2021 spalio 25 d., pirmadienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
NEPATOGI TIESA APIE ELEKTROS PRIETAISUS
NEPATOGI TIESA APIE ELEKTROS PRIETAISUS
Neseniai pasaulį sukrėtė tyrimas, dviem mobiliaisiais telefonais mokslininkai išvirė kiaušinį. Pasirodė ir pavienių tyrimų apie buitinių prietaisų skleidžiamų elektromagnetinių laukų žalą.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Žarnyno valymas pasūdytu vandeniu(1)

Nuotrauka
Purna Shank Prakshalana ir Laghu Shank Prakshalana - žarnyno valymas pasūdytu vandeniu yra unikalus tuo, kad išvalo visą virškinamąjį traktą.

Tai viena iš daugelio jogiškų apsivalymo technikų (Šatkarmų), tačiau yra unikali tuo, kad yra skirta išvalyti visam virškinamajam traktui. Laghu Shank Prakshalana yra sutrumpintas praktikos variantas (kuomet išgeriama iki 2l) ir Purna Shank Prakshalana - pilnas valymas (kuomet išgeriama 3,5,7 arba 10l) pasūdyto vandens.

Reikia prisiminti, kad kai ši unikali technika yra skirta ne tik užterštam žarnynui išvalyti (ypač asmenims su Pitta (tulžies perteklius)  ir Kapha (gleivių perteklius, viršsvoris- kūno konstitucija), bet ir eterinio (energetinio) kūno apvalymui. Atliekama pradžioje 2-4 kartus per mėnesį, ši praktika leidžia sunormalizuoti kūno masę bei palengvina asanų (jogos pozų) praktikavimą.

Čia pateikiami kai kurie praktiniai patarimai yra iš asmeninės praktikos patirties, todėl jų galite nerasti klasikiniuose veikaluose. Žinoma pati praktika įvairiose jogos pakraipose yra iš esmės ta pati su nežymiomis modifikacijomis.

 

Tirpalo paruošimas: Jums reikės šilto vandens tirpalo, paruošto iš virinto vandens ir jūros druskos. Jūros druska turėtų būti be priedų. Dar efektyvesnė ir ne tokia sunki (patikėkit tai labai svarbu J) praktika padaroma naudojant Negyvosios jūros arba Himalajų (rožinę) druską.  1l vandens reikėtų dėti apie  20-25g druskos. Tokiu būdu paruoštas tirpalas bus pakankamo sūrumo t.y. sūresnis už kraujo plazmą (9g.), todėl kūnas šio vandens nešalins per inkstus, o atvirkščiai vanduo judėdamas virškinimo traktu išeis per anusą. Vanduo turėtų būti sriubos karštumo ir ašaros sūrumo. Galima atskiesti nevirintu (gerai, jei yra tyro šaltinio) vandeniu, jei tirpalas gaunamas per karštas. Jeigu valymo metu pradedate šlapintis- tai požymis, kad per mažai druskos.

Taigi paruošiamas tirpalas, kuris geriamas tarsi jogiška sriuba... J

Eiga: Praktika atliekama nuo ankstyvo ryto 5-7 val., nes tuomet aktyvūs būna virškinimo trakto meridianai. Atliekama praktika būtent ankstyvą rytą leidžia ją padaryti lengviau, nei bet kada kitu paros metu.

 

Pradžioje išgeriama 600-800 ml tirpalo ir daromi specialūs pratimai. Nuotraukose parodyti 6 pratimai, kurie atliekami iš eilės, kiekvienas iš jų po 8 kartus.Kitose mokyklose būna pateikiami kitokie pratimai arba kitas jų skaičius, tačiau tai praktikos efektyvumo iš esmės nekeičia. Nurodytus pratimus reikia atlikti kiek galima greičiau, galutinėje padėtyje atliekamas iškvėpimas.

 

Tuomet išgeriamas mažesnis kiekis  ~200ml tirpalo ir vėl kartojama pratimų seka ir t.t. Taip daroma be pertraukų kol išgeriama apie 2-2,5l tirpalo, tačiau, jeigu praktikos metu labai pykina, pratimų seka kartojama keletą kartų iš eilės, o tirpalas negeriamas. Jei apatinė kūno zona užsiteršus ir kažkur po 2 val praktikos darymo ir vandens tirpalo gėrimo ‚procesas‘ neprasideda (visų pirma turėtų įvykti normalus išsituštinimas), rekomenduojama išsivemti ir padaryti klizmą. Jei išėjo išsituštinti ir vanduo (iš pradžių nešvarus) pradedamas šalinti per anusą, toliau geriamas tirpalas (~200ml) ir daromi pratimai.

 

Jogų tarpe klaidžioja toks juokelis, kad tikrą jogą atpažinsi pagal tai ar jis naudoja tualetinį popierių. Tačiau iš esmės tai labai rimtas klausimas ir iš tiesų reiktų vengti jį naudoti.  Po tuštinimosi, o ypač atliekant šią praktiką reikėtų apsiplaudinėti išangę drungnu vandeniu. Tai geriau nei trinamas popierius pašalina nešvarumus, normalizuoja išangės terpę, nuima įtampą.

 

Pratimai padedantys pratekėti vandeniui visu virškinimo traktu

 

1 pratimas (žiūrėkite 1 nuotr.)

Rankas iškelkite į viršų, sunekrkite pirštus ir išverskite delnais į viršų. Pasistiebkite ir greitai nusileiskite ant kulnų. Tai atlikite dinamikoje 8 kartus.

 

2 pratimas (žiūrėkite 2 nuotr.)

Kojos plačiai, maždaug pusantro karto plačiau nei pečių plotyje, rankas iškelkite į viršų, sunekrkite pirštus ir išverskite delnais į viršų. Lenkitės kuo giliau į vieną šoną ir paskui į kitą. Pradžioje lenkitės į kairį šoną, po to be sustojimo - į dešinį. Atlikite dinamikoje į kiekvieną šoną lenkiantis po 8 kartus.

 

3 pratimas (žiūrėkite 3 nuotr.)

Kojos plačiai, rankas sukabinkite, nusilenkite į priekį, rankos nuleistos žemyn ir dinamikoje be fiksacijos atlikite gilius posūkius į kiekvą šoną, pradedant nuo kairės pusės. Atlikite po 8 kartus į kiekvieną pusę.

 

4 pratimas (žiūrėkite 4 nuotr.)

Kojos plačiai, rankos už galvos sulenktos ir sunertos. Prie galvos prispauskite kairę ranka, dešinė iš viršaus. Pasisukite pradžioje į dešinį šoną, tada į kairį nefiksuojant, dinamikoje. Pasisukite kiek galima stipriau, kad galinė koja pasistiebtų ant pirštų ir pasisuktų. Posūkius atlikite po 8 kartus į kiekvieną pusę.

 

5 pratimas (žiūrėkite 5 nuotr.)

Atsigulkite ant pilvo, kojos suglaustos, tada ištieskite rankas ir atkelkite kūna, kad į grindis remtumėtės tik delnais ir pėdų keltimis. Pasisukite į kairę ir pasižiūrėkite pro kairį petį į savo pėdas, be sustojimo sukitės i dešinę ir pro dešinį petį pažiūrėkite i pėdas. Taip atlikite dinamikoje į kiekvieną pusę po 8 kartus.

 

6 pratimas (žiūrėkite 6 nuotr.)

Atsitūpkite ant pirštų galų, rankos ant kelių, tada pasisukite į dešinę nuleidžiant ant grindų kairį kelį, be sustojimo sukitės į kairę, nuleidžiant dešinį kelį. Pakartokite dinamikoje po 8 kartus pradedant posūkiu į dešinę.

Kiekvieną pratimą atliekant koncentruokitės į skrandį, nes siekiate iš jo išstumti sūdytą vandenį į žarnyną.

 

Pabaiga ir bendros rekomendacijos

 

Išgėrus nustatytą kiekį vandens dar palaukiama 1-1,5 val. ir tik tuomet pirmą kartą atsigeriama ir pavalgoma. Jei pageriama arba valgoma anksčiau, yra tikimybė atskiesti sūdyto vandens likutį, kuris bus šalinamas iš organizmo įprastu būdu bereikalingai apkraus inkstus. Po valymo badauti (jei Jūsų mokytojas nepataria kitaip) nerekomenduojama. Geriausiai pradėti yra nuo grikių arba ryžių košės, žolelių arbatos, natūralių sulčių (pvz: morkų).

 

Prieš atliekant praktiką dera iš vakaro sunkiai ir daug neprisivalgyti, bei abejojant, kad procesas gali lengvai iš pirmo karto (o tai pasitaiko kone 85% atveju) nepavykti pasiruošti bent savaitę prieš – atliekamos paruošiamos apsivalymo technikos t.y. Kundžal Krija (valymasis vėmimo technika) ir Basti Krija (valymasis klizmomis).

 

Dažnas klausimas dėl mikrofloros išplovimo. Žarnyno mikroflora dažnu atveju būna rūgštinė ir patogeninė, o žarnos skersmuo dideliais maisto kiekiais ištampytas nuo 2 iki 6cm. Valant geroji mikroflora išlieka, todėl jai šarminė (druskos) aplinka nekenkia, o be to, koks skaidrus vanduo netekėtų, likučiai pasilieka žarnų sienelių gaureliuose.

 

Po valymo rekomenduojama išsimaudyti  ir pamiegoti. Nerekomenduojama eiti į viešas vietas (pvz: prekybos centrus), nes jūsų kūnas ir jo energetika po šios praktikos tampa tarsi ‚kempinė‘, kuri į save geria visą informaciją ir energetika iš aplinkos, todėl geriau, jei ta aplinka yra namų arba natūrali gamtos...

 

Taip pat būkite sąmoningi atlikdami praktiką ir apskaičiuokite savo galimybes ir jos būtinumą iš anksto. Nustatykite šios praktikos asmeninius tikslus bei motyvus.

 

Kontraindikacijos

Asmenims, kurie serga rimtomis virškinimo trakto ligomis (opos, žaizdos ir pan.) šią praktiką griežtai draudžiama atlikinėti. Taip pat reikėtų susilaikyti nuo šios praktikos esant mėnesinėms, esant temperatūrai, aukštam kraujo spaudimui, esant širdies ligoms, nėštumo metu.

 

Šaltinis: http://www.bidza.lt/tekstai/virskinamojo-trakto-valymas

Nuotrauka
Kaip išsivalyti organizmą: 5 detoksikacijos taisyklės(0)
Norint išsivaduoti nuo organizmo „šiukšlių“ ir atsikratyti papildomų kilogramų, jums neužteks vien tik sumažinti raciono kaloringumą.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas natūraliomis priemonėmis(2)
Kepenys, oda, insktai – būtent jie diena po dienos valo mūsų organizmą. Kai šie organai pradeda jausti perkrovas, tai iškart atsiliepia mūsų savijautai. Keletą paprastų būdų padės jiems (t.y. mums) palengvinti gyvenimą.Plačiau...
Nuotrauka
Viskas, ką reikia žinoti apie gydomąjį badavimą(0)
Iš senovės istorijos žinome, kad badavimas buvo būdingas Rytų religijoms ir antikos civilizacijoms. JIs buvo praktikuojamas ne tik sveikatos sumetimais ir jaunystei išsaugoti, bet ir dvasiai atnaujinti.Plačiau...
Nuotrauka
Naujas vaistas nuo visų ligų – organizmo valymas: paprasti receptai ir specialistų vertinimai(7)
Neturėdami laiko skirti pakankamai dėmesio sveikos gyvensenos įpročiams, žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip greitai pagerinti savo savijautą. Ar veiksmingas vis labiau populiarėjantis organizmo valymas?Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas moliu ir anglimi(0)
Pavasaris – laikas valyti organizmą. Kad atsikratytume organizmui visai nereikalingo balasto, šlakų ir toksinų, kelių savaičių organizmo valymo kursas – kaip tik tai, ko reikia.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas(0)
Gydomasis badavimas buvo propaguojamas jau senų senovėje, jis rekomenduojamas senovės Kinijos bei Indijos medicinoje. Gydomasis badavimas gali būti pirmas žingsnis pasveikimo link.Plačiau...
Nuotrauka
Organizmo valymas augalais(4070)
Bendrosios toksinų šalinimo dietos yra naudingos, tačiau ne taip aktyviai stimuliuoja kepenis, plaučius ir inkstus. Jei norite sustiprinti tam tikrų organų veiklą, išbandykite augalus ir jų derinius.Plačiau...
Nuotrauka
SVARBIAUSI KLAUSIMAI APIE BADAVIMĄ(0)
Automobilį dažniau valome nei savo organizmą, šuns nemaitiname produktais, kurios patys valgome pasimėgaudami, sirgdami griebiamės cheminių vaistų, dar labiau alindami organizmą. Net ir vienos dienos badavimas padėtų įveikti daugelį problemų.Plačiau...
Nuotrauka
Badauju kartą per savaitę ir jau pamiršau, kas yra ligos.(0)
Papasakosime Jums apie sąmoningai pasirinkto badavimo naudą.Plačiau...
Nuotrauka
Nustatykite, ar jūs turite parazitų (kirmėlių)?(94)
Ar žinojote, kad daug neišgydomų ligų lemia ne kas kitas, o mūsų organizme dešimtmečiais gyvenančios kirmėlės.Plačiau...
Nuotrauka
Išankstinis pasiruošimas badauti(1)
Visada labai sunku badauti, jei radikaliai keičiate organizmo įpročius: valgote, daug ir gausiai ir po to staiga visko atsisakote. Jei planuojate badauti 24 val., parą ar net 40 dienų, svarbiausia – pasiruošti badavimui.Plačiau...
Nuotrauka
Trys badavimo patirtys: žmonės pasakoja neįtikėtinus dalykus(1)
Skaitykite apie ekstremalias žmonių patirtis, kurių metu, po 40 ir 50 badavimo dienų, išnyko ligos, kurios laikomos nepagydomomis.Plačiau...
Nuotrauka
10 produktų, kurie padės išvalyti organizmą(0)
Po gausių šventinių užstalių apsunkusį organizmą mitybos specialistai pataria „pamaitinti“ produktais, kurie iš jo šalina toksinus ir šlakus. Pateikiame produktų, kuriuos rekomenduojama įtraukti į dienos meniu, sąrašą.Plačiau...
Nuotrauka
ŠLAKŲ IR DRUSKŲ ŠALINIMAS IŠ ORGANIZMO Pagal B. V. Bolotovą(12)
Pirmiausia B. V. Bolotovas rekomenduoja paversti organizmo susikaupusius šlakus druskomis. O po to pasirinkti tokias medžiagas, kurios paspartintų druskų šalinimą iš organizmo.Plačiau...
Nuotrauka
INKSTŲ VALYMAS ERŠKĖČIŲ ŠAKNŲ NUOVIRU(0)
Inkstų akmenims susmulkinti naudojamas erškėčių šaknų nuoviras.Plačiau...
Žinovė: metus rūkyti, organizmą išvalys piktžolių arbata(0)
9 BADAVIMO TAISYKLĖS(4248)
SPARTUS IR EFEKTYVUS ORAGINZMO VALYMAS MOLIU(0)
Kaip valyti organizmą geriamu moliu(0)
Organizmo valymas pagal ajurvedą(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA