2021 rugpjūčio 05 d., ketvirtadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
7 naudingiausi produktai širdžiai
7 naudingiausi produktai širdžiai
Obuoliai ir džiovinti abrikosai – tai tik dalis maisto produktų, kurie gali užkirsti kelią širdies ligoms.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Vėžį įveikusi moteris: išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti(0)

Nuotrauka
Garsi Žemaitijos žolininkė Janina Danielienė sako, kad kone visus cheminius vaistus galima pakeisti žolelėmis, kurios auga beveik kiekviename užmiesčio kieme ar pievoje.

Pradžia – asmeninė patirtis

 

Šiemet jau 20 metų, kai J. Danielienė įveikė sunkią ligą – medikai moteriai buvo diagnozavę IV stadijos žarnyno vėžį.

„Mano sąmoningas kelias kaip tik prasidėjo būtent po ligos. Per tą laiką išbandžiau viską, kas galėtų padėti pasveikti. Maitinausi tik daržovėmis, vartojau įvairias žoleles, kad atkurčiau vitaminų pusiausvyrą, po operacijos reikėjo atkurti ir žarnyno peristaltiką“, – pasakojo J.Danielienė.

Žolynų pasaulis moteriai niekada nebuvo svetimas: mama ir senelė buvo kaimo žolininkės, tad ir Janina vaikystėje jokių tablečių gyvenime neregėjo. Galiausiai, sunkios ligos prispirta, ji ir pati nuėjo šeimos moterų pramintu keliu – žolelių paslaptis studijavo savarankiškai, mokėsi, sykiu receptus ir išbandydama. Dabar savo patirtimi dalijasi su kitais.

 

Žolelės vaikams gydyti

 

Anot Janinos, beveik kiekvienoje šeimoje auga vaikai. Dažniausiai pasitaikančios yra peršalimo ligos. Todėl namuose būtina turėti aviečių – tinka džiovinti stiebeliai, lapai, šakelės su uogomis.

„Avietes vaistams galima skinti ir kai žydi, ir kai jau subrandina uogas. Reikėtų turėti čiobrelių, taip pat šalavijų, jie labai tinka suskaudusiai gerklei skalauti ir virškinimui suaktyvinti“, – sakė žolininkė.

 

Pasak Janinos, puikus augalas – putinas. Putinų uogos tinka nuo kosulio, bronchito, nusilpus organizmui.

 

„Nuo peršalimo tinka ir raudonėliai. Juos savo darže augina beveik kiekviena šeimininkė. Raudonėlius galima užsiauginti net vazonuose ant palangės. Reikėtų namų vaistinėlėje turėti liepų žiedų ir lapų“, – tikino J.Danielienė.

Jų negalima skinti pakelėse. Visas žoles, jei jos renkamos natūraliai augančios gamtoje, reikia skinti atokiau nuo pramonės objektų.

 

Žolės niekada neplaunamos. Maža to, reikia suspėti prisiskinti liepų žiedų, kol jų žiedadulkių nenuplovė lietus – tada jie tampa beverčiai.

 

Pievos pilnos gėrybių

 

Žolininkė siūlo pasirūpinti juodųjų aronijų uogomis, taip pat juodųjų šermukšnių uogomis – jis stiprins kraują.

 

Nereikėtų nuvertinti gysločių – jis labai tinka žaizdoms gydyti. Ir ne tik, taip pat tinka žarnyno veiklai ir virškinimui skatinti.

 

Vaistinėlėje reikėtų turėti ir džiovintų kraujažolių – jos tinka visoms vidaus ligoms gydyti. Lapai – viduriams laisvinti, o žiedai – žarnyno veiklai stabilizuoti.

 

Ryšulėlis pelynų, arba karčiųjų kiečių, būtinas kiekvienuose namuose. Įmetus po mažą žiupsnelį į arbatą, jis padės išvaryti iš organizmo įvairius parazitus.

 

Netingėkite prisirinkti dilgėlių, pataria žolininkė. Jos stiprina kraują, tinka nuo moteriškų ligų ir vyrams nuo prostatos ar šlapimo ligų. Namie turėtų būti krapų ir kmynų, net morkų lapai yra vaistai.

 

Mažų gėlelių stebuklai

 

Labai svarbios namų vaistinėlėse – medetkos, mažos darželio gėlytės, primenančios saulutes oranžiniais žiedlapiais.

 

„Ji dezinfekuojanti priemonė, tinka uždegimams gydyti. Tik būtina žinoti, kada rinkti žoles, pavyzdžiui, medetkas reikia skinti, kai tik žiedeliai prasiskleidžia ir nuo jų nudžiūsta rasa“, – mokė žolininkė.

 

O kai medetkų išsiskleidę žiedai pabūna keletą dienų, praranda dalį savo vaistinės vertės. Esą lygiai tas pats – su visais vaistažolių žiedais. Žiedas yra vertingas prasiskleidęs 1–2 dienas, todėl žolininkai dar iš vakaro apžiūri visus savo laukus ir mato, ką ryte reikės skinti.

 

Ne visos piktžolės – bevertės, tikina J.Danielienė. Dažnai ravėdamos daržus šeimininkės esą be gailesčio lauk meta dirvines, arba trispalves, našlaites. Miniatiūrinės gėlytės nėra piktžolės, o labai vertingos vaistažolės.

 

Žolininkė teigia, kad našlaites reikia rauti su visomis šaknimis ir jas džiovinti. Lygiai taip pat – ir raktažoles. Jas reikia skinti tik pražydusias. Raktažolės tinka kepenų ligoms gydyti.

Kiekvienas augalas esą turi būti renkamas savo laiku. J.Danielienė teigia, kad be reikalo šeimininkės savo darželiuose ėmė auginti petunijas ir kitokias atvežtines gėles, kurios nėra lietuviškos kilmės.

 

„Užmirštos senovinės gėlės, pavyzdžiui, didžiosios nasturtės. Šios gėlelės ypač tinka peršalimo ligoms gydyti. Tinka ir žiedeliai, ir sėklos, ir lapeliai, o rudenį prieš šalnas reikia išrauti jas su šaknimis ir išdžiovinti“, – sakė Janina.

 

Pirmieji pavasario pranašai

 

Jau greitai pievose pasirodys šalpusniai – pirmieji tikro pavasario pranašai. Žolininkė sako, vos pasirodžius, reikės skinti jų žiedelius. Kiaulpienę žolininkė vadina lietuvišku ženšeniu.

 

„Žiedelius reikia rinkti, kol jie dar susiglaudę, neišsiskleidę, kai jie išsiskleidę, greitai pavirs į pūkus. Šiemet pavasaris labai vėluoja, tokiu laiku jau kasdavome kiaulpienių šaknis, o dabar sniegą kapstome“, – juokavo Janina.

 

Kiaulės taukai – tepalams

 

Dauguma džiovintų augalų tinka ir arbatoms gerti, ir vonelėms, ir inhaliacijoms, ir tepalams gaminti.

Gaminant vaistinius tepalus, geriausi – kiaulių taukai. Jie vaistams nuo senovės buvo naudojami. Taukais gydydavo net ir be priedų, tikino J.Danielienė.

 

„Indą su taukais reikia tirpinti įstačius į puodą su vandeniu, kuris iš lėto kaitinamas, kad nesudegtų naudingos medžiagos. Tada sumaltus džiovintų kaštonų žiedus ir vaisius, alyvų žiedus ir kaulažoles persijoti ir supilti į taukus. Lėtai maišant, reikia virti“, – mokė žolininkė.

Šis tepalas bus skirtas sąnarių, raumenų skausmams gydyti, venų išsiplėtimui mažinti, kaulams stiprinti. Ištepus šituo tepalų skaudamą vietą, būtinai reikia šiltai aprišti.

„Šitų liaudiškų gydymo reikalų galima imtis kiekvienoje šeimoje. Mokėjimas, žinoma, būtinas. Bet šiais laikais yra labai daug literatūros ir informacijos internete, tad išmokti nesudėtinga“, – įsitikinusi J.Danielienė.

 

Vaistai ir liaudiška medicina dera?

 

Vartojant cheminius vaistus labai svarbu žinoti, kad jų negalima gerti vienu kartu su vaistažolėmis. Turi praeiti mažiausiai dvi valandos, o geriant kai kuriuos stiprius vaistus, net – pusdienis.

„Vaistų ir žolelių negalima maišyti. Pavyzdžiui, nuo peršalimo žmogus geria antibiotikus ir dar nori gydytis liaudiškai. Tai daryti kategoriškai nerekomenduojama, šitaip galima trigubai suaktyvinti antibiotikų veikimą“, – teigė žolininkė.

O gydant lėtines ligas su aktyviais augalais, pavyzdžiui, paprastuoju amalu, reikia net atlikti organizmo valymą.

 

„Arbatas reikia gerti tvarkingai ir laiku, prieš valgį arba po jo, bet ne valgant. Vaistines arbatas turėtų gerti ir sveiki žmonės, nes jos stiprina imunitetą, atsparumą ligoms – žmonės mažiau sirgs“, – pabrėžė J.Danielienė.

 

Žmonėms, kuriems taikoma chemoterapija, reikėtų nuolat stiprinti imunitetą, kad organizmas tai atlaikytų.

„Tokiu atveju tinka arbatos su įvairiais vaisiais, uogomis, juodųjų džiovintų serbentų uogų ar lapų, taip pat erškėtrožės, kurios tinka nuo daugelio negalavimų“, – sakė žolininkė.

Anot Janinos, uogas rekomenduojama ne tik džiovinti, bet ir užšaldyti. Tai esą idealus būdas išlaikyti jų vaistines savybes. Netinkamoje džiovyklėlėje ir žoleles, ir uogas ar vaisius galima ir sugadinti, jei nėra ventiliacijos, kad nesikoncentruotų drėgmė.

 

Žolininkė J.Danielienė tikina, kad apie tokius elementarius dalykus reikėtų kuo daugiau pasakoti žmonėms, kad jie žinotų, jog, be tablečių, yra ir paprastesnių bei pigesnių būdų pasveikti ir išlikti sveikiems.

 

Asta Dykovienė, „Klaipėda“

Nuotrauka
5 produktai, apsaugantys nuo vėžio(8)
Svetainėje Mdanderson.org pateikiamas sąrašas produktų, kurie užkerta kelią šiam šiuolaikinės žmonijos prakeiksmui.Plačiau...
Nuotrauka
Plaučių vėžys. Kaip sumažinti riziką(1)
Plaučių vėžys yra viena dažniausių vėžio rūšių visame pasaulyje. Bet žinant rizikos veiksnius ir atkreipiant dėmesį į įspėjamuosius požymius, galima išgelbėti gyvybę.Plačiau...
Nuotrauka
6 taisyklės, norintiems išvengti vėžio(1434)
Neseniai leidinyje ,, The Journal of the American College of Nutrition „ mokslininkai pristatė 6 taisykles, norintiems išvengti vėžio. Jie tvirtina, kad svarbiausia – augalinės kilmės produktų dieta.Plačiau...
Nuotrauka
7 su vėžiu kovojantys prieskoniai ir žolelės(2)
Gamtoje apstu žolelių, kurios gali padėti mums kovoti su daugeliu ligų - tereikia jas pažinti. Štai 7 prieskoniai ir žolelės, galintys apsaugoti mus nuo didžiausios amžiaus rykštės - vėžio.Plačiau...
Nuotrauka
Priešnavikiniai augalai(14)
Liaudies medicinos atstovai teigia, kad gydomosios žolelės gali būti puikus pagalbininkas kovojant su vėžiu, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ligos atveju gydytojo priežiūra būtina.Plačiau...
Nuotrauka
Ar paprastas vitaminas C gali išgydyti vėžį?(21)
Didelė dozė vitamino C gali sustiprinti chemoterapijos poveikį kovoje su vėžiu – tokį vitamino potencialią mokslininkai pastebėjo laboratorijomis sąlygomis tyrę peles.Plačiau...
Nuotrauka
Italas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį(1)
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi...Plačiau...
Nuotrauka
Profesorius iš Rusijos siūlo alternatyvų vėžio gydymo būdą(0)
„Genialumas slypi paprastume"? Į šį klausimą bando atsakyti mokslininkai, išgirdę dar vieną neįtikėtiną istoriją apie Rusijos prof. Viktorą Borisovą, kuris išgydė ne vieną ligonį, kurį onkologai išleido namo mirti.Plačiau...
Nuotrauka
Gydytoja, šešių vaikų mama, vėžį gydo kitaip(82)
Sakoma, kad liga nesirenka nei pagal rangą, nei pagal kišenę. Tad susidūrusieji su onkologine liga labai greitai sužino gydytojos Laimos Bloznelytės-Plėšnienės adresą. Jos taikoma vėžio gydymo metodika ne vienam grąžino gyvenimo džiaugsmą.Plačiau...
Nuotrauka
Apie sąmokslo teorijas: vėžys negydomas tyčia?(0)
Vėžys seniai galėjo būti įveiktas, bet farmacininkams tai neparanku. Jie uždirba milijardus dolerių už vaistus tariamam ligonių gydymui. Vėžys – tai kandidos grybelis. Vėžio gydymas chemoterapija – genocidas, nes žlugdo imuninę sistemą.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip apsisaugoti nuo žarnyno vėžio(0)
Didžiausias paradoksas, kad storosios žarnos vėžys - geriausiai gydymui pasiduodantis virškinamojo trakto navikas, tačiau jis nustatomas pernelyg vėlai, kad gydymas būtų sėkmingas.Plačiau...
Nuotrauka
Stebinantis citrinos poveikis(0)
Citrina (Citrus) – stebuklingas produktas, naikinantis vėžio ląsteles. Jis yra 10 000 kartų stipresnis už chemoterapiją.Plačiau...
Nuotrauka
Jodas gydo vėžį(222)
Gyd. Sircus ir kai kurie kiti jodą naudoja vėžiui gydyti. Tai dar vienas pigus vėžio gydymo metodas.Plačiau...
Nuotrauka
Maistas, kuris padeda išvengti onkologinių ligų(2)
Pomidorų, kefyro, jogurto mėgėjai žymiai rečiau suserga įvairių organų vėžiu. Ypač veiksmingai nuo šios ligos jie saugo virškinamąjį traktą.Plačiau...
Nuotrauka
Nepagydomą vėžį įveikė drastiškai pakeitęs mitybą(8)
Kazimiero Petraičio gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis, kai jis išgirdo dvigubą diagnozę – mieloma ir sisteminė amiloidozė.Plačiau...
Vėžio profilaktikai – fizinis aktyvumas ir augalų terapija(1)
Dieta prieš vėžį(1)
Stebuklingos linų sėmenų aliejaus galios. Gydo net vėžį.(2)
Kur susidaro vėžio sukėlėjai?(0)
6 MOKSLININKĖS PATARIMAI, KAIP APSAUGOTI SAVE NUO VĖŽIO(0)
STEBUKLINGAS GYDYMO BŪDAS – ALIEJAUS ČIULPIMAS(8)
10 VĖŽIO SIMPTOMŲ, KURIUOS PRIVALO ŽINOTI KIEKVIENA MOTERIS(1871)
Kaip moteriai pavyko įveikti vėžį. Dienoraštis.(0)
Koks maistas mus saugo nuo baisių ligų(3)
Grūdų želmenys ir jų sultys nuo onkologinių ligų(1)
Didžiulis tyrimas parodė, kaip su vėžio rizika susijusi namų ruoša(0)
Kokie simptomai verčia sunerimti dėl vėžio(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(4)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas(3713)
5 būdai, padėsiantys išvengti vėžio(0)
Žalioji arbata prieš prostatos vėžį(0)
Naujas būdas įveikti VĖŽĮ(6)
Krienai naikina vėžio ląsteles(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA