2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Ką keliskart per dieną ragauja šimtamečiai?
Ką keliskart per dieną ragauja šimtamečiai?
Kopūstas (lot. Brassica oleracea) liaudies kulinarijoje nuo seno gerbiamas. Mūsų prosenelės pašaudavo į duonkepę krosnį ruginį kepalą, ant kopūstlapių paguldytą – labai gardi iškepdavo duonelė.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Užkoduok smegenis ir pasveik(0)

Nuotrauka
Kaip užkoduoti savo organizmą, kad jis pasveiktų pats?

 

Pasveikti – paprasta

Kiekvienas gali užkoduoti savo smegenis, kurios siųs signalus sergančiam organizmui ir tokiu būdu jis pasveiks nuo bet kokios ligos. Šis metodas nesudėtingas, tačiau viską reikia daryti etapais.

 

 

1 ETAPAS. Pirmiausia ramiai, sąmoningai ir tikslingai ,,nuskenuokite“ mintyse savo organizmą ir nustatykite, koks organas (vieta) turi pasveikti (tai gali būti ir liga, negalavimas, trauma).

 

2 ETAPAS. Susikaupkite ir nuspręskite, kokiu būdų organizmas su jumis bendraus – rodys (per pojūčius), kad jau sveiksta. Taip pat pasiklauskite savęs: ,,po to, kai liga pasitrauks, kokie pojūčiai man tai paliudys?“ Tai labai svarbu – nes kaip susitarsite, tokius ženklus ir gausite.

 

3 ETAPAS. Būkite tikri, kad liga pasitrauks savaime, be jokių papildomų priemonių, vaistų ar veiksmų, be jokio svetimo įsikišimo!

Kad šis metodas veiktų, pirmiausia  įsivaizduokite (susikurkite galvoje kuo realiau) kokios nors ligos vaizdą (ką tada jaučiate, kokios emocijos apima, bendra savijauta). Išgyvenkite ligą (pvz., peršalimą, gripą). Dabar prisiminkite tuos atvejus, kai negalavimas (pvz., koks nors skausmas) praeidavo savaime ir dar įsivaizduokite, kad tai vyksta ČIA ir DABAR.

 

 4 ETAPAS. O dabar įsivaizduokite traumas (įdrėskimus, įpjovimus, nedideles žaizdeles ir pan.). Pavyzdžiui, jūs įsipjovėte čia ir dabar. O dabar pamatykite, kaip žaizda užsitraukia ir praeina savaime, be niekieno įsikišimo.

 

5 ETAPAS. Pajuskite skirtumą tarp ligos ir automatiško jos išnykimo ir kuo skiriasi sužeista vieta (jei įsivaizduojame traumą), nuo sveikos (esančios šalia jos) kūno vietos.  Kai jūs įsivaizduojate savo ligą (kuri dar nepraėjo): ar tą vaizdinį matote kažkur priešais save (tarsi šalia), ar kur nors savo kūne? Daugumai žmonių vaizdinys iškyla kažkur šalia. Tai nėra labai svarbu, tačiau svarbu jo ,,nepaleisti“.

Šie pojūčiai yra ypač svarbūs ir labai reikalingi sveikimui.

 

6 ETAPAS. O dabar savo ,,neįmanoma pasveikti“ pojūtį paverskite sveikimo ir pasveikimo pojūčiu. Tokiu būdu jums dabar teks perkoduoti savo ligą arba traumą lygiai tokiu pačiu būdu, kaip neseniai smegenys sukūrė (užkodavo) įsivaizduojamą ligą arba traumą. Jūs matėte vaizdą, kaip ligą susikurią, dabar pamatykite, kaip ji savaime išnyksta.

Taigi, nuo šiol jūs priimsite savo ligą, naudodami tą kodą, kurį jūsų smegenis taiko, kaip išgijimo ar pasveikimo (naudokitės 5 etapo informacija).

 

7 ETAPAS. Pasitikrinkite, ar jūsų liga (trauma) tikrai užkoduota automatiškai savigydai. Dar kartą įsivaizduokite ligą arba traumą (kaip tada jaučiatės iki smulkiausių pojūčių, detalių), o po to galvoje pamatykite, kaip įsivaizduojama liga savaime praeina (su visais pojūčiais), tarsi matytumėte filmuką apie savo organizmą. Jeigu pastebėsite kokias nors kliūtis, pašalinkite jas – perkurkite vaizdus, kol viskas bus akivaizdu ir aišku.

 

8 ETAPAS. Dabar būtinai sukurkite dar vieną, kitokią įsivaizduojamą ligą su pojūčiais (emocijomis, skausmu, negalavimupra) ir po to vėl kuo realiau (su pojūčiais ir emocijomis) įsivaizduokite, kaip ta liga praeina. Šią patirtį, kaip ir pirmąją patalpinkite savo pasąmonėje.

 

9 ETAPAS. Pasitikrinkite, ar nesipriešinate savo vidumi savaiminiam pasveikimui. Paklauskite savęs: ,,ar neprieštarauja kuri nors mano dalis automatiškam kūno pasveikimui?“ Jeigu atsakymas: ,,Nesipriešina“, vykdykite 10 etapą. Jeigu atsakymas: ,,Priešinasi“, tada paklauskite savęs: ,,Dėl kokių priežasčių aš nenoriu savaime pasveikti (kas man gali nutikti)?“ Gal jūs išties turite svarių priežasčių sirgti (gal tik taip sulaukiate aplinkinių dėmesio, atjautos). O gal pavargote nuo gyvenimo ir liga yra vienintelis būdas stabtelėti? Tuomet jums pirmiausia reikia ,,išgydyti“ emocijas – paversti jas pozityviomis, o tada vėl mėginti savo užprogramuoti sveikatingumui.

 

10 ETAPAS. O dabar užmegzkite ryšį su savo vidine išmintimi. Paklauskite savo pasąmonės: ,,Ką dar galiu padaryti, kad automatiškai pasveikčiau?“ Atkreipkite dėmesį, kokie atsakymai iškilo tarsi savaime? Būtinai paisykite jų, net jei jie atrodys labai keistis, pavyzdžiui, žiūrėti daugiau komedijų, ryte melstis, atsiprašyti kaimyno ir pan. Jei liga rimta, šį klausimą užduokite kasdien, kol pasveiksite. 

 

Nuotrauka
Pilve telkiasi moteriška energetika(0)
Vaikystėje mus mokė visada įtraukti pilvą ir laikyti jį įtempus – kad laikysena būtų gražesnė. Bet moterims tai gali pakenkti!Plačiau...
Nuotrauka
Kas yra trečioji akis?(9)
Kur yra mistinė trečioji akis ir kam ji reikalinga?Plačiau...
Nuotrauka
Ko negalima sakyti sergančiajam depresija(7037)
Jeigu jūsų artimas žmogus ar pažįstamas kenčia nuo depresijos ir jūs norite jam padėti, šiukštu niekada nesakykite netinkamų frazių!Plačiau...
Nuotrauka
Laimingi ar nelaimingi namai(4080)
Daugiabučiuose pirmųjų aukštų gyventojai serga keliskart dažniau už devintame aukšte gyvenančius kaimynus. Kodėl?Plačiau...
Nuotrauka
Apie energijos vampyrus(0)
Pastebėta, kad yra žmonių, su kuriais pabendravę, pasijuntame išsekę, sudirgę ar pan. – kitaip tariant, netekę energijos. Pirmiausia apie energijos vampyrus ėmė kalbėti bioenergetikai, astrologai, vėliau susidomejo ir psichologai.Plačiau...
Nuotrauka
Atraskite neišsemiamas pasąmonės saugyklas(0)
Atraskite gebėjimą mąstyti kūrybingai, susietai, ir įtraukite tai į visą mąstymą. Savo mintims įrenkite šliuzų ir kanalų sistemą. Tuomet mąstymas įstengs daugiau aprėpti, bus kokybiškesnis.Plačiau...
Nuotrauka
Kai kurios Dalai Lamos XIV mintys(0)
Jeigu manai, jog esi per mažas, kad kažką pakeistum, pabandyk miegoti su uodu.Plačiau...
Nuotrauka
20 patarimų pakelsiančių tavo bendravimą į neregėtas aukštumas(0)
Bendravimas pagal Abrahamo Maslow poreikių piramidę užima trečią vietą pagal svarbumą žmogaus gyvenime (po fiziologinių ir saugumo poreikių). Ar tikrai bendravimą su žmonėmis pastatote į tokią svarbią vietą?Plačiau...
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA