2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Gydytojai įvardijo, kuri miego poza yra geriausia
Gydytojai įvardijo, kuri miego poza yra geriausia
Gydytojai priėjo išvados, kad geriausia poza miegui yra gulėjimas ant nugaros. Tokia kūno padėtis sumažina kaklo, nugaros ir stuburo skausmų tikimybę, mažina rūgštingumą ir užkerta kelią raukšlių susidarymui.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

ŠLAKŲ IR DRUSKŲ ŠALINIMAS IŠ ORGANIZMO Pagal B. V. Bolotovą(12)

Nuotrauka
Pirmiausia B. V. Bolotovas rekomenduoja paversti organizmo susikaupusius šlakus druskomis. O po to pasirinkti tokias medžiagas, kurios paspartintų druskų šalinimą iš organizmo.

Jungiamajame audinyje susikaupusius šlakus reikia šalinti rūgštimi. Organizmas su maistu turi gauti tokių rūgščių, kurios būtų organizmui nepavojingos ir tirpdytų šlakus, bei paverstų juos druskomis. Tokios rūgštys yra: askorbo, palmitino, nikotino, stearino, citrinų, pieno ir kt. rūgštys.

 

Valymo metu B.V.Bolotovas rekomenduoja valgyti daugiau raugintų agurkų, kopūstų, pomidorų, burokėlių, morkų, svogūnų, česnakų, raugintų obuolių, rauginto pieno produktus (kefyrą, kumysą, varškę ir kt.), taip pat vaisių actą.

 

Pasak jo, kiekvienas žmogaus organas prisitaikęs panaudoti savo rūgštis. Todėl reikai vartoti kuo įvairesnių.

 

 

Vaiių actą reikėtų vartoti su aprūgusiu pienu: į stiklinę  aprūgusio pieno įpilamas 1 šaukštelis (kartais ir šaukštas) vaisių acto ir 1 šaukštelis medaus. Geriama valgant, kartą per dieną. Vaisių acto reikia įpilti į arbatą, kavą, sriubas, sultinius.

 

 

Verčiant šlakus druskomis, geriau nevartoti aliejaus, kuris spartina tulžies išsiskyrimą ir stabdo šlakų virtimo druskomis procesą. Tuo metu rekomenduojama valgyti daugiau žuvies arba mėsos, kad vidinė terpė būtų rūgštesnė.

 

Pirmojo etapo tikslas ž padidinti bendrą organizmo rūgštingumą ir valgyti produktus, skatinančius rūgimą: raugintus agurkus, kopūstus ir kt. Išgėrus saldžios arbatos ar kompoto ant liežuvio patartina užberti kelias valgomosios druskos kruopeles. Tai skatina skrandį išskirti rūgščius fermentus – pepsinus, kurie padeda šlakams greičiau virsti druskomis, taip pat naikina nesveikas organizmo ląsteles.

 

B.V. Boltovas akcentuoja, kad šlakai ne iš karto gali virsti druskomis net jei rūgštinama nuolat. Rūgštys ir šarmai sunkiai patenka ten, kur reikia. Todėl atliekant šią procedūrą reikia masažuoti kūną.

 

Šlakams virstant druskomis, organizme susidaro šios druskos: mineralinės, šarminės, rūgščių, tirpstančių ir netirpstančių vandenyje.

 

Galioja tokia taisyklė: panašus tirpdo panašų.  Pavyzdžiui žibale ištirpsta visi naftos produktai – solidolis, solidarinę alyva, parafinas ir kt. B.V.Bolotvas pabrėžia, kad tokiu pačiu principu galima sėkmingai tirpdyti organizme šarmines druskas. Tam tikslui reikia vartoti organizmui nekenksmingų šarmų – kai kurių žolelių nuovirų ir sulčių.

 

 

SAULĖGRĄŽŲ ŠAKNŲ ARBATA.

 

Rudenį  surenkamos stambios šaknų dalys, pašalinamos smulkios plaukuotos šaknelės, švariai nuplaunamos ir džiovinamos. Išdžiovintos šaknys susmulkinamos mažais gabaliukais (pupelės dydžio) ir 1-2 minutes virinamos emaliuotame puode (3 l vandens ir 1 stiklinė šaknų).

Arbatą reikia išgerti per 2-3 dienas.

Po to tos pačios šaknys vėl virinamos, tik jau 5 min., tokiame pat vandens kiekyje ir arbata taip pat išgeriama per 2-3 dienas.

 

Baigus gerti pirmą arbatos porciją, pradedama kita ir t.t. Ši arbata didelėmis dozėmis geriama praėjus 30 min. po valgio.

 

Druskos pradeda šalintis po 2-3 savaičių. Tuo metu šlapimas būna rūdžių spalvos. Gerti arbatą reikia tol, kol šlapimas taps skaidrus kaip vanduo.

 

Šio valymo metu negalima valgyti aštrių, rūgščių ir sūrių patiekalų. Maistas turi būti tik vos vos pasūdytas, geriausia augalinis.

 

JUODŲJŲ RIDIKŲ SULTYS

 

Labai naudinga gerti juodųjų ridikų sultis, jos puikia  tirpdo mineralus tulžies latakuose, tulžies pūslėje, inkstų geldelėse, šlapimo pūslėje ir kraujagyslėse.

 

10 kg juodųjų ridikų gumbų nuplaunama ir iš nenuluptų išspaudžiamos sultys, apie 3 l.

Sultys laikomos šaldytuve, o išspaustos sumaišomos su medumi – 1 kg išspaudų ir 300 g medaus – ir įpilama pieno išrūgų.

Laikoma stiklainyje šitoje vietoje prispaudus, kad nepelytų. Sulčių pradedama gerti po 1 šaukštelį praėjus 1 val. po valgio. Jei neskauda kepenų, tai dozę galima pamažu didinti – nuo 1 šaukšto iki 2 šaukštų ir galiausiai iki 100 g.

 

 

Juodųjų ridikų sultys yra stiprus tulžį varantis produktas. Jei tulžies latakuose daug druskų, tulžis sunkiai šalinama, todėl ir skauda.   

Ant kepenų dėkite vandens šildyklę, maudykitės karštoje vonioje. Jei skausmas pakenčiamas, procedūras tęskite tol, kol baigsis sultys.

Parastai skauda tik iš pradžių, po to praeina.

Druskos išeina nepastebimai, tačiau valymo efektas labai didelis.

 

Procedūra atliekama 1-2 kartus per metus, tuo metu laikantis dietos be druskos ir vengiant aštrių bei rūgščių maisto produktų. Sultims pasibaigus, pradėkite vartoti išspaudas, kurios iki to laiko jau bus surūgusios. Vartoti valgant po 1-3 šaukštus, kol pasibaigs.

Tai ypač sustiprina plaučių audinį ir širdies ir kraujagyslių sistemą.

 

GRUSKŲ ŠALINIMAS LAURO LAPAIS

 

5 g lauro lapų užpilami 300 ml vandens verdami 5 min. Po to supilama į termosą, kad pritrauktų. Tirpalas nupilamas ir darant pertraukėles per 12 valandų mažais gurkšneliais išgeriamas. VISO IŠKART IŠGERTI NEGALIMA, NES GALI SUKELTI KRAUJAVIMĄ.

 

Po 3 dienų daroma savaitės pertrauka ir vėl geriama.

 

Nesistebėkite, jei kas pusvalandį šlapinsitės rožinės spalvos šlapimu – mat druskos pradeda labai intensyviai tirpti ir dirgina šlapimo pūslę.

 

Po savaitės dviejų galima įsitikinti, kaip energingai tirpsta druskos. Jei negalėjote pajudinti sąnarių arba jie skaudėjo, jutote oro kaitos keliamus skausmus, pamatysite, kas viskas praėjo.   

      

 

 

Nuotrauka
Kaip išsivalyti organizmą: 5 detoksikacijos taisyklės(0)
Norint išsivaduoti nuo organizmo „šiukšlių“ ir atsikratyti papildomų kilogramų, jums neužteks vien tik sumažinti raciono kaloringumą.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas natūraliomis priemonėmis(2)
Kepenys, oda, insktai – būtent jie diena po dienos valo mūsų organizmą. Kai šie organai pradeda jausti perkrovas, tai iškart atsiliepia mūsų savijautai. Keletą paprastų būdų padės jiems (t.y. mums) palengvinti gyvenimą.Plačiau...
Nuotrauka
Viskas, ką reikia žinoti apie gydomąjį badavimą(0)
Iš senovės istorijos žinome, kad badavimas buvo būdingas Rytų religijoms ir antikos civilizacijoms. JIs buvo praktikuojamas ne tik sveikatos sumetimais ir jaunystei išsaugoti, bet ir dvasiai atnaujinti.Plačiau...
Nuotrauka
Naujas vaistas nuo visų ligų – organizmo valymas: paprasti receptai ir specialistų vertinimai(7)
Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Ar veiksmingas vis labiau populiarėjantis organizmo valymas?Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas moliu ir anglimi(0)
Pavasaris – laikas valyti organizmą. Kad atsikratytume organizmui visai nereikalingo balasto, šlakų ir toksinų, kelių savaičių organizmo valymo kursas – kaip tik tai, ko reikia.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas(0)
Gydomasis badavimas buvo propaguojamas jau senų senovėje, jis rekomenduojamas senovės Kinijos bei Indijos medicinoje. Gydomasis badavimas gali būti pirmas žingsnis pasveikimo link.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas augalais(4070)
Bendrosios toksinų šalinimo dietos yra naudingos, tačiau ne taip aktyviai stimuliuoja kepenis, plaučius ir inkstus. Jei norite sustiprinti tam tikrų organų veiklą, išbandykite augalus ir jų derinius.Plačiau...
Nuotrauka
Žarnyno valymas pasūdytu vandeniu(1)
Purna Shank Prakshalana ir Laghu Shank Prakshalana - žarnyno valymas pasūdytu vandeniu yra unikalus tuo, kad išvalo visą virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
SVARBIAUSI KLAUSIMAI APIE BADAVIMĄ(0)
Automobilį dažniau valome nei savo organizmą, šuns nemaitiname produktais, kurios patys valgome pasimėgaudami, sirgdami griebiamės cheminių vaistų, dar labiau alindami organizmą. Net ir vienos dienos badavimas padėtų įveikti daugelį problemų.Plačiau...
Nuotrauka
Badauju kartą per savaitę ir jau pamiršau, kas yra ligos.(0)
Papasakosime Jums apie sąmoningai pasirinkto badavimo naudą.Plačiau...
Nuotrauka
Nustatykite, ar jūs turite parazitų (kirmėlių)?(94)
Ar žinojote, kad daug neišgydomų ligų lemia ne kas kitas, o mūsų organizme dešimtmečiais gyvenančios kirmėlės.Plačiau...
Nuotrauka
Išankstinis pasiruošimas badauti(1)
Visada labai sunku badauti, jei radikaliai keičiate organizmo įpročius: valgote, daug ir gausiai ir po to staiga visko atsisakote. Jei planuojate badauti 24 val., parą ar net 40 dienų, svarbiausia – pasiruošti badavimui.Plačiau...
Nuotrauka
Trys badavimo patirtys: žmonės pasakoja neįtikėtinus dalykus(1)
Skaitykite apie ekstremalias žmonių patirtis, kurių metu, po 40 ir 50 badavimo dienų, išnyko ligos, kurios laikomos nepagydomomis.Plačiau...
Nuotrauka
10 produktų, kurie padės išvalyti organizmą(0)
Po gausių šventinių užstalių apsunkusį organizmą mitybos specialistai pataria „pamaitinti“ produktais, kurie iš jo šalina toksinus ir šlakus. Pateikiame produktų, kuriuos rekomenduojama įtraukti į dienos meniu, sąrašą.Plačiau...
Nuotrauka
INKSTŲ VALYMAS ERŠKĖČIŲ ŠAKNŲ NUOVIRU(0)
Inkstų akmenims susmulkinti naudojamas erškėčių šaknų nuoviras.Plačiau...
Žinovė: metus rūkyti, organizmą išvalys piktžolių arbata(0)
9 BADAVIMO TAISYKLĖS(4248)
SPARTUS IR EFEKTYVUS ORAGINZMO VALYMAS MOLIU(0)
Kaip valyti organizmą geriamu moliu(0)
Organizmo valymas pagal ajurvedą(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA