2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Kokių vitaminų jums trūksta?
Kokių vitaminų jums trūksta?
Dažniausiai mums trūksta viso labo vieno arba dviejų vitaminų. Kaip suprasti kokių ir kaip papildyti trūkumą?
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)

Nuotrauka
Nors prostatos vėžys laikomas lėtai besivystančia liga, kurios eigą neretai užtenka tik aktyviai stebėti, Lietuvoje nuo prostatos vėžio kasmet miršta 500–600 vyrų. Menininko Alberto Vaidilos istorija – kitokia: laukdamas operacijos jis pasiryžo savigydai.

 

Medikai tuo sunkiai tiki, bet išgijimo faktą priversti priimti.

Menininko istorija ir gydytojų vertinimai pateikiami leidyklos „ForSmart“ išleistoje knygoje „77 istorijos apie pergalę prieš vėžį“. Susipažinkite su ištrauka iš šios knygos.

 

Laukdamas operacijos nusprendė nesėdėti sudėjus rankų

 

Būdamas 64-erių, Lietuvos dailininkų ir Lietuvos žurnalistų sąjungų narys Albertas Vaidila išgirdo skausmingą diagnozę – prostatos vėžys. Jokių vėžio simptomų vyras nejuto: savijauta buvo įprasta, o mintis pasitikrinti kilo tik todėl, kad tuo metu buvo paskelbta prevencinė šios ligos programa. Atsitiktinumas, tapęs nuosprendžiu, leido ne tik laiku pradėti gydymą, bet ir privertė naujai pažvelgti į gyvenimą. Albertas negalėjo patikėti, kad liga gali būti tokia klastinga – prisėlinti ir įsikabinti visiškai neišsiduodama... Tačiau kraujo tyrimai atskleidė jos ketinimus: išvydęs nerimą keliančius rezultatus, gydytojas rekomendavo atlikti prostatektomiją – visišką prostatos pašalinimą.

„Aš, kaip ir dauguma kitų, matyt, esu geresnės nuomonės apie savo gyvenimą ir šviesią jo ateitį, negu turėčiau būti. Kai kas nors bloga atsitinka kitam žmogui, atrodo, kad viskas vyksta tarytum visai kitoje erdvėje, kitame laike, kuriame apskritai daug baisių ir nesuprantamų dalykų. Tačiau ligai įsibrovus į manąją erdvę, teko skaudžiai suvokti populiaraus teiginio „svetimo skausmo nebūna“ prasmę: visos negandos visuomet yra šalia, ir kiekvienas galime atsidurti to, kuriam skausmas nesvetimas, o savas, kailyje. Ir tik tuomet galime suprasti, ką išgyvena kiti, atsidūrę panašiose situacijose“, – sakė jis.

 

Nors Albertui buvo pasiūlyta operuotis Greitosios pagalbos universitetinėje ligoninėje, vyras nutarė kreiptis į Vilniaus universiteto onkologijos institutą. Tai buvo dar vienas žingsnis tikrumo link. Jis tebetikėjo, kad galiausiai išgirs, jog įvyko klaida... Tačiau institute dirbęs gydytojas išsklaidė vyro dvejones, be to, patvirtino ir reikiamybę operuotis.

 

Iki operacijos buvo likę kiek daugiau nei mėnuo. Albertas negalėjo visą mėnesį tiesiog ramiai lūkuriuoti – jis karštligiškai ieškojo informacijos apie savo ligą ir jos gydymą, skaitė viską, ką tik buvo galima surasti. Vyras norėjo išmėginti alternatyvą – kliaudamasis vien savo nuojauta, jis nutarė įsigyti vienos tarptautinės kinų korporacijos gaminamus maisto papildus. Pasirinkimą lėmė perskaityta informacija, jog kovojant su prostatos vėžiu veiksmingiausi preparatai, kurių pagrindą sudaro kordicepsas.

 

Kordicepsas – tai grybas, priskiriamas aukšliagrybiams. Jis auga Tibeto aukštumose, esančiose maždaug 4 tūkst. metrų virš jūros lygio. Albertas buvo skaitęs, jog kordicepsas yra greitai veikiantis biologinių imuninės ir energinės sistemų reguliatorius, pasižymintis priešvėžiniu poveikiu, veikiantis kaip stiprus antioksidantas. Šio grybo pagrindu pagamintų preparatų saugumas buvo patvirtintas klinikiniais tyrimais. Rytuose kordicepsas nuo senų senovės buvo laikomas vertingiausiu Žemės augalu. Kinijoje jis lig šiol vadinamas „Dievo dovana“, „stebuklinguoju talismanu“.

 

Įkvėptas tokios informacijos, Albertas įsigijo geriamąjį eliksyrą su kordicepsu, taip pat dar vieną priešnavikiniu efektu pasižymintį maisto papildą. Šiuos preparatus vyras vartojo apie 20 dienų.

Prieš operaciją atliktas tyrimas nustebino tiek pacientą, tiek medikus

2009-ųjų vasarį vyras buvo paguldytas į ligoninę – prieš operaciją reikėjo atlikti įvairių tyrimų. Kraujo tyrimas pribloškė, Albertas negalėjo patikėti savo akimis: vėžys pasitraukęs.

 

„Jutau, kad gydytojas netiki mano stebuklingu išgijimu, tačiau jis sutiko, kad pereitume prie stebėjimo, t. y. tikrintume prostatos kraują kas 2–3 mėnesius vienerius metus. Po pusantrų stebėjimo metų išgirdau: „Nieko bloga nematau“, - prisiminė vyras.

 

Jau daugiau kaip metus Albertas nevartoja jokių preparatų. Tiek pat laiko jis gyvena be vėžio ir šventai viliasi, kad tiesiog stebuklingai pasitraukusi liga nesugalvos taip pat stebuklingai sugrįžti...

Ar savigyda – teisingas sprendimas? Ką apie tai mano gydytojai? Alberto Vaidilos istoriją paprašėme pakomentuoti urologo, profesoriaus Balio Dainiaus.

 

„Klausiate, kaip vyras išsigydė prostatos vėžį? Jis įsitikinęs, kad „kaltas“ kordicepsas. Šiuo atveju aš pritariu aforizmui, kad „nugalėtojai neteisiami“. O nugalėtojas čia tikrai yra gerbiamas pacientas. Apie įvairių grybų naudą bei gydomąsias jų savybes žinoma nuo senų senovės. Priešvėžinių savybių turi daugybė grybų, taip pat ir valgomieji. Didžioji dalis grybų pasižymi ir antibakterinėmis savybėmis. Ne veltui voveraites, baravykus ir kitus lietuviškus grybus labai vertina užsieniečiai.
Būdamas dar jaunas, vos pradėjęs gydytojo praktiką, vėžiu sergančius ligonius mėginau gydyti tam tikro beržo grybo ekstraktu, kurio buvo galima gauti vaistinėse. Ekstrakto aprašyme, kaip ir kordicepso, buvo negailima labai gražių žodžių apie jo efektyvumą. Deja, stebuklų nepamačiau. O štai kordicepsą ir šiandien pats dažnai skiriu ligoniams. Mažos jo dozės stiprina žmogaus imunitetą, vartojant didesniais kiekiais, jis veikia antibakteriškai. Tiesa, panašiu poveikiu pasižymi ir mūsų krašto baravykai, tik mes kažkodėl jų nereklamuojame, negarbiname, negaminame iš jų vaistų.

 

Grįžkime prie mūsų paciento. Onkologai tvirtina, kad įmanomas spontaniškas (savaiminis) pagijimas nuo vėžio. Žmogaus, ypač vyresnio amžiaus, organizme nuolat žūva ir pasišalina milijardai įvairių organų ląstelių. Bet žmogus nesudūla, ilgainiui netampa vien skeletu dėl to, kad mirštančios ląstelės pakeičiamos naujomis. Vyksta nuolatinė regeneracija. Pasitaiko, kad ląstelės regeneruoja atipiškai – ir tai jau būna vėžio pradžia. Tačiau šias „netaisyklingas“ ląsteles tuojau pat sunaikina specialios (imunokompetentinės) ląstelės, kurios „zuja“ po mūsų organizmą. Tai plazminės ląstelės, ląstelės žudikės, ląstelės padėjėjos, mažieji bei didieji limfocitai. Šioms organizmo sergėtojoms padeda humoralinio imuniteto faktoriai, kuriuos mes įgyjame, kai mus skiepija, arba kai mes sėkmingai kovojame su infekcija. Taigi imunitetas saugo mus nuo kas sekundę atsirandančių vėžio užuomazgų. Kai imunitetas nusilpsta, ląstelių metaplazija tampa nekontroliuojama, todėl pradeda vystytis vėžys. Šiuo atveju galime daryti išvadą, jog galbūt sustiprėjęs paciento imunitetas gebėjo sunaikinti net ir tokį – kur kas didesnės apimties – vėžį“, - svarstė medikas.

 

Ar iš tiesų įmanomi stebuklai?

 

Pasak B. Dainiaus, radikali prostatektomija – be abejo, pats efektyviausias, radikalus prostatos vėžio gydymo būdas. Jį labai mėgsta urologai. Ši operacija yra standartizuota, leidžianti pritaikyti įvairiausias technines medicinos naujoves. Ją galima atlikti atviru būdu, išsaugant nervų pluoštelį, laporoskopiškai, pritaikant robotą ir t. t. Radikali prostatektomija – tarytum kiekvieno garbingo urologijos skyriaus vizitinė kortelė. Tad nieko stebėtina, jog Lietuvoje per metus atliekama iki tūkstančio tokių operacijų.

 

„Vis dėlto kaupiantis patyrimui tampa akivaizdu, kad operacijų, ypač atliktų vyresniems vyrams, rezultatai – ne ką geresni už neoperuotų pacientų būklę. Todėl dabar biopsijos metu aptikus nedidelį ir neagresyvų prostatos vėžį vis dažniau pasirenkamas aktyvus vyro sveikatos stebėjimas, atliekant reguliarius pakartotinius PSA tyrimus. Jei šis rodiklis nesikeičia ir ligonis jaučiasi gerai, po metų kartojame prostatos biopsiją ir vėl sprendžiame: ar aktyviai stebėti toliau, ar taikyti kitą gydymą. Šiuo metu turiu daug tokių stebimų ligonių. Žinoma, kad vyras ryžtųsi aktyviam stebėjimui, jis turi suvokti šios taktikos esmę ir reguliariai (pradžioje – kas 3 mėn., vėliau rečiau) tikrintis. Reikia pridurti, jog ši programa netinka tokiems vyrams, kurie visą laiką galvoja apie savo ligą, kurie jaučia, kaip „vėžys vartosi ir krebžda“. Jiems būtina parinkti individualų gydymo būdą, atitinkantį jų emocinę būklę“, - aiškino urologas.

 

Aktyvaus stebėjimo schemų yra įvairių, priklausomai nuo šalies. Štai Japonijoje, kur PSA yra stabiliai nedidelis, kartoti prostatos biopsijų nerekomenduojama. Reikėtų pridėti ir tai, kad bet kuriuo vienu prostatos vėžio tyrimo būdu pasitikėti nereikėtų.

 

„PSA tyrimas yra geras ir pigus būdas prostatos būklei kontroliuoti, tačiau besąlygiškai juo pasikliauti negalima. Esu matęs vyrų su toli pažengusiu prostatos vėžiu, kurių PSA buvo visiškai normalus. Ir atvirkščiai: yra buvę atvejų, kai PSA – aukštas, o prostatos vėžio nėra. PSA gali padidėti dėl uždegimo, važiavimo dviračiu, sekso, tyrimų, netgi vaistų. Todėl norint įvertinti prostatos būklę būtina taikyti kelis tyrimo būdus.

 

Kaip ir visur, medicinoje svarbus žmogiškasis faktorius. Specialisto, kad ir labai kvalifikuoto, atliekami tyrimai gali turėti subjektyvumo elementų. Pavyzdžiui, Albertui pirmą kartą buvo atlikta vadinamoji aštuntinė biopsija, t. y. iš prostatos paimti 8 mėginiai, o antrosios biopsijos metu – tik šeši. Kyla klausimas, kodėl antrąkart nebuvo atlikta pirmajai lygiavertė biopsija? Be to, patologai, kurie tiria biopsinę medžiagą, taip pat vertina mikroskopinius radinius – pagal tam tikrus požymius, taisykles, pagaliau, pagal savo patyrimą. Kai pro mikroskopą matomas vaizdas tipiškas, klasiškas, aiškus – ir diagnozė neabejotina. Tačiau būna atvejų, kai pakitimai atipiniai, neįprasti, komplikuoti. Tada, žinoma, įmanomas ir vertinimo subjektyvumas“, - teigė B. Dainius.

 

Telieka pridurti: nors kiekvienas žmogus intuityviai jaučia, kas jam geriausia, kaip jo kūnas reaguoja į cheminius vaistus ir kaip – į natūralų gydymo procesą, vis dėlto, prieš pasirenkant bet kokį gydymosi būdą, būtina pasitarti su savo gydytoju. Tiesa, stebuklai – įmanomi, tačiau pernelyg reti ir nestabilūs, kad galėtume jais pasikliauti...

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(8)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(8)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3713)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(6)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA