pražanginiai. Žiedai geltonos spalvos, sukrauti kekės formos žiedynuose. Žydi birželio-rugsėjo mėn.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)

Nuotrauka
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.

Retas kuris žino, kad stebuklus daranti gydytoja augina šešis vaikus, dirba Onkologijos institute, užsiima moksline veikla bei privačia praktika.

 

Tėvo žodis – paskutinis

Kai atvykome į Balsius, kur nuo pagrindinės gatvės matyti Plėšnių mūrinukas, per skubėjimą pasukome ne ten. Taigi teko klausti, kur gyvena gydytoja. Atsakyta buvo išsyk. Regis, vietiniai jau pripratę prie tokių svečių paklydėlių.

Pirmąja žaluma apsipylusiame kieme sutikome basakojį šeimos galvą. Jis genėjo sodą. Netrukus duris pravėrė ir ponia Laima. Ieškoti, kuo būtų galima pavaišinti svečius, suskubo tuo metu namuose buvę vaikai: kas virė kavą, kas rūsyje ieškojo skaniausios uogienės ir pačių spaustų, savame sode užaugintų obuolių sulčių. Smagi atmosfera nuteikė nuoširdžiam pokalbiui, juolab kad interviu herojė nevengė nė vieno klausimo.

Pokalbio metu ji ne kartą tvirtino esanti ne kokia mama, mat labai daug dirba. „Turiu nuostabų vyrą. Jis pasirūpina viskuo. Vaikams Albinas – didelis autoritetas. Pasako, ir šventa. O aš juk vis dirbu ir dirbu. Va ir dabar, jei tėtis lieps, fotografuosis, o jei ne, nė nesvajokite“, – šypsojosi moteris. Tiesa, privatus kabinetas įrengtas namuose, todėl medikė vaikus auklėja per laisvas minutes tarp operacijų ir procedūrų.

 

Vedami idealizmo

Vyriausiajai Kamilei – 19, ji studijuoja mediciną. „Nuo prosenio mūsų giminėje visi „serga“ medicina: mama – kardiologė, senelio sesuo gydė tuberkuliozę, prosenelis operavo, karo metu gelbėjo žydus, tad nesistebiu, kad dukra pasirinko mediciną. Visi mūsų giminėje buvo idealistai, tikėjo, kad ligą galima įveikti. Dukra tiki, kad bus galima atgaivinti žuvusias smegenis“, – pasakojo L. Bloznelytė-Plėšnienė.

Kiti jų vaikai dar tik renkasi, kuo bus. Albinui – 17, Gediminui – 14, Laimutei – 11, Mildai – 9 metai, o pagrandukei Ievai Marijai – šešeri.

Kaip ir visoms motinoms, visi vaikai mieli ir brangūs, tačiau daugiausia dėmesio tenka tam, kuriam mažiau sekasi.

„Taip jau yra. Mūsų šeimoje visi padeda, jei kam nesiseka. Vaikai išauklėti taip, kad atjaustų ir būtų dėmesingi vienas kitam. Ir čia, manyčiau, didžiausias vyro nuopelnas“, – tikino pašnekovė.

 

Bendru keliu su vaikystės draugu

Gydytoja prisipažino nemaniusi, kad savo gyvenimą susies su tame pačiame kieme vaikystėje gyvenusiu Albinu Plėšniu. Tačiau atsitiko taip, kad bendras požiūris į esmines gyvenimo vertybes sutapo, ir jauni žmonės nusprendė eiti bendru gyvenimo keliu.

Tiesa, baigęs fiziką A. Plėšnys pasuko filosofijos link: rašo knygas, dėsto Vilniaus universitete. Rašytojos, poetės talentą turi ir ponia Laima. Apsakymų knyga „Žiurkė“, poezijos knygelė „Esu“ mielai dovanojamos kiekvienam užsukusiam į jų namus.

„Amžinąjį atilsį Justinas Marcinkevičius ragino neapleisti poezijos, tikino, kad esu gabi. Tačiau tapti poete niekada neketinau. Tai tik būdas išsakyti, ką jaučiu, kuo gyvenu. Visų pirma esu mokslininkė“, – tikino energija trykštanti šešių vaikų mama. Tačiau prisipažino, kad spaudai rengia dar vieną knygą.

 

Kava nebepadeda

Kaipgi visur ir viską suspėti?

„Keliuosi penktą ar šeštą, vežu į mokyk­lą vaikus, tada lekiu į Onkologijos institutą, atidirbusi ten – namo, nes ir čia laukia pacientai. Miegu vidutiniškai 6, kartais 4 valandas per parą. Tad turėdama laisvą minutę užsnūstu, kur tik galiu. Kava nebepadeda, – linksmai sakė pašnekovė. – Pasitaiko, kad operuoti baigiu ir po vidurnakčio. Sekmadieniais niekada nedirbu. Ši diena – šeimos. Apskritai visas mudviejų su vyru laisvas laikas skirtas tik vaikams, kitokio nebūna.“

Gydytoją pačią stebina, iš kur ji turi tiek energijos. Taigi sykį pas kolegas atlikusi tam tikrą tyrimą sužinojo, kad jos smegenyse dominuoja medžiaga, sukelianti euforiją. Kas galėtų paneigti, kad tai nesusiję su tiesioginiu jos darbu, galimybe padėti sunkiai sergantiesiems? O gal tai įgimta? Juk noras aukotis dėl kitų atsineštas iš vaikystės.

 

Viltis visada yra

Namuose, kur augo, vietos prie stalo visada buvo ir našlaičiams, o gydytoja Kamilė Laimutė Bloznelienė buvo viena garsiausių to meto kardiologų. Būtent ji įkvėpė dukrą niekada nenuleisti rankų.

„Kartą, kai dar būdama studentė pasakiau, kad nėra vilties, mama atsakė, jog tokiu atveju man ne vieta medicinoje, nes viltis visada yra. Vienas Dievas žino, ko kam reikia, ir gali padaryti stebuklą. Mamos nuostata buvo labai griežta – viltis yra visada“, – tikino gydytoja.

Medikė sakė, kad gydytojo darbas nėra pridėti metus prie gyvenimo, bet gyvenimą pridėti prie metų, suteikti žmogui galimybę gyventi. O apie mirtį ji kalba kolegos onkologo, parašiusio knygą „Kelionė per vėžį“, mintimis.

„Mirtis – tai tik ankštų, nepatogių batelių nusiavimas. Tai nebaisu. Aš kalbu apie patį mirties momentą, o ne apie kančias, kurias sukelia liga“, – sakė L. Bloznelytė-Plėšnienė.

Stiprybė – iš kitų

Visi Plėšnių vaikai muzikuoja, tad namuose grojama įvairiausiais instrumentais. Kai susėda improvizuoti, liūd­na nebūna. Be muzikos mokyklos, dukros ir sūnūs dar lanko sporto ir dailės būrelius. Taigi nuobodžiaujančiųjų toje šeimoje tikrai nėra. Svetainėje ant sienos – laiminančio Kristaus paveikslas. Pabuvęs šiuose namuose netrunki suprasti, kas yra krikščioniškas kuklumas, atjauta ir meilė.

Kai paskambinusi gydytojai pasakiau, kad ją kalbinsime Motinos dienos proga, ji atsakė, jog kaip motina ji niekuo neypatinga. Anot gydytojos, reikia kalbėti apie motinas, kurios did­vyriškai aukojasi kovodamos su vėžiu, kad išgelbėtų savo vaikų gyvybę.

„Iš tų motinų mokausi stiprybės. Žaviuosi jomis, sugebančiomis išlaikyti tvirtą dvasią, iki paskutinio savo vaiko atodūsio neparodančiomis baimės, guodžiančiomis ir mylinčiomis. Žinau, kaip tai sunku, nes teko slaugyti ir savo sunkiai sergančius vaikus. Neslėpsiu, vieną kartą buvau labai išsigandusi, o tą baimę mano akyse pamatė dukrelė“, – pasakojo iš mirties glėbio ne vieną vaiką išgelbėjusi medikė.

 

Kitu keliu

Jei tik norėtų, gydytoja L.Bloznelytė-Plėšnienė galėtų susikrauti lagaminus ir kitoje šalyje daryti tai, kuo užsiima Lietuvoje. Jos patirtis, žinios, kvalifikacija – didelis turtas. Pasiūlymų padirbėti svetur ji gauna seniai, tačiau medikė tikina, kad iš Lietuvos niekada neišvyks. Kaip onkologė ji pasuko kitu keliu. Ne vienus metus į gydytojos ir mokslininkės L. Bloznelytės-Plėšnienės idėją apie vėžio gydymą fotodinaminiu būdu, t. y. kartu su fotosensibilizatoriumi veikiančiomis elektromagnetinėmis bangomis, buvo žiūrima įtariai.

„Po truputį prasimušu, – šypteli medikė. – Kiekviena tiesa turi tris stadijas. Pirmiausia sakoma, kad tai, ką sumanei, yra nesąmonė. Paskui iš tavęs juokiamasi, galiausiai tvirtinama, kad visi viską seniausiai žinojo. Mano vizija – ne cheminė medicina, o banginė. Juk visi žmogaus pojūčiai yra bangų prigimties“, – paprastai savo gydymo metodo esmę bandė paaiškinti gydytoja.

Ateities planai

Anot jos, naudojant tam tikrą bangų ilgį neintensyviais spinduliais (ne tik matomos šviesos) galima pašalinti ląstelėse esančias nepageidaujamas struktūras visiškai nepakenkiant aplinkiniams audiniams. O to negalima padaryti taikant spindulinį gydymą ar chemoterapiją.

„Viliuosi, kad netrukus galėsiu įrodyti hipotezę, jog šie spinduliai pajėgūs išgydyti ne tik vėžį, bet ir kitas šiandien nepagydomomis laikomas ligas“, – sakė mokslininkė.

O tai, kad jos gydymas duoda apčiuopiamų rezultatų, įrodo ligoniai, kuriems būtent ji padėjo įveikti negailestingą ligą. Patekti pas gydytoją nėra taip paprasta, nes daug norinčiųjų. Tad medikė mokslininkė svajoja apie kliniką, kurią pastačius taikant jos vėžio gydymo metodiką būtų galima į visavertį gyvenimą grąžinti daugiau žmonių, nei dabar ji pajėgia.

„Tikiu, kad viskas Dievo valioje. Jis mato, ar einu teisingu keliu. Jei taip, atsiras žmonių, kurie padės finansiškai. Tokiam projektui būtų galima gauti ir Europos Sąjungos paramą. Aš manau taip: jei medikas turi bent menkiausią galimybę padėti ligoniui, turi tai daryti iš širdies ir visomis galiomis“, – tikino L.Bloznelytė-Plėšnienė.

 

Ypatingas drabužėlis

Kad ir menkai ką išmanantiems apie mediciną, tąsyk gydytoja įjungusi kompiuterį parodė, kokias operacijas atliko, nuvedė į nedidelę operacinę.

O baigiant viešnagę, kai kalba vėl pasisuko apie vaikus, nes su dviem iš jų reikėjo važiuoti į miestą, gydytoja parodė tai, kas jų namuose labai branginama: krikšto marškinėlius, kuriais suteikiant Krikšto sakramentą buvo aprengiami visi ne tik jų šeimos, bet ir giminės vaikai.

„Marškinėliams daugiau nei šimtas metų. Visi mūsų vaikai buvo krikštijami tik su jais. Kiek žinau, toks paprotys buvo Lietuvos dvaruose. Dar sakoma, kad tais pačiais krikšto marškiniais vilkėję vaikai bus labai draugiški, mylės vienas kitą. Mūsų šeimoje taip ir yra“, – šypsojosi šešių vaikų mama.

 

Šaltinis: Valstiečių laikraštis

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(8)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Nuotrauka
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, dar apie 80 tūkst. šiuo metu serga įvairiomis onkologinėmis ligomis, o net 20 proc. visų mirčių – nuo vėžinių susirgimų.Plačiau...
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(8)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3713)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(6)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA