2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio
Organizmas siunčia signalus apie vėžį, kurių nevalia ignoruoti. Kiekvieną vėžio rūšį rodo keli simptomai.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)

Nuotrauka
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.

Vos nesugriuvo namai...

 

Apie prof. Viktorą Borisovą Jungtinės Karalystės spauda pradėjo rašyti tada, kuomet britų gydytojai atsisakė gydyti garsaus muzikos prodiuserio David‘o Longman‘o dukterį, kuriai buvo diagnozuota labai sunki ir reta liga - Hippel - Lindau sindromas, dėl kurio mergaitei vystėsi augliai rankos raumenyse. Norėdami išgelbėti Luizai gyvybę, gydytojai matė tik vienintelę išeitį - nupjauti jai ranką. Mergaitei Londone buvo atlikta visa eilė sudėtingų procedūrų, tame tarpe buvo taikomi ir įvairūs metodai su cheminėmis medžiagomis, bet netekę vilties, gydytojai mergaitę išleido namo.  

 

 

Luizos tėvas, negalėjo sutikti, kad jo dukteriai, kuri nori studijuoti ir gyventi normalų jaunos merginos gyvenimą, nėra pagalbos ir kreipėsi į tuometinį Didžiosios Britanijos premjerą Tonį Blairą, o pastarasis paprašė pagalbos tuometinio Rusijos prezidento Vladimiro Putino, kuris neatsisakė padėti ir nukreipė muzikų šeimą pas gydytoją prof. Viktorą Borisovą. Profesorius susipažinęs su Luizos ligos istorija, pats nuvyko į Londoną ir apžiūrėjęs mergaitę, pakvietė ją kartu vykti į Maskvą ir tolimesnį gydymą atlikti jo klinikoje. Po dviejų savaičių gydymo, Luizos augliai sumažėjo ketvirtadaliu, o nustebę britų mokslininkai kvietėsi prof. V. Borisovą pasidalinti žiniomis apie unikalų gydymo būdą.

 

„Aš metus iš metų maniau, kad liga mane tuojau pražudys. Man niekas negalėjo padėti Londone, todėl atvažiavau į Maskvą. Maniau, aš vis tiek neturiu ko prarasti ", - pasakojo Luiza.

 

Netrukus po to, Rusijos televizija parodė neilgą reportažą apie profesoriaus gydymo metodus, o kitą rytą norinčių patekti pas jį buvo tokia minia, kad vos nenugriovė pastato, kuriame įsikūrusi prof. V.Borisovo klinika. Įdomiausia tai, kad gydytojo adresas ir kiti kontaktai nebuvo nurodyti laidoje, o  ir jokios  iškabos ant durų nebuvo, jog čia įsikūrusi klinika.

 

 

Kas Jūs, pone daktare?

 

Nors pradžioje pasirodė skandalingos antraštės tiek Rusijos tiek Didžiosios Britanijos laikraščiuose, kad „Putinas sumokėjo už mergaitės gydymą" ir ėmė gydytojo temą eskaluoti plėtojant politines temas, tačiau neišvengiamai mokslinė ir „rimtoji" spauda ėmė gvildenti prof. V. Borisovo gydymo metodus. Didžiausią susidomėjimą sukėlė tai, kad profesorius neatlieka jokių operacijų ir net neskiria jokių vaistų.

 

Save jis vadina reabilitologu - specialistu, padedančiu susidoroti su ligos pasekmėmis arba problemomis po operacijų  ir neatsisako padėti įvairių ligų kamuojamiems žmonėms. Prieš išeidamas į pensiją, prof. V.Borisovas dirbo viename iš uždarų Rusijos gynybos ministerijos institutų.

 

Žiniasklaidos priemonės yra paskaičiavusios, kad profesorius siejamas su daugiau nei tūkstančiu „stebuklingo" išgijimo atvejų. Į jo kliniką neretai ateina beviltiškai sergantys žmonės, su kuriais profesorius dirba pagal savo metodiką, kurios nepripažįsta ne tik tautiečiai, bet ir kitų šalių mokslininkai, tačiau Vokietijos specialistai labai rimtai susirūpino, kad ši metodika gali padėti išgelbėti gyvybes ir įkūrė atskirą kliniką, o V.Borisovą išrinko Berlyno medikų draugijos tikruoju nariu. (Šioje draugijoje iki šiol buvo tik du  rusų mokslininkai akademikai I.P. Pavlovas ir V.M. Bechterevas. Beje, V.M.Bechterevas cituojamas iki šiol apibūdinant gydytojo galią: „Visi žino, kokį magišką gydomąjį poveikį gali turėti vienas guodžiamasis gydytojo žodis ir atvirkščiai, kaip kartais pražūtingai ligonį veikia rūstus, šaltas gydytojo nuosprendis, kai jis neišmano ar nenori išmanyti įtaigos jėgos").

 

„Pirmiausia, aš esu gydytojas", - pasakoja prof. V.Borisovas. „Kai manęs paklausia, aš atsakau: - „Aš jus perspėju, aš esu tikras gydytojas, o ne burtininkas".  Aš neturiu nieko bendra su magija ar kažkuo panašaus, nors taip gydyti gal būtų paprasčiau", - juokiasi jis.

 

„Aš turiu žinoti labai daug, kad suprasčiau kodėl liga atsirado ir kaip ją reikia gydyti".

 

Prof. V. Borisovas turi 12 patentų ir yra parašęs 48 mokslinius darbus.

 

 

Sunaikino auglius smegenyse 

 

Berniukui iš Serbijos Nikolai Kesičiui atsisakė padėti visi gydytojai. Jo pusė galvos smegenų užėmė gigantiškas auglys. Panašiai nutiko ir berniukams iš buvusios Jugoslavijos Nemani Stankovič, kuriam taip pat teko patirti gydytojų beviltiškumą gydant sarkomą ir metastazės nukeliavo į plaučius bei Nikolajui Bertičiui, kurį kamavo auglys mažajame dubenyje, apėmęs šlapimo pūslę ir kitus  organus.  Šiuos ir dar kelis berniukus iš Austrijos, buvusios Jugoslavijos gydytis savo klinikoje Maskvoje pakvietė  prof. V.Borisovas susipažinęs su jų ligų istorijomis. Spauda pavadino stebuklu tai, kas nutiko vėliau, kai berniukai atvyko į Maskvą. 

 

Gydytojas V.Borisovas neneigia šiuolaikinės medicinos svarbos ir chemoterapijos galios. Tačiau sako, kad labai svarbią dalį gydyme užima reabilitacija, kuriai vis dar skiriama per mažai dėmesio.

 

„Aš neignoruoju gydytojų ir  chemoterapeutų puikios patirties, tačiau pats baisiausias laikotarpis, pradedant gydyti vėžį, prasideda tada, kada jis imamas gydyti ambulatoriškai ir kai ligonis atsiduria namuose pilnas klausimų ir nežinojimo, ką toliau daryti. Kamuojamas psichologinių problemų ligonis paliekamas vienas ir tai vyksta visose šalyse", - pasakoja profesorius.

 

 „Mano uždavinys ne dirbti onkologo darbą, bet padėti žmogui susigražinti imunitetą. Pacientas turi teisę žinoti, kaip sau padėti po operacijų, chemoterapijos ar radioterapijos. O mūsų rezultatai priklauso nuo to, kaip mums gydytojams pavyksta susitarti su pacientais šiuos uždavinius įgyvendinti".

 

Prof. V.Borisovas turi atsakymą, kodėl tiek daug vaikų buvusios Jugoslavijos teritorijoje serga vėžiu. „Po karo Jugoslavijos teritorijoje liko daug  sprogmenų su uranu. Tai padidino sergamumą onkologinėmis ligomis. Daug vaikų Jugoslavijoje jau gimsta su vėžiu ir vietiniai gydytojai jiems negali niekuo padėti", - pasakoja profesorius.

 

 

Profesorius „sprogdina" vėžį

 

Prof. V.Borisovas taiko visai nebrangią medžiagą, kuri mokslininkams žinoma nuo praėjusio amžiaus  5-ojo  dešimtmečio. Tai tirpusis žaliasis chlorofilas. Jis suleidžiamas ligoniui, o kai piktybinė ląstelė jį pasisavina, ji veikiama lazeriu. Taikomi lazeriniai spinduliai yra atitinkamo ilgio ir intensyvumo. Jų pakanka tam, kad vėžinėje ląstelėje susikaupęs chlorofilas iškirtų aktyvųjį deguonį. Kadangi ląstelės neturi porų, deguonies perteklius susprogdina vėžinę ląstelę. Sveikos ląstelės nenukenčia, nes jos nėra tokios „alkanos", kad rytų chlorofilą ir jį ignoruoja. Chlorofilą „ryja" tik sergančios, t.y. vėžinės ląstelės.

 

Profesorius buvo kritikuojamas dėl to, kad jo metodas gali būti taikomas tik paviršiuje esančioms vėžinėms ląstelėms „sprogdinti", tačiau V.Borisovas rado būdą prasiskverbti giliau, išnaudojant žmogaus natūralius gyvybinius procesus. Žmogui iškvepiant kraujas atiteka į širdį, kraujagyslės praktiškai ištuštėja ir atitinkamo ilgio lazerio spindulys pasiekia auglio pažeistus audinius. Svarbiausias uždavinys - pataikyti į kvėpavimo ir širdies susitraukimų ritmą, tačiau tai padaryti padeda kompiuterinė ir kita technika, kuri buvo sukurta specialiai šioje klinikoje naudojamam metodui.

 

Pasak profesoriaus, skirtingai nuo chemoterapijos ir radioaktyvaus švitinimo,  šis metodas nedaro žalos sveikatai, nepažeidžia sveikų audinių.  Jo klinikoje sėkmingai gydėsi ketvirtos stadijos vėžį turintys žmonės.

 

Metai iš metų žmonės bando apgauti piktybines ląsteles. Jas nuodija cheminiais preparatais, spinduliuoja tokio stiprumo radiacija, kad neretai pats gydymas yra tapęs ligonio mirties priežastimi. Žinoma, laimėjimai onkologijos srityje yra labai svarbūs. Prieš kelis metus šveicarai pagamino preparatą „Savastin", kurio dėka įmanoma pailginti sergančiojo gyvenimą keleriais metais. Tačiau šiuo vaistu gali gydytis ne kiekvienas, nes vien tik vienas gydymo kursas (iš keliolikos reikiamų) kainuoja šimtus tūkstančių litų.

 

Manoma, kad šis palyginti visai nebrangus prof. Viktoro Borisovo metodas gali padaryti nemažą reformą vėžio gydymo srityje, kuri gali atnešti didelius nuostolius didelėms ir didelius finansinius išteklius naudojančioms farmacijos laboratorijoms.

 

Nėra dviejų vienodų pacientų

 

„Kalbame apie tai, kad žmogaus kūnas sudarytas iš ląstelių ir apie tai, kad pasaulyje nėra dviejų vienodų žmonių. Mūsų ląstelėms, kaip ir visam organizmui būdingas tam tikras biologinis ritmas. Kiekvienas žmogus gyvena pagal dvifazį ritmą - dieną budraujame, naktį miegame. Toks pats ritmas būdingas ir ląstelėms.  Įsivaizduokite, kad mūsų kiekviena mūsų ląstelė - tai paukštelis lizde.  Grupė ląstelių miega, kol parskrenda mama paukštė ir parneša kirminėlį, tada paukšteliai prabunda, atidaro savo snapelius, pavalgo ir vėl užmiega. Visa tai vyksta sinchroniškai ir harmoniškai.

 

Ląstelės darbo sutrikimas, kada ji ima tarsi laukinė nepaklusdama augti, maitintis ir nepaklūsta organizmo ritmui - būtent tai ir yra vėžys, kurį mokslininkai dar vadina „kara liuksorinz" arba „laukinė mėsa". Toliau, bioritmų harmonijos sutrikimai sukelia imuniteto depresiją su visomis iš to kylančiomis pasekmėmis. (Tai vyksta ir gydantis spinduline terapija ar chemoterapija). Vienas iš efektyviausių būdų padėti atstatyti sveikų ląstelių ritmus ir su jais normalius katabolizmus ir metabolizmus ląstelių lygmenyje - biochronoterapijos metodas. Bioritmų harmonizavimas suteikia galimybę pacientui jaustis subjektyviai sveikesniam", - pasakoja prof. V.Borisovas.

 

Profesoriaus klinikoje dirbama su visu spektru ligų ,tarp kurių onkologinės ligos, cerebralinis paralyžius, gimdos ir prostatos patologijos. Profesorius atskleidžia, kad pastaruoju metu taip pat intensyviai dirba su įvairiais virusais ir greitai turės įdomių rezultatų.  

 

Profesoriaus pastabos:

 

Sveikimo formulė

 

Pasak prof. V.Borisovo didelė mūsų sveikatos ar sveikimo dalis priklauso nuo mūsų mokėjimo susikoncentruoti ties savo mintimis ir emocijų valdymu.

 

„Paprasčiausių dalelių procesus pasaulyje tiria kvantinė mechanika. Kvantinis lygis - tai informacijos pasaulis, „nematomas pasaulis". Tokioje unikalioje savireguliuojančioje sistemoje, koks ir yra žmogus, kvantiniai išskirtinumai ir yra jo mintys bei jausmai. Jos tiesiai arba nujausdamos paklūsta organizmui, kaip ir kūno ląstelės paklūsta mūsų mintims, jomis keičiasi. Negatyvi mintis prapajėgi griauti, kaip ir depresija sukuria terpę imuniteto silpimui, o nelaimingas žmogus sau padidina infarkto ar vėžio tikimybę. Tuo tarpu gera mintis geba kurti stebuklus. Ji sugeba neutralizuoti blogos minties padarinius  ir veikia kaip vaistas, išgydo ir suteikia daugiau naujų jėgų, stiprina ląstelės sienelę. Optimistinės mintys savo jėgų galia pasveikimui iš tiesų padeda išgyti. O pesimisto mintys - pribaigia. O tai reiškia, kad kalbant apie sveikatą, biologija ir psichologija negali būti nagrinėjamos atskirai", - sako profesorius.

 

Kodėl ir kaip padeda chlorofilas?

 

Chlorofilas - žalios spalvos augalinis pigmentas, labai reikalingas ir naudingas žmogaus organizmui. Jau Antikos graikai perdirbdavo žalius augalų lapus ir gautą substanciją naudodavo žaizdų, sumušimų, įdrėskimų gydymui. Tradiciškai chlorofilas buvo naudojamas kaip priemonė, gaivinanti kvėpavimą, naikinanti blogą kvapą, taip pat esant virškinimo problemoms, anemijos atveju - kaip priemonė, stimuliuojanti kraujo kūnelių gamybą. Tyrimai rodo, kad chlorofilas valo organizmą nuo toksinų, kancerogeninių ir mutageninių medžiagų. Naudojant išoriškai, chlorofilino tirpalas mažina bakterijų augimą, tai labai veiksminga gydant atviras žaizdas, tame tarpe trofines opas.

 

Gydymui naudojami spirulinos dumbliai turi visą rinkinį žmogui reikalingų vitaminų ir mineralų. Spirulinoje yra 18 rūšių amino rūgščių, iš kurių 8 nepakeičiamos, t.y. nesintezuojamos žmogaus organizme, kai kurios iš jų augaliniame maiste praktiškai nesutinkamos.

Spirulinoje taip pat yra daug mikroelementų - geležies, kalcio, natrio, kalio, vario, magnio, mangano, cinko, fosforo, seleno, daugelis vitaminų, beta karotino, nukleino rūgščių, gama-linoleninės rūgšties, fermentų ir kt.


Spirulina - ypatingai geras geležies ir vitamino B12 šaltinis. Patekdamas į organizmą, profesoriaus preparatas, aktyvuoja apsaugines organizmo jėgas. kai audiniuose normalizuojasi medžiagų apytaka, imunitetas pats susidoroja su priešais ir liga pasitraukia.

 

Kodėl, norint sustiprinti imunitetą, reikėtų naudoti natūralias priemones?

 

Daugėja tyrimų, kurie atskleidžia, kad natūralūs vitaminai ir mineralinės medžiagos yra daug naudingesnės nei sintetinės. Kai kurie sintetiniai vitaminai, kurie anksčiau buvo rekomenduojami onkologinių ligų prevencijai, iš tiesų gali netgi stimuliuoti vėžinių ląstelių susidarymą. pavyzdžiui, didelės dozės sintetinio vitamino E kelia kepenų vėžį, taip pat dirbtiniai karotinai (provitaminas A) vartojami dideliais kiekiais gali sukelti plaučių vėžį. Pernelyg didelės dozės sintetinio vitamino C (daugiau kaip 500 mg per dieną ) pagerina terpę laisvųjų radikalų formavimuisi, kurie sutrikdo ląstelių DNR sandarą.

 

 Teigiama, kad natūralūs vitaminai, esantys spirulinos dumbliuose, niekada nekenks. Juose „gyvenančios" natūralios medžiagos padeda organizmui apsivalyti ir išsivaduoti nuo kenksmingų medžiagų.

 

©Įveikligą

 

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(8)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Nuotrauka
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Lietuvoje kasdien vėžio diagnozę išgirsta beveik 50 žmonių, dar apie 80 tūkst. šiuo metu serga įvairiomis onkologinėmis ligomis, o net 20 proc. visų mirčių – nuo vėžinių susirgimų.Plačiau...
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(8)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3713)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(6)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA