2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?
Nors prostatos vėžys laikomas lėtai besivystančia liga, kurios eigą neretai užtenka tik aktyviai stebėti, Lietuvoje nuo prostatos vėžio kasmet miršta 500–600 vyrų. Menininko Alberto Vaidilos istorija – kitokia: laukdamas operacijos jis pasiryžo savigydai.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Laimingi ar nelaimingi namai(4080)

Nuotrauka
Daugiabučiuose pirmųjų aukštų gyventojai serga keliskart dažniau už devintame aukšte gyvenančius kaimynus. Kodėl?

Mat iškart po stogu įsikūrę žmonės sveikesni net 4–5 kartus. O pažeisti langų stiklai pritraukia ne tik prastą savijautą, bet ir dideles nesėkmes...

 

Namai ir žmogaus sveikata

Pasak mokslininkų, ligų priežastis – radono dujos, turinčios radioaktyviųjų elementų. Jos kaupiasi gyvenamosiose patalpose. Kartais šeimos, gyvenančios skirtingose laiptinėse, bet kaimyniniuose butuose, kenčia nuo vienodų patologijų. Išmatavus radono lygį paaiškėjo, kad šie butai yra kaip tik virš ,,plyšio“, iš kurio ,,veržiasi“ nuodingosios dujos. Todėl labai svarbu žinoti, ant kokios žemės pastatyti statiniai. Štai, pavyzdžiui, molingos žemės turtingesnės radioaktyviųjų dujų. Ir kuo aukščiau paviršiaus jos išsidėsčiusios, tuo pavojingiau virš jų gyventi.

 

Grožis ,,gydo“ namus

Grožis – didelė jėga, suteikianti harmonijos, sauganti santarvę ir sveikatą. Grožis pritraukia ne tik laimę, bet ir darną tarp šeimos narių. Daugelis porų išyra tik dėl to, kad nesuvokia, jog šeimos gyvenimą reikia lipdyti kiekvieną minutę, po kruopelytę: gražia mintimi, gera emocija, harmoninga buitimi ir geranoriškumu. Laimė mėgsta namus, kuriuose ne tik tylu, švaru, bet ir įdomu. Tai traukos dėsnis – kuo daugiau energijos, tuo daugiau galimybių pritraukti laimę.

 

Svarbiausia – namų langai

 

 

Daugelyje pasaulio šalių nuo neatmenamų laikų iki šių dienų yra priimta ant langų rėmo užrašyti apsaugančių simbolių ir ženklų – tai kryžius, svastika, akis. Jie saugo ir stiprina namų energiją. 

Norite tikėkite, norite – ne, bet namų langai gali privilioti laimę arba prišaukti neišvengiamą nelaimę. Pavyzdžiui, jei namo vijoklis užgožia langą, šiuose namuose vyrų nebus. Pasak daugelio tautų išminčių, nėščioms moterims šiukštu negalima plauti langų – gali prasidėti priešlaikinis gimdymas arba jos patirs persileidimą.

Visi sapnininkai ir sapnų aiškintojai sako, kad sapnuoti langus – blogas ženklas, nes uždari langai simbolizuoja vienatvę ir liūdesį. Jei sapnuojate sudaužytus langus – laukia nemalonios situacijos, melagingi įtarimai, neteisingi kaltinimai. Jei sapne matote save, lipančią pro langą, – negailestingos apkalbos ir šmeižtas. O jei sapne esate priversta bėgti iš patalpos pro langą – pakliūsite į ypač sudėtingas ir painias gyvenimo situacijas, iš kurių nerasite išeities.

 

Kaip išvalyti namų energiją

Labai svarbu periodiškai namus išvalyti šventu vandeniu arba šventinta žvake. Uždekite žvakę ir pradėti nuo lauko durų. Vedžiodama žvake peržegnokite duris, pasimelskite ir judėkite į dešinę pusę iki pirmo kampo, spintos (čia susikaupia daug nejudančios energijos) arba lango. Tada vėl peržegnokite, sukalbėkite maldą ir judėkite toliau... Ritualą baikite pasiekusi lauko duris. Jas dar kartą peržegnokite ir sukalbėkite maldą. Žvakę pastatykite atokiai, kad ji sudegtų iki galo. Jos galiuką įmeskite į židinį arba užkaskite lauke.

Jei žvakės liepsna kurioje nors namų vietoje ims šokinėti, traškėti arba pakils juodi dūmai, vadinasi, ši vieta stipriai užteršta, čia sukaupta daug negatyvios, jums kenkiančios energijos. Taigi triskart peržegnokite žvake ir triskart sukalbėkite maldą.

Puikiai namus saugo juose nuolat degančios žvakės, smilkstantys natūralūs smilkalai, žydinčios gėlės.

 

Padėkite sau ir savo namams

Puikiai namus saugo ir ant palangės pastatytos gyvų gėlių (ypač žydinčių) vazos. Mat gėlės sukaupia teigiamą energiją ir perduoda ją šeimininkams.

Blogąsias dvasias atbaido ir finansinę sėkmę bei meilę į namus privilioja varpelių, taip pat bambukų lazdelių, pakabintų prie langų stiklo, garsai. Jei negalite pakęsti triukšmo, varpelius ir lazdeles pakeisti gali plonai sukarpytos ir į šluotelę surištos spalvoto popieriaus juostelės.

Jei jus dažnai kankina galvos skausmai, reikia kakta prisiglausti prie švaraus lango stiklo ir taip pastovėti maždaug 10 min. – skausmas praeis.   

Nuotrauka
Pilve telkiasi moteriška energetika(0)
Vaikystėje mus mokė visada įtraukti pilvą ir laikyti jį įtempus – kad laikysena būtų gražesnė. Bet moterims tai gali pakenkti!Plačiau...
Nuotrauka
Kas yra trečioji akis?(9)
Kur yra mistinė trečioji akis ir kam ji reikalinga?Plačiau...
Nuotrauka
Užkoduok smegenis ir pasveik(0)
Kaip užkoduoti savo organizmą, kad jis pasveiktų pats?Plačiau...
Nuotrauka
Ko negalima sakyti sergančiajam depresija(7032)
Jeigu jūsų artimas žmogus ar pažįstamas kenčia nuo depresijos ir jūs norite jam padėti, šiukštu niekada nesakykite netinkamų frazių!Plačiau...
Nuotrauka
Apie energijos vampyrus(0)
Pastebėta, kad yra žmonių, su kuriais pabendravę, pasijuntame išsekę, sudirgę ar pan. – kitaip tariant, netekę energijos. Pirmiausia apie energijos vampyrus ėmė kalbėti bioenergetikai, astrologai, vėliau susidomejo ir psichologai.Plačiau...
Nuotrauka
Atraskite neišsemiamas pasąmonės saugyklas(0)
Atraskite gebėjimą mąstyti kūrybingai, susietai, ir įtraukite tai į visą mąstymą. Savo mintims įrenkite šliuzų ir kanalų sistemą. Tuomet mąstymas įstengs daugiau aprėpti, bus kokybiškesnis.Plačiau...
Nuotrauka
Kai kurios Dalai Lamos XIV mintys(0)
Jeigu manai, jog esi per mažas, kad kažką pakeistum, pabandyk miegoti su uodu.Plačiau...
Nuotrauka
20 patarimų pakelsiančių tavo bendravimą į neregėtas aukštumas(0)
Bendravimas pagal Abrahamo Maslow poreikių piramidę užima trečią vietą pagal svarbumą žmogaus gyvenime (po fiziologinių ir saugumo poreikių). Ar tikrai bendravimą su žmonėmis pastatote į tokią svarbią vietą?Plačiau...
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA