Kodėl tai veikia?
Vienareikšmiško atsakymo nėra. Bet galima į tai žvelgti iš įvairių kampų ir visi jie vienaip ar kitaip patvirtins užkalbėjimų poveikį.
Žodžio galia
Žodžiai perduoda mūsų minčių energiją,valią, todėl jais galima sukelti stiprų poveikį. Jeigu savo žodžiams suteiksime pakankamai energijos (kaip ir mintimis vizualizuojant) jie taps įsakymu, kurį visata ar aukštesnės jėgos (kiekvienam pagal supratimą) pasistengs įvykdyti. O galbūt jūs astralinėje plotmėje sukursite įvykį. Juk kaip viduje taip ir išorėje. Mes esame astralinio pasaulio atspindys. Todėl mintimis veikiant galime astralinėje erdvėje suteikti jau esamam (viskas ką mes įsivaizduojame jau egzistuoja) įvykiui energijos, arba sukurti lervą, kurią šeriant jums pavyks ją materializuoti. Juk žodis,mintis virsta kūnu. Taip pat žodžiai skleidžia ypatingas vibracijas.... Turbūt kiekvienas esame girdėje jog garsai paveikia vandenį. Gražūs žodžiai priverčia vandenį kristalizuotis į žvaigždutės formą, o paliepimai, negražūs žodžiai (tarkime žodis velnias) suformuoja netvarkingą kristalą. Daugelis mano, kad žodžiai gali paveikti visatą,suvirpinti ar pajudinti ją. Juk žodis materialus. Todėl taip pat vyrauja įsitikinimas, jog tariant burtažodį ar užkalbėjimą reikia teisingai pasirinkti intonaciją.
Traukos dėsnis
Panašus traukia panašų. Tai ką tu jauti, ką mąstai, tą ir pritrauki. Čia vėlgi į tai galima žvelgti įvairiai. Žmogus yra kaip magnetas. Jis į savo aplinką pritraukia tokį dažnį, kurį pats skleidžia. ''Jeigu nori suprasti visatos paslaptis, mąstyk energijos, dažnio, vibracijos kalba'' Nikola Tesla. Dažnai galvojant apie įvykius, juos kartojant, gali juos pritraukti. Juk senieji užkalbėjimai buvo lydimi ir veiksmų, kurie simbolizuodavo norimą iššaukti rezultatą. Pavyzdžiui, norint iššaukti lietų, reikia pilti vandenį ant žemės.
Pasąmonė
Mūsų pasąmonė gali būti labai galingas įrankis. Jeigu jai ką nors įsakysime, ji atsižvelgs į mūsų norą ir padės mums jį pasiekti. Todėl tardami užkalbėjimą, turime jį tarti teiginio forma. Tarkim jeigu jums nesiseka darbe, o jūs norite priešingo rezultato, teiginys- man darbe sekasi, ne visada bus teisingai pasirinktas. Nes jūs iškarto galite susikurti pasąmonėje darbo vaizdą, kuris jums sukels neigiamas emocijas ir primins problemą. Tuo atveju būtų geriau teigti- Aš kylu karjeros laiptais. Atkreipkime dėmesį į kaimuose paplitusius užkalbėjimus, jie dažniausiai net nėra susiję su veikiamu objektu. Tarkime, kaip jus nuteikia šis užkalbėjimas padedantis numalšinti danties skausmą ? ''Džiovinto vėjo, pernykščio sniego, šių metų ledo, rupūžės kraujo''
Taip pat prisiminkime afirmacija. Nuoširdžiai kartojant tą patį sakinį, mes sau į galvą įsikalame tą teiginį.
Mūsų realybė
Mes galime paveikti savo realybę, kadangi mūsų protas ją sukuria. Pakeitus požiūrio tašką, pasikeičia ir stebimas objektas. Juk mes patys pavienius veiksmus sulipdome į vieną ir interpretuodami nusprendžiame kodėl ir kaip tai įvyko. Atlikę užkalbėjimą jūs tiesiog įtikite jog rezultatą jūs pasieksite. Net nėra būtina tarti užkalbėjimą žinant jo reikšmę, reikalingas tik tikėjimas. Pavyzdžiui sator formulė Lietuvoje naudota nuo pasiutligės, Vokietijoje padėdavo išvengti gaistro.
Yra vienas įdomus viduramžių vienuolių užrašytas užkalbėjimas meilei, teigiama, jog reikia prieš merginą sugiedoti tam tikrus žodžius, ir ji jums negalės atsispirti. Žinoma, turbūt viskas vyksta dėl tikėjimo, jūs atkreipiate merginos dėmesį (prisiminkime satanistų mėgiamą manipuliaciją nuostaba)... Jūs įgaunate pasitikėjimo, nes tikite jog užkalbėjimas pasisekė, o ji atkreipia į jus dėmesį, galbūt net išsigąsta. Yra ir kitoks, panašaus užkalbėjimo aiškinimas, būnant šalia mylimosios įsipjauti ranką ir kraujui tekant tarti užkalbėjimą. O aiškinimas toks, jog valios pastangomis būrėjas sukuria lervą, kuri pasimaitina kraujo energija. Ir pati scena išjudina merginos vaizduotę, atima iš jos energiją, paverčia lengvu laimikiu.
Kaip reikia užkalbėti?
Užkalbėjimas sakomas pašnibždomis, greitai, nes jį reikia ištarti neatsikvėpus, netgi jei formulė kartojama keletą kartų. Burnoje kaupiama maginė galia, o baigus užkalbėjimą staiga išpučiama į užkalbėjimo objektą. Taip pat yra dar vienas būdas ištarti užkalbėjimui jeigu jis yra trumpas. Reikia tiesiai atsistojus kaupti energiją pėdose (energija turi būti tokia stipri, kad ją pajaustumėte. Tai bus šiluma) tada ją kelti į viršų ir vienu metų paleidžiant į aplinką energiją galingai, kone išriaumoti žodžius (tai labiau taikoma burtažodžiams ar kvietimams, siekiant pritraukti materialus/nematerialus objektus, duodant įsakymus).
Dažnai pasirenkamas užkalbėjimo laikas priklauso nuo mėnulio fazės. O ypač mėgiamas laikas yra saulei leidžiantis ar tekant. Jeigu bandoma užkalbėti kitą žmogų, geriausias laikas yra tada, kada tas žmogus miega (tada daug lengviau, paveikti žmogų) . Arba taip pat patogu tai daryti matant tam žmogui. Jis patirs šoką, ims bijoti, išeikvos energiją ir taps lengva auka.
Keli užkalbėjims
Nuo ,,rožės“
Abracadabra
bracadabr
racadab
acada
cad
a
Fikus Mikus arabikus.
(Nežinau kodėl, bet jis man visada sukelia šypseną.)
Žodžiai balto balandžio plunksna užrašomi ant sviesto trijose duonos riekelėse, žmogus jas turi suvalgyti ryte saulei tekant, vakare saulei leidžiantis ir vėl ryte saulei tekant.
Padeda atsikratyti rėmens
Tris kartus ištarti šiuos žodžius:
Ėda mane rėmuo, bara mane piemuo, rėmenį barsiu, piemenį karsiu.
Šautuvo užkalbėjimas, kad neišautų
Šautuve, stovėk ramiai, Dievo vardu tau paliepiu, neišduok balso, nei ugnies, nei liepsnos, nei kibirkščių, tikrai taip, kaip Švenčiausia Dievo gimdytoja Marija nesutepta ir nekalta mergelė paliko.
Tada reikia šautuvą 3 kartus peržegnoti.
Šaltinis: http://anomalija.lt/forum/index.php?topic=1906.msg33993#msg33993