Ugnis turi daug rūšių: laužo ugnis, židinio, ugnikalnio, žvakės ir t. t. Ugnimi galima (ir būtina) valyti patalpas, šventinti daiktus, gydyti žmones, atstatyti jų pirmapradį vientisumą ir harmoniją.
Ugnimi naikiname rūpesčius
Yra keli būdai kai ugnimi išsivalyti nuo sunkiausių rūpesčių. Paprasčiausias būdas – tiesiog ramiai pasėdėti prie laužo ar židinio. Atkreipkite dėmesį – kad ir su kokiomis sunkiomis mintimis jūs prisėsite prie laužo (židinio), ilgainiui visos problemos tols. O jeigu dar ilgiau pasėdėsite – išsivalys mintys ir jūs apskritai nustosite galvoti. Tai yra pati tikriausia ir teisingiausia meditacija.
Taip pat veikia ir maža žvakės liepsnelė. Uždekite žvakę, balsu galite išsakyti tai, kas jus slegia, vargina ir ,,sudeginkite“ tai žvakės liepsnoje. Tokiu pačiu būdu galite sudeginti ir savo klaidas, pyktį, nuodėmes ir silpnybes. Siela išsivalys, kūnui bus kur kas lengviau.
Ugnimi valome sielos kerteles
Ugnimi galima išvalyti nematomus, žmogaus energetinius laukus. Tereikia pasiimti degančią žvakę į dešinę ranką (kairiarankiams – į kairę) ir pradedant nuo galvos viršaus (ties momenėliu) leisti žemyn kaire kaklo ir kairės rankos puse ir taip apvesti
ratu visą savo kūną. Tuo metu kojos turi būti pražergtos. Žvake apveskite kairiąją iki pažasties, tada nuo pažasties leiskitės žemyn šonu, po to koja. Tada paveskite kairės kojos batą-padą ir kilkite kairės kojos vidumi, o po to vidine dešinės kojos dalimi leiskitės žemyn. Tęskite valymą ratu, kol vėl pasieksite viršugalvį.
Tada perimkite žvakę į dešinę ranką ir padarykite po 3,5 arba 7 apskritus judesius pagal laikrodžio rodyklę: pradedant 3,5 ratus viršugalvyje (ties viršutine čakra), tada 3,5 ratus ties kaktą (trečios akies čakra), po to po tiek pat ratų ties kaklu, krūtine, skrandžiu (saulės rezginiu), gaktikauliu (uodegikauliu).
Tada šią žvakę reikia išvalyti nuo susidariusių sodžių ir pastatyti neužgesinant ir balsu palink sau sveikatos. Žvakė turi sudegti iki galo pati. Nuvalytus nuo žvakės suodžius (juose labai daug negatyvios energijos) reikia suvynioti į popieriuką ir išmesti į upę nusisukus į ją nugarą. Popierių su suodžiais į upę reikia mesti per kairį petį.
Jeigu valote (ir tokiu būdu gydote) kitą žmogų, svarbu prisiminti, kad žvakę visada reikia laikyti prieš žmogų toje pačioje pusėje.
Žvakė išduoda ligas
Kai aukščiau nurodytu būdu valote save ar kitą žmogų, gali pradėti tekėti žvakės vaškas ar imti rūkti juodi dūmai. Tai reiškia, kad vidiniai organai toje vietoje (kur prasideda tekėjimas ar rūkimas) užblokuoti ligos energijos ir juos reikia gydyti.
· Kai organai sveiki, žvakė visada dega lygiai, nenuteka, nespragsi, nedūmina.
· Jeigu žvakė ima tekėti paciento (valomo žmogaus) pusėje, tai ženklas, kad dėl ligų žmogus kaltas pats.
· Jeigu vaškas teka priešingoje pusėje, ligą ,,atsiuntė“ kažkas kitas (gal palinkėjo blogo, gal nužiūrėjo, gal pavydėjo geros sveikatos ir pan.)
· Jeigu vaško ašara teka žvakės kaire ar dešine puse, tai – žmogaus energetinės kovos ( su kažkokiu kitu žmogumi) ženklas. Vadinasi žmogus nuolat konfliktuoja, nesutaria su kažkuo, gyvena įtampoje, savigraužoje ir pan.
· Jeigu tekantis vaškas yra juodos spalvos – žmoguje yra labai daug pykčio, nuoskaudos, graužaties. Tai jo ligos priežastis.
Kaip gydyti žvakės liepsna
Valančias gyvosios liepsnos savybes galima panaudoti gydant labai daug ligų. Įrodyta, kad fizinio kūno organų susirgimai, dažniausiai atsiranda sutrikus gyvybinės energijos ,,įėjimui“ (įtekėjimui) arba ,,išėjimui“ (ištekėjimui).
· Kai sutrinka gyvybinės energijos įtekėjimas, tuomet organui jos trūksta ir todėl atsiranda įvairių hipofunkcijų, sutrinka organo veikla.
· Kai sutrinka gyvybinės energijos ištekėjimas, organas jis neišsivalo nuo toksinų, silpnėja, prasideda įvairūs uždegimai.
Visus šiuos gyvybinės energijos sutrikimus galite pašalinti su žvakės liepsna, tačiau būtina atsižvelgti į Mėnulio paros metą.
Kai Mėnulis auga, žvakės liepsną atveria energetinius kamščiu, pripildo susirgusį organą stiprią, gydančia energija. O kai Mėnulio fazė mažėja, liepsna išvalo iš sergančio organo šlakus ir naikina uždegimą.
Kitas gydymo žvake būdas
Trečdalį plonos šventintos bažnyčios ar cerkvės žvakės reikia pritvirtinti prie vidinės metalinio dangtelio pusės (dangtelis nuo paprasčiausio stiklainio). Tada reikia pasimelsti (sukalbėti ,,Tėve mūsų“), paprašyti angelų, šventųjų ar aukščiausiųjų jėgų pagalbos ir uždegti žvakę linkint sveikatos. Tada dangtelį su degančia žvake reikia pastatyti ar sergančios kūno vietos (žmogus ar jūs pati tuomet turite gulėti). Kad dangtelis stovėtų stabiliau galima po juo padėti nedidelę (pozityvaus turinio, pvz., maldyną ar giesmyną) knygutę.
Žvakė išduoda paslaptis
1 Kai žvakę, linkėdami sau ar kitam sveikatos, statome bet kurioje bažnyčioje ar cerkvėje, ji kartais degdama sulinksta. Tai ženklas, kad žmogus, kuris pastatė žvakę savyje turi labai daug neišvalytos blogos energijos, todėl turi pasirūpinti ne tik savo ir kitų sveikata, bet ir sielos reikalais.
2 Jeigu degama žvakė nuolat gesta, tai irgi ženklas, kad jūs esate labai nuodėminga – prikaupėte daug neišmelstų nuodėmių, blogų darbų ar minčių. Reikia kuo skubiau prašyti atleidimo tų, kuriuos įskaudinote ir atleisti tiems, kurie įskaudino jus.
3 Su degančia žvake apeikite savo namus nuo lauko durų (pagal laikrodžio rodyklę) eikite palei sienas. Ilgiau sustokite prie langų, kampų, spintų, virš miegamojo lovos ir tose vietose, kur žvakė ima traškėti ar rūkti. Vadinasi šiose vietose susikaupė daug blogos energijos ir jas reikia valyti. Valyti nesunku: tiesiog su žvake peržegnokite tą vietą kelis kartus ir sukalbėkite Tėve mūsų. Taip su žvake eikite tol (tiek ratų), kol ji nustos traškėti ir rūkti.
4 Tokiu pačiu būdu galima valyti pirktus dėvėtus drabužius, batus, ligonio drabužius ir pan.
5 Maldos namuose pastatyta žvakė linkint sau ar kitam sveikatos yra tarsi to žmogaus sveikatos indikatorius. Pastatyta ji elgiasi lyg gyva – savo išvaizda pasakoja labai svarbius dalykus apie tą žmogų.
· Jeigu žmogaus gyvenime viskas gerai, žvakė degs aukšta liepsna, o jos vaškas netekės.
· Jeigu žmogaus vidinis pasaulis pažeistas, žvakė pradeda verkti vašku.
· Jeigu vos pastačius žvakę, kone per visą jos ilgį nuteka nors vienas vaško lašas, žmogus yra prakeiktas, nužiūrėtas, paveiktas juodosios magijos.
· Jeigu tekančio vaško kreivos ir kryžiuojasi tarpusavyje, žmogus artimiausiu metu gali rimtai susirgti.