2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
25 Mėnulio para - VĖŽLYS (kriauklė, urna, du indai – su gyvuoju ir negyvuoju vandeniu)
25 Mėnulio para - VĖŽLYS (kriauklė, urna, du indai – su gyvuoju ir negyvuoju vandeniu)
Meditacijos, išminties laikas. Vienatvės, susikaupimo, pasyvumo diena.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Kas yra trečioji akis?(9)

Nuotrauka
Kur yra mistinė trečioji akis ir kam ji reikalinga?

 

Mistinė trečioji akis

 

Dauguma tautų išsaugojo legendas apie mistinę Trečią akį, kuri regi praeitį ir ateitį, mato kiaurai sielas, įžvelgia Visatos reiškinių ir daiktų esmę. Induizmo pasekėjai vadina ją „amžinybės akimi“, antikos filosofai – „klapanu, reguliuojančiu dvasios kiekį“.

Klasikinės medicinos žodynuose ji aprašoma kaip – „0,2 g ovalios formos liauka, slopinanti kaulų vystymąsi ir lytinį brendimą“.

 

 

 

Kodėl praradome Trečiają akį

 

Motinos įsčiose, antrąjį nėštumo mėnesį, vaisiaus galvos smegenyse pradeda formuotis dar viena akis – su stiklakūniu ir nervų ląstelėmis. Po mėnesio ji išnyksta.

Mokslininkai spėja, jog senose civilizacijose, budistų šventraščiuose Vedose aprašytose epochose žmonės (ne tie, kurie kilo iš beždžionės) turėjo atvirą Trečiąją akį. Dėl to ir gyveno apie 900 metų kaip biblijinis Adomas. Tie žmonės bendravo telepatiškai ir prilygo paranormaliais sugebėjimais dievams.

Keičiantis epochoms, ir menkėjant žmogaus dvasinėms galioms, Trečioji akis „pasislėpė“ kaukolėje, jos funkcijas perėmė kankorėžinė liauka. Leonardas da Vinčis ją pavadino sielos buveine.

 

 

Kas išsaugojo trečiąją akį

 

Trečiąją akį išsaugojo kai kurios gyvatės ir driežai. Pas jogus, šamanus, atsiskyrėlius, pasirinkusius dvasinį, ne materialųjį gyvenimo kelią, kaukolės kaulai ties momenėliu pradeda tirpti, kol suplonėja iki odos storio. Jie vėl geba priimti informaciją Trečiąją akimi.

Pasirodo, kankorėžinėje liaukoje, yra „smegenų smėlio“ – kalcio ir kitų mineralų kristalų. Rusų mokslininkai A.Paničevas ir A.Gulkovas ištyrė, jog šie mikroskopiniai kristalai reaguoja į subtiliausią bangų spinduliavimą bei kosminių objektų gravitacinių laukų kitimą. Galbūt, gilinantis į epifizės paslaptis, paaiškės, kodėl žmogus reaguoja į žvaigždžių energijas ir kokiais fiziniais dėsniais grindžiama astrologija.

 

 

 

Neįtikėtinas mokslinis eksperimentas

 

Italų mokslininkas D.Pjerpaolis 1944 m. persodino senų pelių epifizės liaukas jaunoms pelėms, kurios kaipmat paseno, o senutės pergyveno savo proanūkes.

2001 m. buvo pristatytas vaistas – epifizarinis epitalonas. Jis didina melatonino kiekį organizmuose, kurie po to ilgai nesensta ir jaučiasi aktyvūs. Mokslas, remiasi chemijos technologijomis, o dvasinė žmonijos patirtis rodo, jog skaistumas, sielos ramybė, nuolatinė vidinė ir išorinė harmonija padeda be papildomų hormonų injekcijų išlaikyti jaunatviškumą ir energiją iki žilos senatvės.

 

 

Ką gali dvasinės praktikos 

 

Įvairiose dvasios praktikose yra siekiama suaktyvinti Trečios akies veiklą (pavyzdžiui, meditacijų metu).

Induizme dvasios mokytojai surasdavo Trečiosios akies vietą žmogaus kaktoje, tarp antakių ir pažymėdavo simboliniu raudonu apskritimu – tilaku (nepainiokite tilako su tika – specialia žyme indų moterų kaktose). Jos reikšmė šiek tiek kitokia.

Pagal tilaką mokytojai suprasdavo, ar mokinys dvasiškai auga: jei ji pakildavo aukščiau, reiškė, jog mokinys dvaiškai apsileido, paskendo žemiškuose rūpesčiuose, o jei nusileisdavo, būdavo geras ženklas.

Tilakas buvo piešiamas ir tam, kad mokiniai nuolat susitelktų į aukštesnius tikslus, matytų įvykius vidine rega.

Žmonės su gera karma jau gimsta su aktyvia „atmerktąja Trečiąja akimi“. Dorovingas ir gerietiškas gyvenimas, stiprus tikėjimas irgi ją „atveria“. Kartais tarpuakyje yra apgamas ar kažkokia žymė, rodantys, jog praėjusiame gyvenime žmogus meditavo, buvo patyręs sielos nušvitimų.

 

Kada atidaryti Trečiąją akį pavojinga

 

Trečiąją akį atidarinėja kas netingi. Tačiau be prieš tai vykusių sąmonės pokyčių, teisingų dvasinių praktikų, gilių dvasinių sukrėtimų ir nušvitimo,  mechaninis energetinio centro atidarymas yra pavojingas. Jis gali baigtis akla priklausomybe nuo juodojo mago ir žiniuonės, psichine liga arba visišku asocialumu.

 

 

 

Istorija apie Kristų

 

Sufijai yra užrašę istoriją apie Jėzų Kristų ir tris jo mokinius, užsimaniusius įgyti ypatingų galių – prikelti mirusiuosius. Kristus pasiūlė juos išmokyti, kaip gražiai ir teisingai numirti. Esą, kokia nauda iš tų stebuklingų technologijų, jei mokiniai negalės prikelti savęs po mirties? Tačiau šie užsispyrė, kol pagaliau pažino tas galias. Apsidžiaugė ir nurūko į artimiausią kaimą ieškoti numirėlių, kad išbandytų įgytas galias. Pakeliui aptiko kažkieno griaučius. Juos paveikė stebuklingu Kristaus metodu ir prikėlė iš numirusiųjų… liūtą. Liūtas tris smalsuolius kaipmat suvalgė. Čia – atsakymas, kodėl nereikia skubėti atmerkinėti Trečiąją akį.

 

Nuotrauka
Pilve telkiasi moteriška energetika(0)
Vaikystėje mus mokė visada įtraukti pilvą ir laikyti jį įtempus – kad laikysena būtų gražesnė. Bet moterims tai gali pakenkti!Plačiau...
Nuotrauka
Užkoduok smegenis ir pasveik(0)
Kaip užkoduoti savo organizmą, kad jis pasveiktų pats?Plačiau...
Nuotrauka
Ko negalima sakyti sergančiajam depresija(7037)
Jeigu jūsų artimas žmogus ar pažįstamas kenčia nuo depresijos ir jūs norite jam padėti, šiukštu niekada nesakykite netinkamų frazių!Plačiau...
Nuotrauka
Laimingi ar nelaimingi namai(4080)
Daugiabučiuose pirmųjų aukštų gyventojai serga keliskart dažniau už devintame aukšte gyvenančius kaimynus. Kodėl?Plačiau...
Nuotrauka
Apie energijos vampyrus(0)
Pastebėta, kad yra žmonių, su kuriais pabendravę, pasijuntame išsekę, sudirgę ar pan. – kitaip tariant, netekę energijos. Pirmiausia apie energijos vampyrus ėmė kalbėti bioenergetikai, astrologai, vėliau susidomejo ir psichologai.Plačiau...
Nuotrauka
Atraskite neišsemiamas pasąmonės saugyklas(0)
Atraskite gebėjimą mąstyti kūrybingai, susietai, ir įtraukite tai į visą mąstymą. Savo mintims įrenkite šliuzų ir kanalų sistemą. Tuomet mąstymas įstengs daugiau aprėpti, bus kokybiškesnis.Plačiau...
Nuotrauka
Kai kurios Dalai Lamos XIV mintys(0)
Jeigu manai, jog esi per mažas, kad kažką pakeistum, pabandyk miegoti su uodu.Plačiau...
Nuotrauka
20 patarimų pakelsiančių tavo bendravimą į neregėtas aukštumas(0)
Bendravimas pagal Abrahamo Maslow poreikių piramidę užima trečią vietą pagal svarbumą žmogaus gyvenime (po fiziologinių ir saugumo poreikių). Ar tikrai bendravimą su žmonėmis pastatote į tokią svarbią vietą?Plačiau...
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA