2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
RECEPTAS. Kaip pasigaminti riešutų sviestą
RECEPTAS. Kaip pasigaminti riešutų sviestą
Tai sveikas, sotus, labai skanus maisto produktas, o svarbiausia, kad jį nesunku pasigaminti namuose.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Organizmo valymas pagal ajurvedą(0)

Nuotrauka
Dabar labai madinga valyti organizmą. Bet ar yra ką valyti? Ko nereikia, organizmas ir pats pašalina. O padėti jam tai padaryti - galima. Tik kaip? Yra daug būdų ir reikia žinoti, kokie iš jų tinkami, o kokie - tik mitai.

Šakniavaisiuose nuodingosios medžiagos kaupiasi viršutiniame sluoksnyje, kopūstuose - viršutiniuose lapuose ir kote, žalumynuose - grūdeliuose. Jeigu abejojama daržovių ekologiškumu, geriausia jas valgyti nuluptas. Jas verdant pirmiausia vandenį reikia užvirinti ir nupilti, užpilti nauju. Kai laikomasi vegetariško maitinimosi, tenka pasirūpinti, kad organizme netrūktų aminorūgščių, geležies ir vitaminų. Todėl reikia vartoti vitaminus su mikroelementais, valgyti sojų gaminius, pupeles, riešutus, pupas, saulėgrąžas.

 

Per dieną reikia išgerti 2,5-3,5 litro skysčių

 

Taip intensyviai vartojant skysčius labai apsunkinamas inkstų darbas, todėl reikia būti tikram, kad jie yra sveiki. Svarbu žinoti, jog nereikia gerti vien tik vandenį. Būtina vartoti tai, kas turi mineralinių medžiagų: sultis, arbatą, mineralinį vandenį, vaisių ir daržovių nuovirą. Galima retkarčiais gurkštelėti sauso baltojo vyno. Jei vartojama tiek skysčių, valgyti reikia 1,5-2 kartus mažiau ir maistas turi būti lengvas: pieno produktai, žuvys, kruopos, daržovės. Galima į racioną įtraukti ir arbūzus - jie gerina šlapimo išsiskyrimą ir iš inkstų bei šlapimtakių išvalo smulkius akmenėlius. Taigi jei jų yra, reikia kasdien suvalgyti po pusę kilogramo arbūzo, tai daryti 10-12 dienų.

 

Tačiau taip plaunant organizmą, lieka "nepraskalautos" kepenys, tulžies pūslė. Žarnynas irgi ne visai išvalomas. Be to, toks būdas nėra visai saugus. Kai inkstai taip intensyviai dirba, išplaunami kai kurie vitaminai - visų pirma B grupės - ir kalcis. Todėl jų organizmas turi gauti papildomai. Dvi savaites reikia nieko nevalgyti, kiekvieną dieną kas dvi valandas gerti pusę stiklinės citrinos sulčių ir du šaukštus alyvuogių aliejaus. Taip išvalomas organizmas.

 

Alyvuogių aliejus, vartojamas su citrinos sultimis, - stipri tulžies varymo priemonė. Toks būdas tinkamas tik ypač sveikiems žmonėms. Bet kam tada jiems valyti organizmą? Jei sergama kepenų ligomis ar gastritu, tokia priemonė gali būti itin pavojinga: citrinų sultys naikina skrandžio sultis, alyvuogių aliejus labai apsunkina kepenis. Kur kas geriau rytą, kai skrandis tuščias, likus 1-1,5 val. iki pusryčių, išgerti negazuoto šilto mineralinio vandens. Tada gultis ant dešinio šono ir po juo pakišti šildyklę. Taip gulėti reikėtų apie valandą. Paskui reikia pradėti kvėpuoti diafragma, išpučiant ir sutraukiant pilvą įkvepiant ir iškvepiant: įkvėpti giliai, o iškvėpti lėčiau. Tada masažuojamos kepenys ir geriau išsiskiria tulžis. Taip galima daryti 1 - 2 kartus per savaitę. Kursas - 6-8 procedūros.

 

Tačiau jei tulžies pūslėje yra akmenų, tokios procedūros geriau atsisakyti. Akmenys gali pajudėti ir užkišti tulžies latakus.

 

Jei bus laikomasi ,,augalinės" dietos - valgoma tik vaisiai ir daržovės, organizmas bus sveikas.

 

Dabar valgoma per daug mėsos ir pamirštama, kad organizmas, pasisavindamas juos, užteršiamas toksinėmis medžiagomis. Todėl jei bus laikinai atsisakyta mėsos, kiaušinių, pieno, išeis tik į naudą.

Augalinis maistas stimuliuoja žarnyno, kepenų ir inkstų veiklą. Kai maistas greičiau pašalinamas, sudaromos geresnės sąlygos žarnyno mikroflorai, nes ilgai virškinant mėsos produktus daug jų žūva. Vartojant augalinį maistą organizmas gauna mažiau kalorijų, todėl jis pradeda vartoti jų atsargas. Taigi išsivalo ne tik virškinamasis traktas, bet ir visos sistemos bei organai.

 

Svarbu žinoti

 

Tačiau labai svarbu, kad vaisiai ir daržovės būtų ekologiškai švarūs, nes organizmas bus dar labiau ,,užkrėstas". Nuodingąsias medžiagas itin gerai pasisavina kopūstai, raudonieji burokėliai, salotos, salierai, ridikai, ropės, krapai. Todėl juos vartoti reikia labai atsargiai - pašalinti pavojingiausias jų dalis. 

 

Kelias savaites geriant vaistinių augalų nuovirus, iš organizmo išplaunamos kenksmingos medžiagos.

 

Inkstų, kepenų, tulžies pūslės, žarnyno veiklą pagerina daugelis augalų. Bet efektas bus tik tada, jei vaistinių augalų nuoviras bus geriamas kelis mėnesius. Be to, reikia labai gerai pažinti savo organizmą ir žinoti, kam jis yra alergiškas.

 

Kukurūzų, jonažolių, pipirmėčių, raugerškių, ugniažolių nuovirai skatina tulžies išsiskyrimą, pagerina jos veiklą. Asiūklių, bruknių lapų, inkstažolių, kadagių kankorėžių nuovirai varo šlapimą. Toksinus pašalina žemuogių lapų, lakišių, beržų pumpurų nuovirai. Tačiau maišyti vaistinių augalų, turinčių priešingą veikimą, negalima, kad efektas vienas kito nesunaikintų. Todėl neverta žavėtis žolelių mišiniais, ten daug komponentų - tikėtina, kad augalų veikimas ,,susikryžiuos". Nereikia tuo pačiu metu gerti vaistinių augalų, kurie valo ir kepenis, ir inkstus, nuoviro, nes organizmas pajus didelį krūvį. Greito efekto nebus ir nereikia - geriau pamažu, bet užtikrintai.

 

Mikroceliuliozės skaidulos ir kiti sorbentai iš organizmo išvalo toksinus. Mikroceliuliozė, patekusi į žarnyną, sutraukia toksinus, jos masė padidėja. Žmogus pajunta apgaulingą sotumo jausmą, todėl gali mažiau valgyti. Tokias pat veikimo savybes turi ir kiti sorbentai. Tačiau užpildžiusi žarnyną mikroceliuliozė trukdo normaliai įsiurbti maistą. Jei tai tęsiasi dažnai, sutrinka žarnyno veikla, o ją atkurti nėra taip lengva. Be to, sorbentai, pašalindami toksinus, sutrikdo mikrofloros darbą, pasikeičia jos sudėtis ir tai organizmui ne į gera. Sorbentai nėra išrankūs ir su toksinais pašalina maistingąsias medžiagas, vitaminus. Taigi sorbentus galima vartoti labai neilgai.

 

Jei bus maudomasi gerai įkaitintoje pirtyje ir geriama šlapimą varanti arbata, organizmas bus išvalytas, bus sunaikintos bakterijos.

Kai prakaituojama ir geriama šlapimą varanti arbata, pagerėja inkstų veikla. Be to, valosi giloki odos sluoksniai. Vanojantis išsiplečia kraujagyslės, paskui jos greit susitraukia - pagerėjo venų ir arterijų sienelių tonusas. Tuo pirtis ir naudinga. Tačiau pirtyje negali kaitintis sergantieji širdies ir kraujagyslių ligomis. Didelė temperatūra neigiamai veikia ir galvos smegenis. Be to, odos valomasis efektas didžiausias pirmąkart, paskui pastebimai mažėja.

Todėl geriausia yra įvyniojamoji procedūra. Paklodė, geriausia lininė, pamirkoma karštame vaistinių žolių nuovire ir į ją susukamas žmogus. Jis dar įvyniojamas į celofaną ir į šiltą antklodę taip, kad atsidurtų tarsi kapsulėje, bet galva neįvyniojama. Tokia ,,mikropirtis" gali trukti ilgokai, galima net užsnūsti. Kūnas prakaituoja, bet galva nejunta didelės temperatūros. Paklodę galima mirkyti avižų nuovire (ne tik grūdų, bet ir visų augalų) arba bet kokių vaistinių žolelių, kurios yra tinkamos pagal sveikatą, nuovire. Maždaug taip pat veikia ir dabar madinga japoniška pirtis, kai maudomasi ąžuolinėse statinėse - galvai taip pat negresia perkaisti.

Nuotrauka
Kaip išsivalyti organizmą: 5 detoksikacijos taisyklės(0)
Norint išsivaduoti nuo organizmo „šiukšlių“ ir atsikratyti papildomų kilogramų, jums neužteks vien tik sumažinti raciono kaloringumą.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas natūraliomis priemonėmis(2)
Kepenys, oda, insktai – būtent jie diena po dienos valo mūsų organizmą. Kai šie organai pradeda jausti perkrovas, tai iškart atsiliepia mūsų savijautai. Keletą paprastų būdų padės jiems (t.y. mums) palengvinti gyvenimą.Plačiau...
Nuotrauka
Viskas, ką reikia žinoti apie gydomąjį badavimą(0)
Iš senovės istorijos žinome, kad badavimas buvo būdingas Rytų religijoms ir antikos civilizacijoms. JIs buvo praktikuojamas ne tik sveikatos sumetimais ir jaunystei išsaugoti, bet ir dvasiai atnaujinti.Plačiau...
Nuotrauka
Naujas vaistas nuo visų ligų – organizmo valymas: paprasti receptai ir specialistų vertinimai(7)
Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Ar veiksmingas vis labiau populiarėjantis organizmo valymas?Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas moliu ir anglimi(0)
Pavasaris – laikas valyti organizmą. Kad atsikratytume organizmui visai nereikalingo balasto, šlakų ir toksinų, kelių savaičių organizmo valymo kursas – kaip tik tai, ko reikia.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas(0)
Gydomasis badavimas buvo propaguojamas jau senų senovėje, jis rekomenduojamas senovės Kinijos bei Indijos medicinoje. Gydomasis badavimas gali būti pirmas žingsnis pasveikimo link.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas augalais(4070)
Bendrosios toksinų šalinimo dietos yra naudingos, tačiau ne taip aktyviai stimuliuoja kepenis, plaučius ir inkstus. Jei norite sustiprinti tam tikrų organų veiklą, išbandykite augalus ir jų derinius.Plačiau...
Nuotrauka
Žarnyno valymas pasūdytu vandeniu(1)
Purna Shank Prakshalana ir Laghu Shank Prakshalana - žarnyno valymas pasūdytu vandeniu yra unikalus tuo, kad išvalo visą virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
SVARBIAUSI KLAUSIMAI APIE BADAVIMĄ(0)
Automobilį dažniau valome nei savo organizmą, šuns nemaitiname produktais, kurios patys valgome pasimėgaudami, sirgdami griebiamės cheminių vaistų, dar labiau alindami organizmą. Net ir vienos dienos badavimas padėtų įveikti daugelį problemų.Plačiau...
Nuotrauka
Badauju kartą per savaitę ir jau pamiršau, kas yra ligos.(0)
Papasakosime Jums apie sąmoningai pasirinkto badavimo naudą.Plačiau...
Nuotrauka
Nustatykite, ar jūs turite parazitų (kirmėlių)?(94)
Ar žinojote, kad daug neišgydomų ligų lemia ne kas kitas, o mūsų organizme dešimtmečiais gyvenančios kirmėlės.Plačiau...
Nuotrauka
Išankstinis pasiruošimas badauti(1)
Visada labai sunku badauti, jei radikaliai keičiate organizmo įpročius: valgote, daug ir gausiai ir po to staiga visko atsisakote. Jei planuojate badauti 24 val., parą ar net 40 dienų, svarbiausia – pasiruošti badavimui.Plačiau...
Nuotrauka
Trys badavimo patirtys: žmonės pasakoja neįtikėtinus dalykus(1)
Skaitykite apie ekstremalias žmonių patirtis, kurių metu, po 40 ir 50 badavimo dienų, išnyko ligos, kurios laikomos nepagydomomis.Plačiau...
Nuotrauka
10 produktų, kurie padės išvalyti organizmą(0)
Po gausių šventinių užstalių apsunkusį organizmą mitybos specialistai pataria „pamaitinti“ produktais, kurie iš jo šalina toksinus ir šlakus. Pateikiame produktų, kuriuos rekomenduojama įtraukti į dienos meniu, sąrašą.Plačiau...
Nuotrauka
ŠLAKŲ IR DRUSKŲ ŠALINIMAS IŠ ORGANIZMO Pagal B. V. Bolotovą(12)
Pirmiausia B. V. Bolotovas rekomenduoja paversti organizmo susikaupusius šlakus druskomis. O po to pasirinkti tokias medžiagas, kurios paspartintų druskų šalinimą iš organizmo.Plačiau...
INKSTŲ VALYMAS ERŠKĖČIŲ ŠAKNŲ NUOVIRU(0)
Žinovė: metus rūkyti, organizmą išvalys piktžolių arbata(0)
9 BADAVIMO TAISYKLĖS(4248)
SPARTUS IR EFEKTYVUS ORAGINZMO VALYMAS MOLIU(0)
Kaip valyti organizmą geriamu moliu(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA