2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“
TRAUKTINĖ  NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“
Istorija nepamena, kas sukūrė šį stebuklingą GRAIKINIŲŪ RIEŠUTŲ ir ŽIBALO derinį, tačiau moldavų gydytojas Michailas Todikas šį unikalų receptą prikėlė naujam gyvenimui ir sukūrė stebuklingą trauktinę - ,,Todikamp“.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Kaip gydo žvakės liepsna(0)

Nuotrauka
Ugnis – vienintelė Žemėje, pykčio nepaveikta gamtos stichija. Ji ne tik pati apsivalo, bet ir išvalo visus sutvėrimus, o taip pat ir žmogų. Todėl visose šventose vietose dega ugnis, bažnyčioje gi žavkes keičia imitacija – deganti lempa ,,ugnis“.

 

 

Ugnis turi daug rūšių: laužo ugnis, židinio, ugnikalnio, žvakės ir t. t. Ugnimi galima (ir būtina) valyti patalpas, šventinti daiktus, gydyti žmones, atstatyti jų pirmapradį vientisumą ir harmoniją.

 

Ugnimi naikiname rūpesčius

Yra keli būdai kai ugnimi išsivalyti nuo sunkiausių rūpesčių. Paprasčiausias būdas – tiesiog ramiai pasėdėti prie laužo ar židinio. Atkreipkite dėmesį – kad ir su kokiomis sunkiomis mintimis jūs prisėsite prie laužo (židinio), ilgainiui visos problemos tols. O jeigu dar ilgiau pasėdėsite – išsivalys mintys ir jūs apskritai nustosite galvoti. Tai yra pati tikriausia ir teisingiausia meditacija.

Taip pat veikia ir maža žvakės liepsnelė. Uždekite žvakę, balsu galite išsakyti tai, kas jus slegia, vargina ir ,,sudeginkite“ tai žvakės liepsnoje. Tokiu pačiu būdu galite sudeginti ir savo klaidas, pyktį, nuodėmes ir silpnybes. Siela išsivalys, kūnui bus kur kas lengviau.

 

 

Ugnimi valome sielos kerteles

Ugnimi galima išvalyti nematomus, žmogaus energetinius laukus. Tereikia pasiimti degančią žvakę į dešinę ranką (kairiarankiams – į kairę) ir pradedant nuo galvos viršaus (ties momenėliu) leisti žemyn kaire kaklo ir kairės rankos puse ir taip apvesti 
ratu visą savo kūną. Tuo metu kojos turi būti pražergtos. Žvake apveskite kairiąją iki pažasties, tada nuo pažasties leiskitės žemyn šonu, po to koja. Tada paveskite kairės kojos batą-padą ir kilkite kairės kojos vidumi, o po to vidine dešinės kojos dalimi leiskitės žemyn. Tęskite valymą ratu, kol vėl pasieksite viršugalvį.

Tada perimkite žvakę į dešinę ranką ir padarykite po 3,5 arba 7 apskritus judesius pagal laikrodžio rodyklę: pradedant  3,5 ratus viršugalvyje (ties viršutine čakra), tada 3,5 ratus ties kaktą (trečios akies čakra), po to po tiek pat ratų ties kaklu, krūtine, skrandžiu (saulės rezginiu), gaktikauliu (uodegikauliu).

Tada šią žvakę reikia išvalyti nuo susidariusių sodžių ir pastatyti neužgesinant ir balsu palink sau sveikatos. Žvakė turi sudegti iki galo pati. Nuvalytus nuo žvakės suodžius (juose labai daug negatyvios energijos) reikia suvynioti į popieriuką ir išmesti į upę nusisukus į ją nugarą. Popierių su suodžiais į upę reikia mesti per kairį petį.

Jeigu valote (ir tokiu būdu gydote) kitą žmogų, svarbu prisiminti, kad žvakę visada reikia laikyti prieš žmogų toje pačioje pusėje.

 

 

Žvakė išduoda ligas

Kai aukščiau nurodytu būdu valote save ar kitą žmogų, gali pradėti tekėti žvakės vaškas ar imti rūkti juodi dūmai. Tai reiškia, kad vidiniai organai toje vietoje (kur prasideda tekėjimas ar rūkimas) užblokuoti ligos energijos ir juos reikia gydyti. 

·        Kai organai sveiki, žvakė visada dega lygiai, nenuteka, nespragsi, nedūmina.

·        Jeigu žvakė ima tekėti paciento (valomo žmogaus) pusėje, tai ženklas, kad dėl ligų žmogus kaltas pats.

·        Jeigu vaškas teka priešingoje pusėje, ligą ,,atsiuntė“ kažkas kitas (gal palinkėjo blogo, gal nužiūrėjo, gal pavydėjo geros sveikatos ir pan.)

·        Jeigu vaško ašara teka žvakės kaire ar dešine puse, tai – žmogaus energetinės kovos ( su kažkokiu kitu žmogumi) ženklas. Vadinasi žmogus nuolat konfliktuoja, nesutaria su kažkuo, gyvena įtampoje, savigraužoje ir pan.

·        Jeigu tekantis vaškas yra juodos spalvos – žmoguje yra labai daug pykčio, nuoskaudos, graužaties. Tai jo ligos priežastis. 

 

 

Kaip gydyti žvakės liepsna

Valančias gyvosios liepsnos savybes galima panaudoti gydant labai daug ligų. Įrodyta, kad fizinio kūno organų susirgimai, dažniausiai atsiranda sutrikus gyvybinės energijos ,,įėjimui“ (įtekėjimui) arba ,,išėjimui“ (ištekėjimui).  

 

·        Kai sutrinka gyvybinės energijos įtekėjimas, tuomet organui jos trūksta ir todėl atsiranda įvairių hipofunkcijų, sutrinka organo veikla.

·        Kai sutrinka gyvybinės energijos ištekėjimas, organas jis neišsivalo nuo toksinų, silpnėja, prasideda įvairūs uždegimai. 

Visus šiuos gyvybinės energijos sutrikimus galite pašalinti su žvakės liepsna, tačiau būtina atsižvelgti į Mėnulio paros metą.

Kai Mėnulis auga, žvakės liepsną atveria energetinius kamščiu, pripildo susirgusį organą stiprią, gydančia energija. O kai Mėnulio fazė mažėja, liepsna išvalo iš sergančio organo šlakus ir naikina uždegimą.

 

 

Kitas gydymo žvake būdas

Trečdalį plonos šventintos bažnyčios ar cerkvės žvakės reikia pritvirtinti prie vidinės metalinio dangtelio pusės (dangtelis nuo paprasčiausio stiklainio). Tada reikia pasimelsti (sukalbėti ,,Tėve mūsų“), paprašyti angelų, šventųjų ar aukščiausiųjų jėgų pagalbos ir uždegti žvakę linkint sveikatos. Tada dangtelį su degančia žvake reikia pastatyti ar sergančios kūno vietos (žmogus ar jūs pati tuomet turite gulėti). Kad dangtelis stovėtų stabiliau galima po juo padėti nedidelę (pozityvaus turinio, pvz., maldyną ar giesmyną) knygutę.   

 

 

Žvakė išduoda paslaptis

1 Kai žvakę, linkėdami sau ar kitam sveikatos, statome bet kurioje bažnyčioje ar cerkvėje, ji kartais degdama sulinksta. Tai ženklas, kad žmogus, kuris pastatė žvakę savyje turi labai daug neišvalytos blogos energijos, todėl turi pasirūpinti ne tik savo ir kitų sveikata, bet ir sielos reikalais.

2 Jeigu degama žvakė nuolat gesta, tai irgi ženklas, kad jūs esate labai nuodėminga – prikaupėte daug neišmelstų nuodėmių, blogų darbų ar minčių. Reikia kuo skubiau prašyti atleidimo tų, kuriuos įskaudinote ir atleisti tiems, kurie įskaudino jus.

3 Su degančia žvake apeikite savo namus nuo lauko durų (pagal laikrodžio rodyklę) eikite palei sienas. Ilgiau sustokite prie langų, kampų, spintų, virš miegamojo lovos ir tose vietose, kur žvakė ima traškėti ar rūkti. Vadinasi šiose vietose susikaupė daug blogos energijos ir jas reikia valyti. Valyti nesunku: tiesiog su žvake peržegnokite tą vietą kelis kartus ir sukalbėkite Tėve mūsų. Taip su žvake eikite tol (tiek ratų), kol ji nustos traškėti ir rūkti.

4 Tokiu pačiu būdu galima valyti pirktus dėvėtus drabužius, batus, ligonio drabužius ir pan.

5 Maldos namuose pastatyta žvakė linkint sau ar kitam sveikatos yra tarsi to žmogaus sveikatos indikatorius. Pastatyta ji elgiasi lyg gyva – savo išvaizda pasakoja labai svarbius dalykus apie tą žmogų.

·        Jeigu žmogaus gyvenime viskas gerai, žvakė degs aukšta liepsna, o jos vaškas netekės.

·        Jeigu žmogaus vidinis pasaulis pažeistas, žvakė pradeda verkti vašku.

·        Jeigu vos pastačius žvakę, kone per visą jos ilgį nuteka nors vienas vaško lašas, žmogus yra prakeiktas, nužiūrėtas, paveiktas juodosios magijos.

·        Jeigu tekančio vaško kreivos ir kryžiuojasi tarpusavyje, žmogus artimiausiu metu gali rimtai susirgti.
 

Nuotrauka
Kaip gydyti žvakės liepsna(0)
Ugnis – vienintelė Žemėje, pykčio nepaveikta gamtos stichija. Ugnis ne tik pati apsivalo,apvalo kitus, bet taip pat ir gydo.Plačiau...
Nuotrauka
Garsiausioji Rusijos ekstrasensė Džuna(3)
Džuna Davitašvili gydė visus, bet sūnaus ir savęs išgydyti nepajėgė ir nenorėjo...Plačiau...
Nuotrauka
Fengšui ir sveikata(0)
Fengšui siejamas su nematomomis Visatos jėgomis, kurios daro įtaką žmogaus gyvenimui: sėkmei, meilei ir, žinoma, sveikatai.Plačiau...
Nuotrauka
Runos - pasitikėjimas Gamtos Galia(4280)
Mes įpratę dalinti laiką į praeitį-dabartį-ateitį. Tačiau giliausiuose mūsų sąmonės (pasąmonės) lygmenyse tarp jų nėra skirtumo, jie labai suartėja ir net susilieja. Runos yra tas kelias ir tie ženklai, kurie mums padeda skaityti Gamtos Išminties Knygą.Plačiau...
Nuotrauka
Ragana – apšmeižta deivė(0)
Raganė – RA (saulė), saulės energija, GANĖ, kitaip valdė.Plačiau...
Nuotrauka
Dovanotas užkalbėjimų paslaptis laiko po devyniais užraktais(0)
65 metų panevėžietė Valė Taurinienė kratosi užkalbėtojos vardo, tačiau žino senuosius žodžius ir maldas, kuriuos šnabždant būdavo bandoma išgydyti rožę ir kitas ligas.Plačiau...
Nuotrauka
Dovanotas užkalbėjimų paslaptis laiko po devyniais užraktais(0)
65 metų panevėžietė Valė Taurinienė kratosi užkalbėtojos vardo, tačiau žino senuosius žodžius ir maldas, kuriuos šnabždant būdavo bandoma išgydyti rožę ir kitas ligas.Plačiau...
Nuotrauka
Molėtų žiniuonis - ponas Bitneris(1)
Pažįstama vilnietė pasakojo, kaip Bitneris išgydė jos skaudančias kojas kaulažolėmis. Ir visais kitais atvejais kreipiasi į jį lyg greitąją pagalbą.Plačiau...
Nuotrauka
Etnografė D.Vaitkevičienė: „Gydomieji užkalbėjimai ir magija - neatskiriama mūsų protėvių gyvenimo dalis“(0)
Besileidžiant saulei senyva moteris devyniskart šnabžda: „Ėjo Jėzus Kristus, nešėsi tris rožes, vienai sudegti, vienai nukristi, trečiai sudžiūti“. Ji nekvėpuoja – taip stiprina dvasią savo burnoje, kad išgydytų odos ligą – rožę. Užkalbėjimo formulę kadaiPlačiau...
Nuotrauka
Užkalbėjimai ir žodžių poveikis(122)
Užkalbėjimai - tai viena seniausių magijos priemonių, kurios tikslas žodžiais ( kurie dažniausiai lydimi tam tikro veiksmo) paveikti aplinką, išgydyti ligas, išvengti nelaimių ir panašiai...Plačiau...
Nuotrauka
Ligų nustatymas su švytuokle(0)
Švytuoklė atsako į visus klausimus, kokius jai užduodate. Tereikia būti susikaupusiam ir tikėti ritualo prasmingumu. Švytuoklės atsakymai ne kas kitą, o energetiniai srautai išreikšti judesiu.Plačiau...
Nuotrauka
Feng shui ir sveikata(4)
Feng shui – labai senas kinų gyvenimo menas, siejamas su nematomomis visatos jėgomis, aiškinamas geros ir blogos energijos pokyčiais ir jos įtaka žmogui, jo materialinei sėkmei, meilei ir, žinoma, sveikatai.Plačiau...
Nuotrauka
Sveikatos horoskopas 2014 metams(3)
2014 metų kovo 21 dieną Mėnulis perduos valdžią Saturnui. Ši planeta gerai žinoma dėl itin sudėtingo ir kieto charakterio – tai reiškia, jog tiems, kurie Arklio metais pro pirštus žiūrės į savo sveikatą ir neskirs jai pakankamai dėmesio, gali tekti aiškinPlačiau...
Nuotrauka
Žinias užkalbėtojai perduodavo tik prieš savo mirtį(0)
Lietuvos liaudies kultūros centro specialistė, etnologė Rita Balkutė domėjosi senąja liaudies medicina Palangos bei Šventosios apylinkėse: ji rinko pasakojimus apie užkalbėjimus, magiją, gydymą gyvūnais bei žmones, įvaldžiusius šiuos gebėjimus.Plačiau...
Nuotrauka
Garsios žolininkės rekomendacija - ką kasdien įsidėti į lėkštę(0)
Žmogui geriausiai tinka gyventi ir maitintis kaip žvirbliui – 3 kilometrų spinduliu aplink savo gimtąją vietą, tvirtina žolininkė, medicinos žinovė Adelė Karaliūnaitė. Ji rekomendavo valgyti raugintus kopūstus bei pateikė patarimų, kaip saugotis nuo viruPlačiau...
Burtai, padėsiantys įveikti ligą(0)
Nostradamo ilgaamžiškumo receptai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA