2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Kodėl žiemą nepatartina valgyti žalių agurkų
Kodėl žiemą nepatartina valgyti žalių agurkų
Jei valgome žalius agurkus, atvėsiname, jei raugintus – sušylame, sako „Žolinčių akademijos“ prezidentė Danutė Kunčienė.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)

Nuotrauka
Vėžio baimę neretai siejame su savo gyvenimo būdu – neteisingai maitinamės, patiriame pernelyg daug streso ir pan. Pasak fitoterapeuto Juozo Ruolios, padėti sau gali tiek jau susirgęs vėžiu, tiek norintis nuo jo apsisaugoti.

Kaip medus veikia vėžines ląsteles

 

Pateikiame pokalbio su žinomu Lietuvos žolininku, kuris publikuotas leidyklos „ForSmart“ knygoje „77 istorijos apie pergalę prieš vėžį“, ištraukas.

 

J. Ruolia pabrėžia, kad tinkami ir teisingai vartojami maisto produktai, su išmanančiųjų patarimu pasirinktos vaistažolės, pastangos išvengti streso, dvasinė švara – tai tik pradžia kelio, kuris prasideda įveikus ligą.

 

Pasak jo, vėžinis auglys yra signalas, kad kūne susikaupė per daug šlakų ir nepasisavintų maisto produktų. Kad įveikta liga nepasikartotų, reikia pasirūpinti savo organizmu – užtikrinti gerą mitybą ir pilnavertį virškinimo sistemos darbą, susikaupusių šlakų, apykaitos produktų pasišalinimą. Taip pat svarbi ir dvasinė sveikata, geras centrinės nervų sistemos funkcionavimas. Kad žmogus gautų visas jam būtinas medžiagas, vien geros mitybos gali neužtekti. Tuomet į pagalbą ateina vaistažolės. Tik taikant tokį kompleksišką įvairių priemonių derinį organizme dar užsilikusios vėžinės ląstelės neras patogios vietos įsitvirtinti, bus pastebėtos imuninės sistemos, susektos ir galiausiai numarintos.

 

Dvasios bėdomis vaistiniai augalai gal ir nepasirūpins (nors, pavyzdžiui, jonažolės puikiai gydo depresiją), tačiau jie tikrai atskubės į pagalbą stiprinant imunitetą ir nervinę sistemą, gerinant virškinimą.

 Maistas taip pat turi priešvėžinį poveikį, tik svarbu žinoti, kokius maisto produktus naudoti. Tiesa, negalima tikėtis, jog bet kokia vaistažolė padės apsisaugoti nuo pasikartojančio vėžio. J. Ruolia perspėja, jog užsiimti saviveikla – nepatartina: labai lengva perlenkti lazdą. Geriau paklausyti daktarų, vaistininkų patarimų, kokius augalų mišinius vienu ar kitu atveju galima vartoti.

 

„Išgydžius vėžį, dar daugelį metų žmogų reikia saugoti. Ir pats žmogus turi saugotis veikliosiomis medžiagomis, kurios imuninę sistemą priverčia dirbti dviem etatais: puse etato – prieš bakterijas, puse etato – prieš virusus, dar puse – prieš medžiagų apykaitos produktus ir likusia – prieš vėžį. Kad imuninė sistema dirbtų dviem etatais, jai reikia energijos: žmogui kiekvieną minutę, kiekvieną sekundę reikia energijos molekulių, gliukozės – jos atsargų turi būti kepenyse“, – teigia fitoonkologas.

 

Anot J. Ruolios, geriausias kuras imunitetą prižiūrinčiai nervų sistemai yra medus: šaukštą šio skanėsto galima ištirpinti šiltame vandenyje – taip galima gydyti ir skrandžio uždegimą. Tačiau, jei skrandžio rūgštingumas sumažėjęs, medų reikėtų tirpinti drungname vandeny. Kad nervinė sistema puikiai funkcionuotų, prireiks ne tik medaus – maiste turi būti pakankamai angliavandenių, aminorūgščių, riebalinių rūgščių, vitaminų, fermentų.

 

Prieštaringai vertinama kava – gerti ar ne?

 

Visuomet prieštaringų vertinimų susilaukia kava: vieni ją peikia, kiti giria, tačiau įvertinti jos objektyviai nepavyksta net po daugybės tyrimų. Koks šio gėrimo poveikis centrinei nervų sistemai, imunitetui?

 

„Yra du kavos aspektai: joje randama fenolinių junginių – dosnių elektronų donorų, suvaldančių laisvuosius radikalus. O štai kofeinas centrinės nervų sistemos ląsteles priverčia valandą, dvi dirbti dviem etatais. Bet jei organizmas neturi gliukozės, vitaminų, kava smogia kaip bizūnas – energija neuronuose gaminama iš paskutinių jėgų. Kavos prigeriame, egzaminą išlaikome, o po to dvi dienas dėl to gulime be jėgų – net panelės ar vaikino bučinys nepadeda“, – juokauja fitoterapeutas.

 

Dar viena šių laikų rykštė – stresas, kurio šiais laikais išvengti ypač sunku, tačiau verta bent jau pabandyti.

 

„Kai žmogų nuolatos lydi stresas ir dirgikliai (rūkymas, nesveikas maistas), imuninė sistema mėnesių mėnesiams lieka be priežiūros – ląstelės su pakitusiais genais ramiai pradeda daugintis, nes niekas joms nemaišo, – atskleidžia žolininkas. – Jei žmogus išjungia stresą, liaujasi rietis, imunitetas įsijungia ir užkerta kelią pakitusioms ląstelėms išsikviesti mitybą per kraujagysles, kad šios įaugtų į vėžines ląsteles. Svarbu nepamiršti kasdien suvartoti iki 100 mikrogramų seleno – šios medžiagos yra tų fermentų sudėtyje, kurie pastebi net genų mutacijas ir apie tai praneša imuninei sistemai“.

 

Chemoterapija,, spindulinė terapija, operacija – po visų šių procedūrų organizmas būna nusilpęs, todėl tampa pravartu stiprinti kraujodarą.

 

„Kai po gydymo sumažėja leukocitų, eritrocitų ir trombocitų kiekis, galima vartoti bičių duonelės tabletes. Jose yra 24 amino ir 4 nukleininės rūgštys, kurios pasitarnauja kaip statybinės ląstelių medžiagos, – teigia J. Ruolia. – Taip pat reikėtų vartoti jūros kopūstus (ar jų tabletes). Šiame augale yra visų reikalingų makro ir mikroelementų. Šaltalankyje yra apie 20 karotinoidų, žuvų taukuose – įvairių riebalinių rūgščių. Šių produktų taip pat nereikėtų pamiršti“.

 

Neišmanančiam vaistažolių gausybėje lengva pasimesti ir, kaip minėta, prisidaryti ne tik naudos, bet ir žalos. Pasak J. Ruolios, po neagresyvaus vėžio (kai auglio piktybiškumas pavadinamas G1 ar G2) verta vartoti tuos augalus, kurie organizmui padeda atpažinti kraujyje cirkuliuojančias, dar jokiame audinyje neprigijusias vėžines ląsteles: išgijus nuo burnos vėžio – gysločius, po smegenų vėžio – jonažoles, po krūtų, kiaušidžių ar gimdos kaklelio vėžio – medetkas, dobilus, po žarnyno vėžio – pelynus, vingiorykštę, po skrandžio vėžio – pelkinius pūkelius, sidabražoles, o po šlapimo pūslės vėžio – takažoles, rykštenes. Iš šių augalų galima pasidaryti ir mišinį, lygiomis dalimis sumaišant dvi ar tris žoles.

 

Nuo odos vėžio, melanomos sugrįžimo saugotis galima vėdrynų arbata, sumaišyta su gysločiais ir dobilais. Įsidėmėtinos ir miškinės sidabražolės – jų šakniastiebiai skiriami po storosios žarnos, gerklės ar stemplės vėžio. Šių šakniastiebių nuoviras neturėtų būti stiprus, kad neskatintų vidurių užkietėjimo.

Plačiu priešvėžiniu veikimu pasižymi pelkinės sidabražolės šakniastiebių, lapų ir žiedų nuovirai.

 

Po agresyvaus auglio operacijos patartina gerti tik ugniažolių arbatą (sumaišytą su krakmolo kisieliumi, be uogų) ir sultis. Tiesa, ir ugniažolių arbatos vartoti negalima beatodairiškai – ji tinka tik tada, jei kepenų tyrimų rezultatai geri, jei šis organas tinkamai funkcionuoja, gamina pakankamai fermentų. Priešingu atveju ugniažolės gali dar labiau pabloginti kepenų darbą – tuomet į kapus onkologinį ligonį nuvarys ne vėžys, bet vaistažolėse esančios agresyvios veikliosios medžiagos.

 

Kuo pavojingi virškinimą gerinantys preparatai

 

Pasak J. Ruolios, organizmui daug reikalingesni ne sintetiniai, bet natūralios erdvinės sandaros vitaminai,  kurių yra vaisiuose ir daržovėse. Bičių produktuose ir augaluose esantys fermentai bei vitaminai daug lengviau pasisavinami biocheminių organizmo procesų metu, jie sukelia mažiau nemalonių šalutinių reiškinių, o ir kepenys mažiau vargsta, kol pertvarko vitaminų molekulėse esančių atomų išsidėstymą.

 

Svarbi medžiaga, kurios reikia ir sveikam, ir vėžiu sergančiam, ir jau išsigydžiusiam šią ligą žmogui, yra karotinoidai. Tai puikūs antioksidantai. Tačiau svarbu gauti ne vieną karotinoido rūšį, o jų visumą (apie 20 skirtingų rūšių), nes po vieną šios medžiagų šeimos nariai tik skatins vėžinių ląstelių vystymąsi. Kad organizmas gautų pakankamai karotinoidų, užtenka kartą per savaitę užkąsti tarkuotų morkų, pusvalandį keptų alyvuogių ar kitame mėgstamame aliejuje.

 

Tinkamas maisto virškinimas yra svarbi vėžio profilaktikos dalis – jei virškinimo sistema puikiai atlieka savo darbą, maistas žarnyne nepūva ir nesudaro palankios terpės vėžinėms ląstelėms.

 

„Preparatų su kasos fermentais ilgai vartoti nereikėtų. Pasitaiko organizmų, kurių kasos ląstelės, ilgesnį laiką vartojant fermentus, negauna komandos darbuotis, todėl pradeda virškinti pačios save. Nereikėtų nustebti, jei ilgus metus virškinimą gerinant fermentais išsivysto kasos vėžys“, – perspėja J. Ruolia.

 

Vietoj fermentų prieš valgį būtina pagerti vaistažolių – karčiojo pelyno, trilapio pupalaiškio ar kiaulpienės šaknų, gysločių lapų, ramunėlių, medetkų žiedų – mišinių arbatos. Populiariojo, be paliovos giriamo „Rytų stebuklo“ ženšenio šaknų buvusiems onkologiniams ligoniams geriau apskritai nevartoti – jose esančios medžiagos pagerina deguonies pasisavinimą adenokarcinomose.

 

Dar keletas dalykų, kurių reikėtų atsisakyti žmonėms, persirgusiems vėžiu, – tai intensyviai, nenatūraliai greitai užaugintų gyvulių ir žuvų mėsos (tokioje mėsoje dar yra antibiotikų ir augimo hormonų liekanų, galinčių pakenkti organizmui) bei įpročio maistą laikyti plastikiniuose induose (iš tokių indų išsiskirianti medžiaga dioksinas taip pat nuodija organizmą).

 

Šildyti maisto plastikiniuose induose mikrobangų krosnelėje apskritai negalima dėl dar intensyvesnio nuodingų medžiagų išsiskyrimo.

 

Net sveikai maitinantis organizme susidaro daugybė pašalinių produktų

 

„Penketą metų po išgydyto vėžio reikia stebėti organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyrą (pH), kad nesusidarytų palankios sąlygos dar kartą vystytis augliui“, – perspėja fitoterapeutas. Stebėti šią pusiausvyrą nėra sudėtinga: ryte, pietų metu ir vakare lakmuso popierėliu tereikia pamatuoti savo šlapimo pH, o gautus rezultatus sudėti ir padalinti iš trijų. Buvusio onkologinio ligonio vidurkis turėtų būti 6–6,5. Jei šis rezultatas didesnis, organizmas tampa šarmingesnis. Tuomet padėti sau galima labai paprastai – tereikia gerti šulinio ar šaltinio vandenį, kaskart po du gurkšnius.

 

Sveikos mitybos svarbą supranta daugelis. Taip pat sąmoningai suvokiame, jog stresas, įtampa organizmui daro žalą, todėl reikėtų šių potyrių vengti. Tačiau ne kiekvienas buvęs onkologinis ligonis ar sveikas nuo vėžio besisaugantis žmogus žino, jog net ir sveikai maitinantis bei sportuojant organizme susidaro daugybė pašalinių produktų. Jie atsiranda skaidant maistą bei vykstant įprastiems biologiniams procesams – ląstelių augimui, organų funkcionavimui. Šios balastinės medžiagos mitais apipintos ne menkiau nei kava – vieni medikai įvairių procesų atliekas vadina šlakais ir teigia, jog pašaliniai organizme vykstančių cheminių reakcijų produktai nuodija kūną, kiti tik juokiasi teigdami, kad niekas vadinamųjų šlakų nematė.

 

J. Ruolia šiuo klausimu kategoriškas – mįslingieji ir nematomi apykaitos produktai savaime nėra blogi, tačiau žalingi įpročiai skatina tokių medžiagų gausėjimą, o ko per daug, tas – nesveika

 

„Organizme yra labai daug apykaitos produktų – deguonies, vandenilio atplaišų, vadinamųjų laisvųjų radikalų. Nesuklyskite – laisvieji radikalai leukocitams yra pravartus ginklas žudant bakterijas ir virusus. Tik kai susidaro šių radikalų perteklius – kai kelias valandas riejamės, kai rūkome, kai vieną vakarą geriame kelių rūšių alkoholį, kai organizme pūva visi produktai, tuomet mūsų kūne susidaro be galo daug medžiagų be vieno ar dviejų elektronų. Šie laisvieji radikalai laksto po visą kūną, plėšo iš ląstelių sienelių po elektroną. Ir lieka šeimininkas, iš kurio buvo atplėštas elektronas. Tas pats šeimininkas – ląstelė ar atomas – tampa laisvuoju radikalu – jis vėl ieško, iš kur paimti elektroną.

 

Kai milijardai atomų, likusių be elektronų, plėšosi tarpusavy, organizme kyla chaosas – sutrinka biocheminės, biofizikinės pusiausvyros, išsivysto vadinamasis oksidacinis stresas. Kad organizmas galėtų suvaldyti šį chaosą, būtini vitaminas A, E, C, svogūnas, česnakas, žalioji arbata, visos aromatinės vaistažolės, šaltmėtės, pipirmėtės, raudonėlis. Kūnas turi būti aprūpintas natūralios sandaros vitaminais, selenu ir donorais taip trūkstamų elektronų, ypač vartojant antibiotikus, priešvėžinius ar priešuždegiminius vaistus. Tik taip organizmas gali baigti šitą elektronų plėšymo politiką, – teigia fitoonkologas.

 

Didelę patirtį sukaupęs medikas pabrėžia, kad vėžiu persirgusį žmogų būtina tausoti penkerius metus. Tačiau net ir praėjus šiam laikotarpiui, negalima pamiršti sveiko gyvenimo principų ir alinti organizmo žalingais įpročiais, greitu maistu. Jei pasiduosite greito, nekokybiško gyvenimo ritmui, nereikėtų nustebti, kai medikai pakartotinai aptiks vėžinį auglį. Susimąstyti verta dar nesergant vėžiu: lengviau stengtis nesusirgti negu gydytis susirgus.

 

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(9)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(9)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3714)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(7)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA