2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
STEBUKLINGOS AGURKŲ SULTYS
STEBUKLINGOS AGURKŲ SULTYS
Agurkas išties stebuklingas augalas, o jo sultys padeda nuo daugybės ligų, pvz., agurkų sultys reguliuoja kraujospūdį - šių sulčių sveika gerti, jei padidėjęs ar sumažėjęs kraujospūdis.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)

Nuotrauka
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.

 

Storosio žarnos vėžys - trečia pagal dažnumą vėžio forma tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Nuo šio vėžio Lietuvoje kasmet miršta 900 žmonių. Pašnekovei pasisekė – laimingo atsitiktinumo dėka vėžys jai buvo diagnozuotas laiku. Ji tikisi išgyventi dar daug metų. O kaip gyventi ir ką valgyti, kad juo nesusirgtume

 

Džiaugėsi, kad dingo apetitas ir krito svoris

 

Vilnietė Danutė Makauskienė teigė neatpažinusi simptomų, kurie ją įspėtų apie tai, kad kūne auga pavojingas auglys. Vėžys jai buvo nustatytas visiškai atsitiktinai. Atėjusi pas gydytoją dėl akių problemų, ji gavo pasiūlymą pagal nemokamą prevencinę programą išsitirti dėl storosios žarnos vėžio. Tik šio atsitiktinumo dėka praėjus vos dviem savaitėms po laporoskopinės operacijos (kai daromi tik nedideli pjūviai, o išdidintas vaizdas stebimas monitoriuje) moteris jautėsi kaip visiškai sveikas žmogus.

 

„Pastarąjį pusmetį labai krito svoris, tačiau aš dėl to tik džiaugiausi, kadangi turėjau šiek tiek antsvorio. Išsigandau tik tuomet, kai pamačiau, kad ant rankų jau lapatuoja skūros. Visą tą laiką nebuvo apetito – valgiau tik vakarais. Nepaisant to, jėgų turėjau daug. Man visiškai užtekdavo pavalgyti vakare, todėl dėl to visiškai nesirūpinau. Juolab kad kraujo tyrimai buvo geri. Spalio mėnesį, kai buvau išvykusi ir porą dienų negalėjau pasituštinti, kai tai pavyko, buvo daug kraujo su baltomis gleivėmis. Tačiau tuo viskas ir pasibaigė. Kadangi nieko panašaus daugiau nebuvo, pas gydytoją nenuėjau. Pagalvojau, kad taip nutiko dėl užkietėjusių vidurių. Net tada, kai gydytoja pasiūlė programą dėl storosios žarnos vėžio, apie buvusį kraują neužsiminiau. Kažkaip nejauku buvo pasisakyti“, - prisiminė pašnekovė.

 

Iškart po tyrimo moteris sužinojo, kad jos žarnyne yra auglys, dar po savaitės – kad tai piktybinis auglys, kurį reikia skubiai operuoti. Tačiau moteris tikina į neviltį nepuolusi ir ašarų nebraukusi.

 

„Tiesą sakant, pernelyg negalvojau apie tai. Ką tu pats gali padaryti? Nieko nepakeisti. Priėmiau žinią ramiai, tikrai neverkiau. Mačiau, kad mano šeimos nariai susikrimtę, bet aš pati labai susiėmiau. Dėl storosios žarnos vėžio jau išėjo ne viena mano pažįstama, draugė, kaimynė. Taigi pasakiau sau: nieko nepadarysi, kaip Dievas duos, taip ir bus. Ir buvo gerai. Dabar jaučiuosi puikiai, nejaučiu jokių skausmų. Tik stoma šiek tiek trukdo miegoti, baisu, kad neatsidarytų. Šiuo metu turiu tuštintis per šią žarną, tačiau kovo mėnesį ją jau išims. Tikiu, kad viskas bus gerai. Vienai giminaitei prieš devynerius metus dėl storosios žarnos vėžio buvo pjautas visas pilvas. Iki šiol ji dirba ir gerai jaučiasi. Aš pati dirbti jau neplanuoju, nors iki pensijos liko nepilni dveji metai. Mano darbas labai varginantis. Visą gyvenimą pradirbau virėja – taigi visą laiką ant kojų. Kaip maitinausi? Kaip bebūtų keista, bet mes, virėjai, maitinamės taip, kaip papuola. Dirbdavau pagal grafiką savaitėmis – ryte išeini į darbą, naktį grįžti. Anksti ryte valgyti nenori, jei valgai – tik grįžęs naktį. Darbe valgyti irgi nesigauna – vos pradedi, gauni naują užsakymą, maistas atšąla ir jau nebesinori jo. Visi virėjai – pusiau alkani. Jie niekada neturi laiko pavalgyti ramiai prisėdę“, - pasakojo pašnekovė.

 

Simptomai, apie kuriuos sužinojo tik dabar

 

Paklausta, ar nebuvo padidėjęs seilėtekis (šį simptomą įvardija ne vienas storosios žarnos vėžiu sergantis pacientas), ji prisiminė, kad ryte atsibudus ant pagalvės užvalkalo iš tiesų matydavo jo paliktas dėmes, tik negalėdavo suprasti, iš kur jos atsirado.

 

Dėl vidurių užkietėjimo, kuris laikomas vienu iš žarnyno vėžio rizikos veiksnių, moteris teigė didelių problemų neturėjusi, tačiau paskutinius metus jos tuštinimosi ritmas pasikeitė.

 

„Pasituštinu, išeinu iš tualeto ir vėl noriu. Ir taip kokius tris kartus. Tačiau tuo metu man atrodė, kad tai normalu. Tik dabar, jau pasiskaičiusi apie vėžį, žinau, kad gali būti toks vėžio simptomas. Taip pat įdomu, kad visą gyvenimą nemėgau saldumynų. Jei kas vaišindavo, suvalgydavau tik iš mandagumo. Paskutiniais metais šokoladinius saldainius valgydavau kilogramais. Šiuo metu saldumynų vėl nebesinori“, - pasakojo D. Makauskienė.

Beje, ne vienas šiandieninis mokslininkas teigia, kad vėžys minta cukrumi ir krakmolu, kuris taip pat skyla iki cukraus, tačiau šios teorijos nėra moksliškai iki galo patvirtintos, todėl oficialiose gydymo įstaigose nerekomenduojama atsisakyti cukraus turinčių produktų. Moteriai iškart po operacijos buvo rekomenduota nevalgyti sunkiai virškinamo, vidurius pučiančio maisto, tačiau dabar leidžiama grįžti prie jai įprasto mitybos raciono.

 

Kaip gyventi ir ką valgyti, kad nesusirgtume žarnyno vėžiu

 

Apie rekomendacijas riboti cukrų teigia nieko negirdėjusi ir Santariškių klinikų gydytoja dr. Natalja Zaks. Pasak jos, labai svarbu, kad nebūtų vidurių užkietėjimo. Mat užkietėjus viduriams žarnyne užsistovėję maisto likučiai pūva, dėl to susidaro medžiagų, kurios skatina žarnyno vėžio atsiradimą. Taip pat reikėtų mažiau valgyti raudonos mėsos, kadangi ji laikoma vėžio rizikos veiksniu.

 

Nors natūralios medicinos atstovų propaguojamą žarnyno valymą akademiniai medikai vertina labai skeptiškai, N. Zaks prisipažino neesanti jo priešininkė. „Pati du kartus valiausi žarnyną ir likau patenkinta. Vieną kartą tai dariau po sunkiai persirgtos dizenterijos. Teko būti mokslinėje Amerikos chirurgų konferencijoje, kurios metu žarnyno valymas nuskambėjo kaip papildomas vidurių užkietėjimo sutrikimų gydymo būdas, tiesa, ne pagrindinis. Kai kurie baiminasi, kad bus išplautos visos baterijos, taip pat ir gerosios. Tai neįmanoma. Gerąsias bakterijas galima sunaikinti antibiotikais. Žinoma, žarnyno valymas – ne panacėja, bet kaip papildomas gydymo būdas visai priimtinas. Tačiau jį taikyti galima tik tada, kai paciento žarnynas yra ištirtas, kadangi vidurių užkietėjimai gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jei nėra auglio, mechaninės kliūties, tik tada galima valyti žarnyną", - teigė pašnekovė.

 

Kita vertus, jeigu žmogus maitinasi sveikai, valgo daug vaisių, daržovių, ląstelienos, geria daug vandens, tuomet į gamtos reikalus nėra ko kištis, nes jie vyksta natūraliai. Be reikalo plauti žarnyno, tik profilaktiškai, pasak medikės, tikrai nereikia. 

 

„Gamta pati viskuo pasirūpins. Jeigu yra problemų su virškinimu, pirmiausiai reikia pamėginti pakeisti mitybą. Žmonės labai neteisingai daro iš karto griebdamiesi laisvinamųjų vaistų. Jie kaip narkotikai – paragavai ir viskas. Dėl šių vaistų poveikio žarnynas pradeda „simuliuoti“, nebeveikti, todėl išsituštinama tik su vaistais. Galiausiai ateina metas, kai ir jie nepadeda. Žarnynas atspindi žmogaus gyvenimo būdą. Jeigu jis visą dieną prasėdi prie kompiuterio, valgo, kas tuo metu po ranka pakliūna, iki parduotuvės – du žingsniai, o jis važiuoja automobiliu, tuomet tinginiauja ir žarnynas“, - teigė pašnekovė.

 

Pasak medikės, esant problemoms su vidurių užkietėjimu verta išsitirti žarnyną. Mat kartais būna anatominių sutrikimų, pavyzdžiui, žarnynas labai ilgas. Kol organizmas jaunas, jis susitvarko, bet su amžiumi, ypač moterims po menopauzės, atsiranda problemų. Tokiais atvejais siūloma jį patrumpinti.

 

Paklausta, kaip veiksmingai pakeisti mitybą, kad apsisaugotume nuo storosios žarnos vėžio, N. Zaks priminė, kad labai svarbu pusryčiauti. Geriausiai tinka košė, nes pusryčiams reikia angliavandenių. Per dieną būtina vartoti pakankamai skysčio – 1,5-2 l. Nebūtina vienu mauku išgerti pusę ąsočio, tačiau reikia šalia savęs pasistatyti vandenį ir nuolat jį gurkšnoti. Taip pat prieš pusryčius labai sveika išgerti stiklinę vandens su citrina.

 

Įvairias žarnyną valančias dietas, pavyzdžiui, kruopų, medikė vertina skeptiškai. Pasak jos, maistas turi būti subalansuotas. Organizmui reikia visko, tik su saiku. Badavimą pašnekovė taip pat laiko jau praėjusia mada virškinimo sutrikimams tvarkyti.

 

Kodėl svarbi profilaktika

 

Medikų teigimu, storosios žarnos navikų gydymo efektyvumas priklauso nuo jų stadijos. Jei diagnozuojamas navikas ankstyvų stadijų, didžioji dalis pacientų visiškai pasveiksta ir gyvena daug metų.

 

Lietuvoje nuo 2009 m. įgyvendinama storosios žarnos vėžio kontrolės programa. Ji finansuojama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto, todėl žmonėms nuo 50 iki 75 metų amžiaus, apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, yra nemokama. Šiemet programa jau turės pradėti veikti visoje Lietuvoje. Kartą per dvejus metus nustatytos amžiaus grupės asmenims, šeimos gydytojas turi pasiūlyti atlikti nesudėtingą slapto kraujavimo (imunocheminį) testą. Jei gaunamas neigiamas testo atsakymas, vadinasi, pacientas yra sveikas ir pakartotinai turės pasitikrinti po dvejų metų. Jei atsakymas teigiamas, tuomet šeimos gydytojas siunčia pas gydytoją specialistą sudėtingesniam tyrimui – kolonoskopijai – atlikti. Prireikus, kolonoskopijos metu, gali būti atliekama ir biopsija.

 

Sirgdamas ankstyvųjų stadijų vėžiu žmogus kurį laiką gali nejausti jokių ligos požymių, netgi skausmo. Todėl tiems, kurie vis neranda laiko pasitikrinti, medikai primygtinai siūlo nedelsti.

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(8)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Nuotrauka
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, dar apie 80 tūkst. šiuo metu serga įvairiomis onkologinėmis ligomis, o net 20 proc. visų mirčių – nuo vėžinių susirgimų.Plačiau...
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(8)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3713)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(6)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA