2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Priešnavikiniai augalai
Priešnavikiniai augalai
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)

Nuotrauka
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.

 

Rizikos veiksniai

 

Rūkymas. Tarp plaučių vėžio ir cigarečių rūkymo yra didelis ryšys, apie 90 proc. plaučių vėžio atvejų neatsiejami nuo tabako vartojimo. Rizika susirgti plaučių vėžiu tiesiogiai priklauso ir nuo surūkomų per dieną cigarečių skaičiaus bei rūkymo trukmės.

Manoma, kad tarp tų žmonių, kurie surūko po du ar daugiau cigarečių pakelių per dieną, kas septintas mirs nuo plaučių vėžio.

 

Pasyvus rūkymas. Grėsmė sveikatai iškyla ir pasyviems rūkaliams, būnantiems prirūkytose patalpose. Tabako dūmuose yra nemažai cheminių kancerogeninių medžiagų. Kuo ilgiau būsite aplinkoje, kur rūkoma, tuo didesnė rizika.

 

Oro tarša. Manoma, kad buvimas ilgą laiką smarkiai užterštoje aplinkoje toks pat rizikingas kaip ir pasyvus rūkymas.

 

Asbesto pluoštai ir kitos cheminės medžiagos. Asbesto naudojimas daugelyje šalių apribotas ar net uždraustas, tačiau anksčiau jis buvom plačiai naudojamas. Tas pats pasakytina ir apie tam tikras chemines medžiagas ir preparatus, naudojamus kai kuriose srityse ir pramonėse, tokius kaip arseną, berilį, kadmį, anglį, silicio dioksidą ir nikelį.

 

Radono dujos. Tai natūralios radioaktyviosios dujos, kurios yra vienas iš urano skilimo produktų. Jos nematomos ir bekvapės. Radonas išsiskiria iš žemės ir gali patekti į namus.

 

Paveldimumas. Individualus genetinis jautrumas taip pat gali būti vienas iš plaučių vėžio rizikos veiksnių. Be to, didesnę palučių vėžio riziką turi tie, kurių šeimoje kas nors sirgo plaučių vėžiu.

 

Plaučių ligos. Tam tikros plaučių ligos siejamos su didesne plaučių vėžio rizika, - tokios ligos kaip lėtinė obstrukcinė plaučių liga ( LOPL ) ir plaučių audinių randėjimas.

 

Vyresnis nei 65 metų amžius. Beveik 70 proc. žmonių, kuriems diagnozuojamas plaučių vėžys, yra vyresni nei 65 metų amžiaus, ir tik 3 proc. plaučių vėžio atvejų vėžys diagnozuojamas jaunesniems nei 45 metų amžiaus žmonėms.

 

 

Plaučių vėžio požymiai ir simptomai

 

Įspėjamųjų plaučių vėžio požymių gali ir nebūti arba juos sunku atpažinti. Daugeliu atvejų plaučių vėžys ankstyvojoje stadijoje neturi jokių pastebimų požymių, Bet jeigu jums tinka vienas ar keli iš anksčiau išvardytų rizikos veiksnių, patariama kuo anksčiau peršviesti plaučius.

 

1. Užsitęsęs kosulys arba kai pasikeičia kosulio pobūdis.

Jeigu peršalote, kosulys jums praeis po savaitės ar dviejų, bet jeigu jis nepraeina ilgą laiką, būtina kreiptis į gydytoją. Jeigu rūkote arba jeigu jus kamuoja lėtinis kosulys, atkreipkite dėmesį, ar nepasikeitė kosulio pobūdis, pavyzdžiui: ar jis netapo dažnesnis, gilesnis, šiurkštesnis, ar atsikosima su krauju ar su daugiau nei įprasta gleivių.

2. Dusulys

Jeigu dūstate atlikdami užduotį, kurią anksčiau atlikdavote lengvai ir neuždusdami, būkite budrūs: tai gali būti vienas iš plaučių vėžio simptomų. Toks simptomas būdingas tuomet, kai plaučių navikas blokuoja ar susiaurina kvėpavimo taką, arba kai krūtinėje kaupsai skystis.

3. Krūtinės ir kaulų skausmas

Vienas iš plaučių vėžio simptomų gali būti krūtinės, peties ar nugaros skausmas. Plaučių vėžys, išplitęs į kaulus, gali sukelti pažeisto kaulo skausmą. Jeigu jis išplito į smegenis, gali atsirasti keletas neurologinės kilmės simptomų ir galvos skausmas. Tad įsiklausykite į savo organizmą, ir jeigu skausmas nesiliauja, apsilankykite pas gydytoją.

4. Švokštimas

Kvėpavimas su švilpimu gali būti susijęs su astma ar alergija, kaip ir su plaučių vėžiu. Jeigu švilpimas nesiliauja, būtinai apsilankykit pas gydytoją.

5. Balso pasikeitimas

Jūsų balsas tampa šiurkštesnis ir žemesnis, arba pastebite tam tikrų kitų ryškių savo balso pasikeitimų. Kartais balsas pasikeičia dėl paprasto peršalimo, bet jeigu šiurkštumas nepradingsta, būtinai kreipkitės į gydytoją.

6. Pasikartojančios kvėpavimo takų infekcijos

Būkite budrūs, jeigu tokios infekcijos kaip bronchitas ir plaučių uždegimas nepraeina arba jos dažnai kartojasi.

7. Svorio kritimas, apetito stoka, nuovargis ir silpnumas

Yra tam tikrų nespecifinių simptomų, kurie būdingi daugeliui kitų vėžio formų arba kitoms ligoms, bet jeigusimptomai atsiranda dėl neaiškios priežasties ir ilgą laiką nepraeina, apsilankykite pas gydytoją.

 

Kaip sumažinti plaučių vėžio riziką

 

Meskite rūkyti, jeigu dar iki šiol to nepadarėte. Jeigu esate pasyvus rūkalius, stenkitės nebūti aplinkoje, kur rūkoma.

 

Patikrinkite savo namų aplinką dėl radono dujų – Jeigu įtariate, kad jūsų namuose gali būti radono dujų, įsigykite radono testą ir išsiaiškinkite, ar jūsų namuose radono lygis nėra padidėjęs.

 

Venkite kancerogeninių medžiagų darbe – Naudokite apsaugos priemones, jeigu darbe dirbate su toksinėmis cheminėmis medžiagomis.

 

Gyvenimo būdo pakeitimas – yra faktų, įrodančių, kad reguliari mankšta gali sumažinti plaučių vėžio ir kitų vėžių formų riziką. Be to, valgykite skaidulomis praturtintą maistą, vartokite daug vaisių ir daržovių. Yra atlikta nemažai tyrimų, įrodančių, kad daržovės gali sumažinti plaučių vėžio riziką.

 

Ankstyva vėžio diagnostika, plaučių peršvietimas – Plaučių rentgenas ankstyvosiose plaučių vėžio stadijoje nėra itin efektyvus. Tačiau, kaip rodo tyrimai, kompiuterinė tomografija (KT) naudojant mažą apšvitos dozę gali sumažinti mirtingumą nuo plaučių vėžio 20 procentų.

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(9)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Nuotrauka
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, dar apie 80 tūkst. šiuo metu serga įvairiomis onkologinėmis ligomis, o net 20 proc. visų mirčių – nuo vėžinių susirgimų.Plačiau...
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(9)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3714)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(7)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA