2022 sausio 25 d., antradienis
/
Rašykite mums čia: Email
arba pasveikpats@gmail.com
Facebook
Twitter
rss
http://www.smshostingas.lt/?utm_source=pasveikpats&utm_campaign=300x300&utm_medium=300x300
Tibeto grybas tikrai gydo
Tibeto grybas tikrai gydo
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
  • ..
VISOS LIGOS. Natūralūs gydymo būdai ČIA...
 

Žmogaus organizmas yra gudrus(0)

Nuotrauka
Apie holistinę mediciną – kaip pasveikti be vaistų, pasakoja medicinos mokslų daktaras Olegas Bulanovas.

 

 

Kodėl žmogus suserga?

 

1 Kiekviena liga paprastai turi psichologinę priežastį. Pavyzdžiui, nuo nervų susergama opalige. Todėl labai svarbu, kad žmogus visų pirma imtų sveikai mąstyti ir kad suvoktų, jog visi svarbiausi gyvybiniai resursai yra gamtoje. Jei žmogus teigiamai mąsto ir myli pasaulį, jis gyvena labai gerai.

 

2 Antras svarbus dalykas yra mityba. Visi turime organizmo kanalus, per kuriuos priimame maistą, orą, garsus. Bei kanalus, per kuriuos viską iš organizmo šaliname (suvirškintą maistą, prakaitą, šlakus). Dažniausiai susergame (nekalbu apie traumas), kai kuris nors iš valymo kanalų užsiteršia. Tada susiformuoja kamštis (pvz., virškinamajame trakte, storojoje žarnoje). Nesuvirškinti produktai užteršia storąją žarną ir tada ten gyvena nebe gerosios bakterijos, o grybeliai. Tie ,,negerumai“ patenka į kraują ir apnuodija organizmą. Todėl būtina bent kartą per metus valyti žarnyną.

 

 

Liūtui žarnyno plauti nereikia

 

Žarnyną valyti liūtui būtų kenksminga, nes jis gyvena pagal laukinius dėsnius. Tačiau žmogus nuo laukinės gamtos nutolęs gana toli, todėl jis kerpa nagus, plaukus, valo dantis, taip pat ir žarnyną. Žmogaus organizme dėl netinkamos mitybos yra mielių, mielių grybelių, kirmėlių, parazitų, įvairių kenkėjų.

 

 

Simptomai rodo, kad organizmas užterštas

 

Tai akivaizdūs simptomai: atsiranda bendros intoksikacijos simptomų, kankina nuovargis. Atrodo, naktį miegojote, o pabundate jau pavargęs.

 

Mūsų organizmas iš tiesų yra labai gudrus. Jeigu kuris nors kanalas yra užterštas, jis pradeda naudoti kitą kanalą valymuisi. Pavyzdžiui, kai storojoje žarnoje prisikaupia daug toksinų, bakterijų, nešvarumai keliauja į limfmazgius, ir organizmas bando juos pašalinti, bet jau ne per storąją žarną, o, tarkime, per plaučius. Tada limfa kyla į viršų ir valosi su kosuliu, taigi ima kamuoti bronchitai ir kitos panašios ligos.

 

Dar vienas simptomas, kad organizmas tikrai užterštas, yra vidurių pūtimas. Vadinasi, jūsų organizme gyvena mielės. Jos žarnyne kovoja su gerosiomis bakterijomis ir sukelia pūtimo bei rūgimo procesus.

 

 

Ką valgyti?

 

Žmogaus organizmas panašus į beždžionės. Taigi mes virškiname visus vaisius, daržoves, daigintas sėklas ir... beveik viskas. Iš gyvūninių baltymų mes dar galime suvirškinti sraiges bei krevetes. O žinduolių mėsos suvirškinti beveik negalime (paukštieną ir žuvį virškinti šiek tiek lengviau).

 

Visi be išimties žmonės labai blogai virškina pieno baltymą, ledus, šokoladą. Itin blogai virškinama varškė! Joje yra baltymo kazeino. Iš kazeino gaminami klijai, naudojami baldams gaminti, todėl varškė žarnyne viską suklijuoja. Jei negalite išgyventi be pieniškų produktų, tuomet vartokite kefyrą, grietinę, sviestą.

 

 

Gamta sumuštinių negamina

 

Gamta juk sumuštinių negamina, todėl mes ir negalime suvirškinti baltymų kartu su krakmoliniais angliavandeniais. Mūsų kasa vienu metu negamina dviejų skirtingų fermentų. Todėl baltyminių produktų (mėsos, žuvies) nepatariama valgyti su bulvėmis, duona ar kruopų koše. Tai pats blogiausias, žalingiausias derinys. Jei norite bulvių, valgykite jas atskirai, praėjus 3 val.po to, kai suvalgėte žuvies. Jei valgote mėsą, geriau ją derinti su žaliomis daržovėmis, neturinčiomis krakmolo (agurkais, kopūstais).

 

Jogurtas iš esmės nekenksmingas, tačiau tik toks, kuris neturi tirštiklių (krakmolo ar agaro), mat jie nesuderinami su baltymais.

Labai kenksmingi produktai, turintys mielių. Šios konkuruoja žarnyne su gerosiomis bakterijomis ir sukelia puvimą bei rūgimą. Dabar parduotuvėse jau galima nusipirkti duonos be mielių. Dėl tų pačių mielių pats kenksmingiausias iš gėrimų yra alus.

 

 

Kava – kreditas su palūkanomis

 

Kava toksiškai veikia mūsų organizmą,  stabdo žarnyno veiklą. Manote, kad ji tonizuoja? Iš tiesų šis efektas susidaro dėl to, kad organizmas kavą nori kuo greičiau pašalinti, o tai reikalauja labai daug energijos. Todėl mus ir tonizuoja. Taip iš kavos gauname energijos, bet vėliau už šį kreditą su palūkanomis tenka atsiskaityti.

 

 

Gydykite priežastį, o ne padarinį

 

Susirgus reikia gydyti priežastį, o ne padarinį. Pavyzdžiui, alkoholikui ar narkomanui gali kad ir visą dieną lašeline lašėti vaistai, bet jei kitoje rankoje jis laikys butelį, padėti bus neįmanoma.

 

Ligų atsiranda dėl to, kad žmonės kažką daro ne taip, – netaisyklingai maitinasi, patiria pernelyg didelį psichologinį krūvį. Tikrai bus sunku pagydyti žmogų, jei jis nekeis gyvenimo būdo.

 

 

Mirties priežastis – šalutinis vaistų poveikis

 

Cheminiai vaistai tikrai nėra panacėja nuo ligų. Kiekvienas cheminis medikamentas turi šalutinį poveikį. Neseniai amerikiečiai atliko tyrimą norėdami išsiaiškinti dažniausias žmonių mirties priežastis. Jie analizavo labai daug ligos istorijų ir nustatė, kad iš mirties priežasčių pirmąją vietą užima kraujagyslių ligos: infarktas, insultas.

 

Antroji vieta atitenka vėžiui ir jo padariniams, o trečioji – šalutiniam vaistų poveikiui.

 

Paradoksalu, bet taip yra: žmogus nuolat vartoja cheminių vaistų dėl ligos, o miršta nuo vaistų. Vaistai sukurti taip, kad dažniausiai šalina ligos simptomą, o ne priežastį. Žinoma, nuo simptomo irgi galima mirti (pavyzdžiui, nuo aukšto kraujospūdžio).

 

 

Kas yra ligos simptomas

 

Štai toks pavyzdys: jei jūs prisiliesite prie įkaitintos elektrinės plytelės, pajusite skausmą. Tai bus signalas (simptomas), kad ranką reikia patraukti nuo įkaitintos vietos, nes ji sudegs.

 

Vadinasi, skausmas reikalingas, kad ranka liktų gyva. Taigi, jei skauda galvą, vadinasi, kažkas organizme negerai. Jis tarsi įsijungia švyturėlį ir šaukia: ,,Atkreipk dėmesį – kažką ne taip padarei!“ Todėl labai svarbu suprasi, kodėl organizmas tai signalizuoja.

 

Kad nereikėtų vartoti cheminių vaistų, kaip puikią alternatyvą galima pasirinkti homeopatinį gydymą arba patikimiausią būdą – badavimą.   

Nuotrauka
Česnakas – panacėja nuo visų ligų(0)
Gyvūnai, kuriems buvo suleista česnaku apdorotų ląstelių suspensijos, nesusirgo ir tuomet, kai jiems įskiepydavo daug gyvybingų naviko ląstelių.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydo ožkų pienas(5)
Vartojant karvių pieną organizme gaminasi daug gleivių, o geriant ožkų pieną jų nebūna. Tai išties puikus, gydantis produktas.Plačiau...
Nuotrauka
Soda – universalus vaistas nuo visų ligų(8)
Soda be žalos sveikatai gydo pūlingą slogą, bronchitą, stomatitą, alkoholizmą, narkomaniją, vėžį, valo sąnarius, varo akmenis iš kepenų, inkstų ir šlapimo pūslės; iš organizmo pašalinti gyvsidabrį, šviną ir kt. sunkiuosius metalus.Plačiau...
Nuotrauka
Lotoso medicina ir savaitės gimimo diena(7244)
Lotoso medicininė alchemija – yra transformacijos mokslas, vadinamas gyvenimu ir augimu, atėjęs iš senovės.Plačiau...
Nuotrauka
Tibeto grybas tikrai gydo(0)
Gydomasis iš Tibeto kildinamas grybas dar vadinamas pieno grybu. Jis gydo daugybę įvairiausių ligų.Plačiau...
Nuotrauka
Šlapimu per kelias valandas išsigydė miežį(10)
Nors gydymas šlapimu, žinomas kaip vienas seniausių gydymo būdų, šiandien vertinamas prieštaringai, jis vis dar populiarus. Šio gydymo šalininkai teigia, kad jis daro stebuklus, tuo tarpu medikai tikina, kad šlapimas labiau žalingas nei naudingas.Plačiau...
Nuotrauka
Gydomasis badavimas su vandeniu(274)
Svarbiausi dalykai: kodėl ir kaip užsiteršia mūsų organizmas, kaip teisingai jį išvalyti ir išvengti sunkiausių XXI a. ligų. Pagal knygą: Kaip sugrįžti į gyvenimą [A.P. Stolešnikov]Plačiau...
Nuotrauka
Dar keletas bendravimo su Angelais būdų(0)
Angelai padeda tik tada, kai balsu jų prašome. Vien savo valia jie negali daryti mums jokios įtakos. Prašykite ir įsitikinkite, kad Angelai visada padeda, pataria, pagelbėja.Plačiau...
Nuotrauka
MUDROS – KELIAS Į STIPRIĄ SVEIKATĄ IR EMOCINĘ PUSIAUSVYRĄ!(0)
Mudros – itin veiksmingi, bet kartu labai paprasti pirštų jogos pratimai.Plačiau...
Nuotrauka
Angelų terapija: gydantys pranešimai kiekvienai jūsų gyvenimo sričiai(1)
Angelams norisi mus apsupti, jie turi aistringą norą mums padėti. Tačiau jie negali mums padėti, kol mes jų to nepaprašome.Plačiau...
Nuotrauka
Kada aromaterapija iš tiesų gydo(0)
„Aromaterapija vyksta tik tada, kai naudojami gryni, geriausia – ekologiški eteriniai aliejai“ – tvirtina aromaterapijos specialistė Indrė Morozienė.Plačiau...
Nuotrauka
Gydymas eukalipto aliejumi(0)
Eterinis eukalipto aliejus gaunamas iš eukalipto lapų ir jaunų ūglių. Šis aliejus yra žydros spalvos ir rišlaus, aitraus ir šalto sakų aromato.Plačiau...
Nuotrauka
Kaip gydytis piramidėmis(0)
Apie magišką piramidžių galią žinojo ir ją taikė senovės Egipto žyniai. Tai paprastas, bet labai efektyvus būdas stiprinti ir koreguoti sveikatą. Šiandien piramidėmis galima gydytis namuose, tereikia jas įsigyti arba pasigaminti patiems.Plačiau...
Nuotrauka
DĖLĖS - sveikatos garantas(0)
Apie šį seną, nederamai pamirštą ir visiškai natūralų gydymo būdą šnekamės su Holistitinės medicinos centro įkūrėju, med.mokslo daktaru Olegu BulanovuPlačiau...
Nuotrauka
Bičių nuodai gydo daugybę ligų(0)
Jei bitė įgelia į apatinį žandikaulį, sutinsta ausis; jei į nosies galą – ausis, į smakrą – kakta. Reikia žinoti nervų sistemą, kraujagysles, limfotaką. Gydymas bičių nuodais – didelis menas.Plačiau...
Garso terapija gerina sveikatą(1)
Mitai ir tiesa apie gydymą dėlėmis(0)
Lietuvos menininkas teigia vėžį išsigydęs tibetietišku grybu, o ką mano medikai?(0)
Kaip geriamas šlapimas veikia žmogaus organizmą?(0)
Chromoterapija, arba gydymas spalvomis(0)
AROMATERAPIJA - KAS TAI?(0)
KARVĖS MUDRA(0)
Kaip gydytis juoduoju beržo grybu(20)
Jodo svarba ir vėžio bei kitų ligų gydymas jodu(0)
Pigus ir paprastas vėžio gydymo metodas SODA(580)
Tarbagano taukai – vaistai nuo visų ligų(1)
Vaistas Nr.1 - cinamonas ir medus(6)
OM: kas tai ir kodėl šis garsas naudojamas jogoje?(2400)
Kaip mus gydo katės?(0)
Ką ir kaip gydyti obuolių actu(1)
Kaip gydytis dėlėmis?(11)
KRIAUKLĖS MUDRA(2)
Ką reikia žinoti apie gydymą mudromis(13)
Molis – į pagalbą viduriuojantiems(5)
Kvapai darbingai dienai: kaip tinkamai pasirinkti(0)
VEDŲ LITERATŪRA APIE ŠLAPIMO GĖRIMĄ(0)
Kaip gydo šlapimas?(5)
Citrina prieš vėžį. Ji stipresnė už chemoterapiją 10 tūkst. kartų(0)
GYDYMASIS VALERIONO KVAPU(0)
TITNAGO VANDUO(0)
ŽIBALO IR GRAIKINIŲ RIEŠUTŲ TRAUKTINĖS RECEPTAS(3)
TRAUKTINĖ NUO VISŲ LIGŲ IR VĖŽIO - ,,TODIKAMP IDEAL“(0)
Paula Kerner: ,,Žibalu išgydžiau per 20 tūkst. ligonių“(0)
Česnakas – baisiausias vėžio priešas(0)
Ilgaamžių vanduo – pročio vanduo(0)
LIGOS, kurias galima gydyti žibalu(7135)
Gydomoji juodojo beržo grybo galia(0)
Vanduo - pigus vaistas nuo ligų(0)
Gydymas valytu žibalu - 7 būdai(0)
Vyras geria savo paties šlapimą ir tikina, kad jis suteikia jaunatviškumo(0)
Kenti skausmą? Įsijunk muziką. Mokslininkai pataria, kokius kūrinius rinktis(0)
Gydytoja: bičių nuodais galima gydyti labai daug ligų(0)
Bičių terapija mėgaujasi ir prezidentai(0)
 
DIENOS SENTENCIJA
. Žmogus, kuris sako, kad to padaryti neįmanoma - neturėtų pertraukinėti žmogaus, kuris tai daro.
Kinų išminčiai sako

 

 

Kartodami AFIRMACIJĄ - gydantį teiginį, pašalinsite ligos priežastį ir liga pasitrauks. Net jei netikite energetine žodžio galia, kartokite teiginį daugybę kartų ir pamatysite, kaip viskas ims keistis.

 

ENERGETINĖ ŽODŽIO GALIA – LABAI STIPRI.  

 

LIGA: Depresija.

 

LIGOS PRIEŽASTIS: Dažnas pyktis. Beviltiškumo jausmas.

 

GYDANTIS TEIGINYS: Myliu save. Esu ramus. Pats kuriu savo gyvenimą. Manęs neliečia kitų žmonių trūkumai ir baimės.

Jūsų reklama ČIA